Teraz jest 23 kwi 2024, 09:57

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Injector do BF3
PostNapisane: 23 kwi 2014, 11:29 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Witam.temat stary i co nie co o tym już czytałem jakiś czas temu ale jakoś nie korciło mnie by to sprawdzić.Na filmikach wygląda to fajnie ale mam pewne leki czy nie dostane bana za gupotę.Właśnie to mnie powstrzymuje przed sprawdzeniem tego :lol: tym bardziej że w 4 mozna było wyrwac bana za granie na monitorze 3D,który to tez nie ma wpływy i nie zmienia nic w plikach gry.No dobra,pytanie do was.
Czy ktoś z was używa tego i wie jak to ustawic i czy w ogóle się ustawia czzy tylko dodaje do folderu i gotowe.Proszę o jakieś info i naważniejsze czy nie grozi to jakims banem.

http://letsplej.pl/t-19178-jak-zdobyc-l ... wiecej-fps


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 kwi 2014, 13:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Niemalże od początku roku używam SweetFX na ogarnięcie nieco mniej denerwującego tintu w BF4 (bo BF4 jest wyblakłe i różowe, nie szarobure i niebieskie jak BF3) i PB częściej mnie sypie za process explorer w tle niż nakładkę graficzną (za procexpa wywalił mnie jakąś setkę razy, za sfx dokładnie 0).
O ile powinno być to bezpieczne, tak poprawa wydajności o 50% to gówno prawda :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 kwi 2014, 22:08 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Niby piszą po forach że injector jest bezpieczny-nie wiem dlaczego wywalaja za to ,że ktoś z to stosuje.To tak jak by wywalić kogoś tylo dlatego że ma lepszą karte albo 200 klatek :lol: a nie 60.
W tym injectorze nie chodzi mi o klatki-tego jak u Chucka Norisa-wszystkie,mam sporo ponad 100,tylko wnerwiaja mnie czasem te latające śmieci i mocno zaciemnione katy.czasem to tak wygląda jak by ktoś za mocno kontrast podkręcił-wiesz jak jest,nie ma co pisać.
O tym "twoim" dopale nie słyszałem.Możesz jakiś link podać.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 kwi 2014, 12:32 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
No i zaryzykowałem i odpaliłem z tym czymś :lol: Faktycznie różnica jest.Wszystko to wyglada znacznie przyjżyściej ,chociaż na nie których mapach i bez tego jest dobrze.
Co najważniejsze nie wywala za to-właziłem na pożądnie zabezpieczone serwery i nie wykopało,może na razie.
Co zauważyłem to to że karta z tym mocniej szumi-nie ma nic za darmo :P i temperaturki nie co większe.Czy bedę z tym grał-cholera wie.W sumie moę w mojej Iyamie pobawić się suwaczkami i też bardzo podobny efekt uzyskam,tyle że jak wyjdę z gry to musze użyć funkcji "przywróć ustwienia fabryczne" :lol: bo taka jazda jest z kolorami,kontrastem i gammą.
Na pewno jest to dobre w przypadku kiepskiego monitora.Mam dwa i na tym badziewnym na prawdę fajnie to wszystko jest wyciągnięte natomiast na 120HZ tylko,podkreślam u mnie,kolory stają sie bardziej nasycone i większa głębia-tak u mnie o wygląda.Mimo wszystko fajna sprawa i zastanawia mnie dla czego nie dał tego producent z grą.Widziałem tę grę u wielu ludzi i u każdego wyląda ona inaczej ale to pewnie dlatego że jest tyyyyle monitorów :P

Tak że dla zainteresowanych.Po kilku godz. gry na serwerze zabezpieczonym a w zasadzie kilku,gdzie w miedzy czasie ktoś dostawał bana za aibota itp. nie wywaliło mnie.Zauważyłem lekki wzrost temperatury na karcie i nic wiecej.Gra uruchamia się bez problemu i szybko można ten Injector FXAA usunąć.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL