Teraz jest 28 mar 2024, 12:16

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 maja 2014, 09:52 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2014, 09:38
Posty: 1
Witam serdecznie wszystkich Użytkowników:)
Mam do Was pytanie, czy jest możliwość skopiowania plików PATCHY do gry BATTLEFIELD 3 w wersji Premium EDITION na PC z jednego komputera na drugi aby nie ściągać ich ponownie z ORIGINA? Pytam gdyż zakupiłem właśnie sobie BF3 PE ale mam problem gdyż internet jaki posiadam to Cyfrowy Polsat (radiowy) z limitem danych 25GB. Do grania jest bardzo dobry gdyż jego prędkość to około 32MB/S a ping nie przekracza 50ms. Lecz z racji limitu nie mogę ściągnąć tych wszystkich PATCHY na moim internecie gdyż wykorzystał bym w ten sposób cały limit miesięczny. Dla tego chciałem skopiować z komputera kolegii pliki znajdujące się w folderze C:/...../Origin Games/Batllefield 3/Update/ w którym znajdują się katalogi Patch, Xpack1, Xpack2, Xpack3, Xpack4, Xpack5. I skopiować je do zainstalowanej ma moim komputerze PC grze. Czy jest to możliwe? Czy ktoś już próbował tego typu zabiegu? Ostatecznie mógł bym iść z moim komputerem do brata który ma stałe łącze i tam ściągnąć te patche ale jest to dodatkowy problem.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam serdecznie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2014, 15:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Jedyny problem jaki może zaistnieć to wyperswadowanie twardogłowemu Originowi tego, że gra jest zaktualizowana i gotowa do gry. Prócz tego nic, kopiuj śmiało.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL