Teraz jest 28 mar 2024, 14:07

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 paź 2014, 09:37 
Offline

Dołączył(a): 19 paź 2014, 09:26
Posty: 2
Witajcie! Szukam porządnego klanu w grze Battlefield 3. Po ostatnim zakupie opcji Premium siedzę codziennie w grze po co najmniej kilka porządnych godzin.

Szukam miejsca gdzie wraz z innymi klanowiczami mogę pykać w BF3 o każdej porze :)
Jestem dobry ale chce być jeszcze lepszy! Jestem zdania, że jeżeli chce się być jeszcze lepszym niż się jest trzeba się uczyć od najlepszych.

Gram wszystkimi klasami ale po odblokowaniu JNG-90 I L96 zakochałem się ponownie w snajperkach :) Od zawsze w każdej grze bardzo uwielbiam grać klasą, która używa snjaperek - w tym wypadku Zwiadowca. Lubie opanować je do perfekcji.

Chciałbym móc grać z osobami i trenować swoje umiejętności. Ale oczywiście 4fun też jest miejsce ;) Nie chce zagorzałych profesjonalistów czepiających się byle czego ani rozbrykanych bachorów co tylko robią se jaja. Chce miejsce na poważną rozgrywkę dla umiejętności oraz taką co można się powygłupiać.Trochę tego i tego :)

Oczywiście słuchawki i dobry mikrofon oraz ts to podstawa.

Wiek: 21

Proszę o propozycje aktywnych klanów! Z góry dziękuję :)

Do zobaczenia na polu bitwy!

PS W ciągu najbliższych miesięcy przymierzam się także do zakupu na PC BF4 i Hardline.
PPS Na moim battlelogu dzisiaj zresetowałem statystyki patrząc jak działa ta funkcja Premium.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 paź 2014, 20:34 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
viewtopic.php?f=133&t=49905
oraz poszukaj na battlelogu, chyba ze ktoś się zareklamuje

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL