Teraz jest 28 mar 2024, 18:54

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 mar 2012, 14:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2010, 07:55
Posty: 28
Witam. Jako że przede wszystkim gram, po to żeby mieć fragi na jakiś montaż. Ale jak wiadomo, nadal brak Theater Mode i ciężko samemu zmontować zgrane ujęcia. Pomyślałem żeby stworzyć grupę, w której można by zawsze chętnego znaleźć, czy montera czy wirtualnego aktora, do nagrania kilku akcji. Co sądzicie o takim czymś? Jeśli chodzi o moje filmiki, to w dziale z BC2 można je znaleźć.

_________________
"Nie dam się zmanipulować, zawsze prawdziwe słowa."


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2012, 23:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2011, 20:44
Posty: 9
Na reżyserowaniu się nie znam, ale za aktora mogę być. W razie czego pisz PW albo na Battlelogu [nick: Bisurmanin].

_________________
Uśmiechnij się.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2012, 02:16 
Offline

Dołączył(a): 9 mar 2010, 03:16
Posty: 5
Chętnie wezmę w takim czymś udział o ile aktualne :p jak coś to pw mam pojęcie na temat montowania wideo

Tutaj zapodaję link do mojego kanału youtube


http://www.youtube.com/user/masiek125/videos

dosyć stare (i z innej gry)więc trochę się podszkoliłem od tamtego czasu :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 wrz 2012, 10:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2011, 13:30
Posty: 47
Lokalizacja: Warszawa
Witam,

Wiem, temat o patchu już się pojawił, jednak zakładam oddzielny, ponieważ chcę przedstawić coś nieco innego. Nakręciłem filmik dotyczący najistotniejszych zmian w rzeczonym patchu (ponadto znajdują się tam informacje o nowych nieśmiertelnikach, zadaniach oraz pojazdach). Możecie go obejrzeć

TUTAJ

Pod filmikiem znajduje się również link do osobiście przeze mnie przeprowadzonego tłumaczenia zmian - od deski do deski wszystko zostało tam uwzględnione. Także zapraszam do zapoznania się z filmikiem oraz polską lekturą zmian!

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 wrz 2012, 01:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, 20:31
Posty: 346
Dzięki wielkie za tłumaczenie "paczowych" zmian, nie śledziłem ostatnio co tam Dice kombinuje więc wiele ciekawych rzeczy się z Twojego tekstu dowiedziałem.
Przegląd wideo też OK. Jednak pierwszą cześć dot. Battleloga bym wywalił albo przeniósł na koniec (oczywiście to rada na przyszłość, teraz co najwyżej adnotacje możnaby dołożyć). W końcu wszyscy czytać sami potrafią.... chyba... :wink:

_________________
Amor Patriae nostra lex! Sapere aude!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 wrz 2012, 06:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
W sumie bardzo fajnie się oglądało i nie mam nic przeciwko żebyś nadal robił takie filmiki na temat BFa. Mało takich, zwłaszcza po polsku, a przecież nie każdy ogarnia na tyle język angielski żeby w lot zrozumieć zawiłe tłumaczenia na temat niuansów związanych np. z odrzutem po strzale. Głos masz przyjemny w odbiorze, co wierz mi nie jest normą, bo nieraz się odbiłem od filmików w których lektor skrzeczał albo mówił jak gimnazjalista "M4A1 jest zaje...y i kosi wszystkich piep...ych noobów". ;)
Ale żeby nie było słodko to muszę wrzucić łyżkę dziegciu do tej beczki miodu. "Beretki" (zwłaszcza moherowe) to mają wielbicielki radia maryja, a nowe odznaczenia które opisujesz to są "Baretki".

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 wrz 2012, 09:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2011, 13:30
Posty: 47
Lokalizacja: Warszawa
@PL_Huzar

Świetnie, bardzo mi miło :) Pracowałem nad tym filmikiem ok. 3 godzin, zaś tłumaczenie zmian zajęło mi 2 godziny z następnego dnia. Także sporo pracy, ale totalnie się opłaciło. Przegląd wideo trochę się skopał pod koniec, bowiem mówiłem o jednym, a inne "plansze" się pojawiały, ale uwierz, że w programie, którym edytuję i renderuję filmy (Adobe Premiere Pro) miałem tyle elementów pod koniec, że sam się w nich pogubiłem :D

Jeżeli chodzi o pokazanie Battleloga, to masz rację, jednak... czy osoby bez Premium również mają te zadania i nieśmiertelniki widoczne? Jeżeli tak, to cóż... ten kawałek materiału będzie dla tych osób, które mniej ogarniają Battleloga ;)

@sidh77

Dzięki! :) Postaram robić się tego rodzaju rzeczy - patche, poradniki, może testowanie broni po zmianach (czyli tak, jak ma to np. LevelCapGaming). Choć mój kanał nie jest poświęcony wyłącznie BF3, to będzie go tam na pewno sporo i regularnie. Co do filmików, o których mówisz, to faktycznie stanowią plagę, stąd też cieszę się, że mogę dostarczać wartościowych treści :)

Taaa, wiem :D W tłumaczeniu patcha, do którego dałem link pod filmikiem, są już "baretki", ale jak się tak na żywo gada, to inaczej wychodzi :) Dzięki za uwagę i następnym razem będzie poprawnie.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 wrz 2012, 16:27 
Offline

Dołączył(a): 2 sty 2012, 10:18
Posty: 43
Ja też bardzo chętnie obejrzałem ten materiał, tym bardziej, że dopiero wczoraj zasiadłem pierwszy raz do BF w tym miesiącu ze względu na brak czasu. Trochę się zdziwiłem, jak zaczęło zasysać :] Do tej pory nie zdążyłem na spokojnie zapoznać się ze zmianami jakie zaszły, także ten filmik bardzo się przydał.

Ps. Bardzo fajnie prowadzony komentarz!

Dzięki i pozdrawiam

_________________
Nick w grze: Soyero


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 wrz 2012, 10:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2011, 13:30
Posty: 47
Lokalizacja: Warszawa
@Soyka

Cieszę się, że mogłem pomóc i podobało Ci się :)

Pozdrawiam również!

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 wrz 2012, 09:13 
Offline

Dołączył(a): 22 wrz 2012, 08:49
Posty: 1
Witam. Chcę Wam zaprezentować mój nowy film z Battlefield'a 3.
Mam nadzieję, że będzie się podobał :)

http://www.youtube.com/watch?v=tuQhWrCE_i8


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 wrz 2012, 10:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
Bardzo ładne, gdybyś nie powiedział że robiłeś to ty byłbym nawet w stanie uwierzyć że jest to jakiś nieoficjalny trailer dice xD
Sam robiłeś tą rękę która trzyma papieros itd, czy skąd zapożyczone ? + ten podkład - miodzio

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 wrz 2012, 13:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2010, 00:11
Posty: 296
Który to utwór Machinimasound bo nie mogę znaleźć ?

_________________
Obrazek
Intel 3770K i7 3,5 GHz | GeForce GTX660 2048MB | Asrock Z77 Pro3
________8GB DDR3 1600 MHz | 22" 1680x1050 | Windows 7_______


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 paź 2012, 09:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2011, 13:30
Posty: 47
Lokalizacja: Warszawa
Witam wszystkich,

Nakręciłem krótki filmik dotyczący wszystkich 10 zmian w rzeczonym patchu. Możecie go obejrzeć

TUTAJ

Pod filmikiem znajduje się również link do osobiście przeze mnie przeprowadzonego tłumaczenia zmian - od deski do deski wszystko zostało tam uwzględnione. Także zapraszam do zapoznania się z filmikiem oraz polską lekturą zmian!

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 paź 2012, 15:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Super,podziwiam upór w tego typu inicjatywach

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 paź 2012, 09:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2011, 13:30
Posty: 47
Lokalizacja: Warszawa
Dzięki ;D Ale to akurat był mały patch - najgorzej jest z takimi ogromnymi ;)

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL