Teraz jest 28 mar 2024, 12:22

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: skill-hunters
PostNapisane: 8 lut 2015, 18:02 
Offline

Dołączył(a): 12 kwi 2014, 18:47
Posty: 26
hax-zgred, hax_marcel VAC banned Steam gratulacje dla tych Panów dowód:
http://www.steamid.co.uk/profile/76561197994953851


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2015, 19:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Żadna gra spod szyldu EA nie ma nic wspólnego z VAC, więc lol. O kiego grzyba chodzi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2015, 19:43 
Offline

Dołączył(a): 12 kwi 2014, 18:47
Posty: 26
to jest nie ważne czy gry ze Steam nie są od EA ważne jest to że cheater zostanie zawsze cheaterem!
A dla cheaterów ze skill-hunters nie ma drzwi otwartych na inne servery. Do skill hunters doszli znani cheaterzy w ciągu 4 dni: kedazi aka: Labeo, shaar-shaar + 20 fake kont, farbanti_szok, nqoobix, ilustrowany. Skoro panowie reklamują swój server na tej stronie to warto ostrzec innych graczy battlefielda 3 przed ich serwerem. VAC banned został nałożony za hacka prawdopodobnie gry H1Z1 na screnshotach widać wallhacka. Zamiast mazać się jak dziecko powinieneś mi podziekować że reszta graczy nie bedzie dawala im satysfakcji z tego ze na wallhacku będą ich zabijać ciagle w bf 3. Proste: cheatujesz jestes cheaterem i nic tego nie zmieni Skill Hunters to haksy. A skoro dalej bedziesz sie upieral to prawdopodobnie masz cos do ukrycia i pewnie jestes jednym z ich fufli. Sorry ale ja podaję dowody VAC banny = cheaterzy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2015, 20:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
kuba123123 napisał(a):
to jest nie ważne czy gry ze Steam nie są od EA ważne jest to że cheater zostanie zawsze cheaterem!


No nie, to się ewentualnie nudzi. Ale może nie jestem wystarczająco socjopatyczny :v

kuba123123 napisał(a):
Zamiast mazać się jak dziecko powinieneś mi podziekować że reszta graczy nie bedzie dawala im satysfakcji z tego ze na wallhacku będą ich zabijać ciagle w bf 3.


Obrazek

kuba123123 napisał(a):
Proste: cheatujesz jestes cheaterem

Spotkałem się z adminami korzystającymi z haxów bo były łatwiejsze w użyciu niż narzędzia administracji, liczy się :v? /OT

kuba123123 napisał(a):
A skoro dalej bedziesz sie upieral to prawdopodobnie masz cos do ukrycia i pewnie jestes jednym z ich fufli.


Ależ oczywiście! Cheatuję zawszę i wszędzie gdzie oraz kiedy jest to możliwe! /s

Pomijając fakt że serię BF rzuciłem jakiś rok temu i na bfpl wchodzę już chyba tylko z przyzwyczajenia :l

kuba123123 napisał(a):
Sorry ale ja podaję dowody VAC banny = cheaterzy.

Przypominam że VAC ma w swojej historii kilka false-positive (e.g. afera z MW2 gdzie .dll w grze nie zgadzał się z sumą kontrolną systemu). Ot, takie info na uboczu.

Będę się wpierdzielać w każdy z tych tematów i prowadzić jałową dyskusję z ludźmi od krucjaty bo to dobra rozrywka na samotne wieczory :D

Dowiedziałem się tylu rzeczy o swojej osobie teraz, dziękuję <3

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2015, 21:22 
Offline

Dołączył(a): 12 kwi 2014, 18:47
Posty: 26
1.trola nie karmię
2. z dziecmi nie dysutuję bo dzisiejsza mlodziez ma pustkę w głowie
3. VAC Banned trolu zostal nalozony rok temu gdyby byla pomylka vac banned bylby zdjety a nie jest spojrz na rok i datę trolu.
4. wracaj do borzywita i pozdrow fufli trolu.
5. SKILL HUNTERS --> cheaters. Cheater zawsze będzie cheaterem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2015, 21:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
kuba123123 napisał(a):
1.trola nie karmię
2. z dziecmi nie dysutuję bo dzisiejsza mlodziez ma pustkę w głowie

Zaraz to zweryfikujemy.
kuba123123 napisał(a):
3. VAC Banned trolu zostal nalozony rok temu gdyby byla pomylka vac banned bylby zdjety a nie jest spojrz na rok i datę trolu.

Steam od dwóch miesięcy szuka odpowiedzi na pytanie dlaczego nie mogę zainstalować DLC, nigdy szybko nie reagowali.
Nigdy nie stwierdziłem że ten ban to false-positive, stwierdziłem tylko że VAC nie ma 100% skuteczności.
kuba123123 napisał(a):
4. wracaj do borzywita i pozdrow fufli trolu.

Z szanownym panem Borzywitem chyba wymieniłem dwa zdania, oba przez PM na tym forum.
kuba123123 napisał(a):
5. SKILL HUNTERS --> cheaters.

Nie podważam.
kuba123123 napisał(a):
Cheater zawsze będzie cheaterem.

No nie.

Ciągnięcie tej dyskusji daje mi dziwną satysfakcje, ciekawe kiedy moderacja podejdzie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2015, 22:32 
Offline

Dołączył(a): 12 kwi 2014, 18:47
Posty: 26
skoncz spamowac trolu:
-ja podaję fakty
-ty trolujesz
Resztę sobie dopisz.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2015, 22:50 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2010, 20:58
Posty: 10
Obrazek

Ja nic nie sugeruję :arrow:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2015, 22:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Zweryfikowałem.
Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL