Teraz jest 26 cze 2024, 01:52

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 kwi 2012, 22:01 
Offline

Dołączył(a): 26 sty 2011, 23:07
Posty: 25
Tak wiec po kolei... tak po 2 giwery:)

Szturmowiec.....
mechanik...........
Sniper.................
wsparcie...............


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2012, 22:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Nie ma czegoś takiego jak najlepsza broń - mi się lepiej gra np. zKH2002 a Tobie z M16. I to, że mi lepiej się gra z KH nie oznacza, że jest lepsze i tyle.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2012, 22:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, 20:31
Posty: 346
Na upartego może jeszcze by się jako tako dało odpowiedzieć na Twoje pytanie gdybyś napisał jakie cechy w danej broni preferujesz i jak grasz:
- szturmujesz i dążysz do walki w zwarciu czy wolisz się przyczaić i zdejmować wrogów z większej odległości?
- jesteś typem szczęsliwego "sprejowca" czy zimnokrwistego "pestkowicza"? :)
- wolisz bronie szybkostrzelne, zadające małe obrażenia ale łatwiejsze w obsłudze czy bardziej zabójcze, wolniejsze ale trudniejsze do opanowania?
Ja jestem lamą ale im dłużej gram w BFa to uświadam sobie, że w tej grze nie ma słabych broni. Każda jest dobra jeśli się ją odpowiednio obsługuje. Chyba... :)

_________________
Amor Patriae nostra lex! Sapere aude!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2012, 22:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Ja jestem takiego zdania, żeby każdy używał tego, co sam lubi i wypróbował. Bo przecież jedna broń jednej osobie się bardzo spodoba, a drugiej osobie już niezbyt te bronie podejdą.

Podam ci jednak moim zdaniem najlepsze bronie dla każdej klasy. Są to jednak bronie, które ja najbardziej lubię. Jedna osoba może preferować inne, druga jeszcze inne etc.

Szturmowiec - Mi się bardzo podoba F2000. Prosiłeś o dwie sztuki, ale ja po patchu grałem tylko F2000 i L85A2, jeśli chodzi o medyka.
L85A2 osobiście nie polecam. Ta broń może i ma tak niewielki odrzut, że aż niezauważalny i łatwo jest strzelać na dalszą odległość, ale obrażenia zadaje zbyt małe jak dla mnie. W bezpośrednim starciu z przeciwnikiem uzbrojonym w inną broń szturmowca trzeba liczyć na cud. A w strzelaniu na dalsze odległości z jakiejkolwiek innej broni problemów nie mam. Tak więc nie lubię tej broni, aczkolwiek wiele osób pewnie ci ją poleci.
Wiele osób po patchu poleca AK-74M. Ja nie grałem jednak tą bronią dłużej niż kilka minut, więc nie mogę się wypowiedzieć. Moim zdaniem dla medyka po patchu najlepsze jest F2000. Jest to jednak moja prywatna opinia i każdemu może bardziej przypaść do gustu inna broń.

Mechanik - po patchu grałem trochę technikiem, ale z P90, ewentualnie ze strzelbą. Po patchu nie używałem żadnej broni technika zbyt długo. Domyślam się jednak, że większość osób tutaj wskaże M4A1 oraz G36C. A91 nie jest także złe.

Snajper - M98B mimo pogorszenia nadal jest najczęściej spotykane na serwerach. Nie mam tej broni jednak odblokowanej, więc się nie wypowiem, jaka ona dokładnie jest. Jeśli ty też nie masz tego odblokowanego, to fajne jest L96 z Back to Karkand. Jeśli natomiast(tak jak ja) dużo bardziej od snajperek typu bolt action wolisz snajperki samopowtarzalne, to polecam QBU-88 z Karkandu lub M39 EMR odblokowywane w trybie kooperacji.

Wsparcie - Ja zawsze wielbiłem i w dalszym ciągu wielbię Pechenega, według mojej opinii najlepsza broń jeśli chodzi o RKMy...

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2012, 23:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Antonio_@2 napisał(a):
L85A2 osobiście nie polecam. Ta broń może i ma tak niewielki odrzut, że aż niezauważalny i łatwo jest strzelać na dalszą odległość, ale obrażenia zadaje zbyt małe jak dla mnie. W bezpośrednim starciu z przeciwnikiem uzbrojonym w inną broń

L85A2 ma obrażenia takie same jak każdy inny karabin szturmowy (25-18.4) z wyjątkiem G3(34-20)
To że przegrywałeś na CQC to zasługa 650RPM.
M16A3 dla kontrastu ma 800, Famas, 900-1000, AN94-600-1200.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2012, 10:15 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2011, 13:39
Posty: 209
Tak jak pisali poprzednicy nie da się jednoznacznie odpowiedzieć bo każdy ma inny styl gry. Również dodatki do broni znacznie wpływają na jej zachowanie, parametry. Osobiście gram tylko mechem z M4A1 ale tylko z chwytem, ciężką lufą i celownikiem 3,4x. Inny zestaw odpadam, a przetestowałem już sporo.

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2012, 10:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2011, 13:30
Posty: 47
Lokalizacja: Warszawa
Tak jak pisano powyżej, a tylko powtórzę, JEDNOZNACZNEGO zwycięzcy nie da się wybrać. Natomiast... można powiedzieć, które bronie są nieco bardziej, hm, przydatne, wg osób, które analizują tę grę pod kątem statystyk uzbrojenia (rozrzut naboi, odrzut itp) i nie opierają się wyłącznie na własnych odczuciach. Latając po forach i czytając, a także oglądając YT, można powiedzieć, że aktualnie bardzo dobre bronie to:

Szturmowiec - M16A4, L85A2 oraz AK-74M

Mechanik - M4A1

Sniper - hehe, tutaj nie mam pojęcia :D Z półautomatycznych bardzo zachwalają QBU-88, natomiast zwykłych M98B, ale uważam, że jeżeli chodzi o normalne snajpy, to powinno strzelać się wyłącznie w głowę, a wtedy jakiejkolwiek byś nie używał, to zawsze zabijesz za pierwszym razem.

Wsparcie - RPK-74M, PKP PECHENEG

Ja właśnie przesiadłem się z AEK-971 (potem był M16A4) na L85A2 i bardzo sobie zachwalam. Wypróbowuję także RPK-74M.

_________________
Obrazek Obrazek


Ostatnio edytowano 17 kwi 2012, 11:46 przez KOKOSfly, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2012, 11:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2011, 01:16
Posty: 61
Szturmowiec: m320
Technik: Swam/ rpg
Snajper: Radio
Wsparcie: Pecheng

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2012, 11:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2010, 19:51
Posty: 10
Tak po zebraniu własnych odczuć i opinii innych:
szturm: m16a4 + hb, l85a2 nie grałem, ale dużo ludzi z tym lata.
mech: m4a1, p90.
wsparcie: rpk, pkp (p90 na krótko).
snajper: co kto lubi, akurat mi się najlepiej strzela z m98, mimo że mało pestek w magazynku w porównaniu do np. l96.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2012, 11:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2011, 13:30
Posty: 47
Lokalizacja: Warszawa
badejx napisał(a):
Szturmowiec: m320


Chciałeś chyba napisać podwieszany M26 Strzałki :)

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2012, 13:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Taa m26, kolejny zbugowany radosny twór DICE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2012, 15:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Co się tym razem z M26 Mass stało?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2012, 15:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2010, 20:11
Posty: 105
Mofixil napisał(a):
Co się tym razem z M26 Mass stało?


To:

http://www.youtube.com/watch?v=06-XzeJ7 ... AAAAAAAEAA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2012, 15:31 
Offline

Dołączył(a): 9 lut 2012, 15:59
Posty: 9
Mofixil napisał(a):
Co się tym razem z M26 Mass stało?


Obecnie M26 (zwłaszcza DART, aczkolwiek MASS też siecze) jest zbugowany - w konfiguracji Underslug + Heavy Barrel, w przypadku takiej broni jak G3 (przy przycelowaniu, bo właśnie wtedy "ciężka lufa" daje swój bonus), jednorazowy wystrzał z DARTa to 12 pocisków 34-22 każdy, z wydłużonym zasięgiem (do 60-70m możliwy OHK). Przypadkowy glitch przy balansowaniu dodatków w ostatnim patchu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2012, 16:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Bas napisał(a):
Obecnie M26 (zwłaszcza DART, aczkolwiek MASS też siecze) jest zbugowany - w konfiguracji Underslug + Heavy Barrel, w przypadku takiej broni jak G3 (przy przycelowaniu, bo właśnie wtedy "ciężka lufa" daje swój bonus), jednorazowy wystrzał z DARTa to 12 pocisków 34-22 każdy, z wydłużonym zasięgiem (do 60-70m możliwy OHK). Przypadkowy glitch przy balansowaniu dodatków w ostatnim patchu.

To ja chyba zacznę się teraz bawić asfaltem :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL