Teraz jest 20 kwi 2024, 05:41

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 360 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 paź 2011, 17:29 
Offline

Dołączył(a): 6 paź 2011, 11:30
Posty: 14
Mam umiejętności tyle że muszę grać na low ustawieniach bo tnie mi gra nie wiem czemu a sprzęt mam dobry i nie widzę przeciwników z oddali bo mam taka mgłę i nie mam jak ich ustrzelić a poza tym inne bronie mają większy o wiele większy demage i na bliski kontakt i średni często przegrywam a debilne jest to że w żaden sposób podczas samej gry nie zdobywamy tych battlefunds i szkoda a broń z którą biegam nie podoba mi się przez to jaki zadaje demage kolejny minus to wystrzeliwuje w sekundę cały magazynek ale co z tego skoro słaby demage i celność takiego ostrzału jest mizerna i sam wygląd broni mi się nie podoba lubię bronie podobne do AK-47 a najlepiej samo AK-47


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2011, 17:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Ja gram Aekiem za blachy stockowym, nie żaden elite czy veteran tylko najtańszy i zawsze jestem minimum w top 3 (częściej 1) bo poziom tej gry jest praktycznie zerowy xd Wystarczy celować a rozrzutem się nie trzeba przejmować.

PS również na low gram.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2011, 17:51 
Offline

Dołączył(a): 6 paź 2011, 11:30
Posty: 14
No widzisz ale ja chciał bym mieć tego aek-971 elite już na zawsze bo podoba mi się ten kolorek i jego parametry już raz go kupiłem na dzień i super mi się grało lub scara ale tu jest problem bo nie można go wykupić i sprawdzić niestety. Tą domyślną bronią mogę oczywiście wyciskać dobre wyniki i dużo gości ubić ale nie jest to łatwe zawsze no i ta broń nie podoba mi się w cale a nie ma nic gorszego niż biegać i strzelać bronią która nie przypadła komuś do gustu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 paź 2011, 16:36 
Offline

Dołączył(a): 6 paź 2011, 11:30
Posty: 14
Tak w ogóle czemu ciągle są problemy z optymalizacją gry i dziwne jej działanie na wysokich detalach i rozdzielczości lub na medium detalach ? I tylko są takie problemy na tych 2 otwartych dużych mapach ? Ustawia się medium lub wysokie detale i rozdzielczość najwyższą lub średnią i gra chodzi dobrze ale jak zaczyna się człowiek poruszać lub rozglądać to lagi masakra :( A tak to jest ok, czemu tak się dzieje i tego nie naprawili jeszcze ? I nie piszcie mi pytania jaką mam kartę bo mam dobrą i to bardzo do tej gry i jak bym miał za słabą to inaczej wyglądała by sprawa z grania a nie że jest płynie tylko podczas poruszania laguje i nas przenosi o kilka metrów. To ewidentnie jest błąd i problem wynikający z gry a nie sprzętu gracza bo ludzie mają mocne komputery a to samo mają co ja. Mam nadzieję że w pełnej wersji będzie wszystko ok a ta pełna wersja ma niby wyjść na koniec listopada. Ma ktoś jakieś informacje czy ten problem zostanie naprawiony i czy coś robią w tą stronę ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2011, 15:10 
Offline

Dołączył(a): 6 paź 2011, 11:30
Posty: 14
Ale dużo osób odwiedza te forum... A tak w ogóle ukazała się jakaś nowa informacja na stronie, wie ktoś co ona znaczy ? Ma chyba coś wspólnego z nowymi broniami chyba ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2011, 15:52 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Są nowe bronie i kody na nie

XM8
D6L7-9H4Q-ZCM2-YRZB

XM8c
8GK5-C8TP-SS96-VSC8

XM8AR
6T3X-N6PZ-FM47-P68P

GOL
2255-KUR5-2GQK-UA7M

Wpisujemy je tutaj:
http://battlefield.play4free.com/en/store/redeem

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2011, 17:24 
Offline

Dołączył(a): 6 paź 2011, 11:30
Posty: 14
Wiem wiem gdzie wpisywać różne kody i że są dane nam wszystkim do użytku przez 24h ale co do tych broni to nie podobają mi się, raz że gram assaltem i broń jaką mam to nie wiem czym strzela ale brzmi to jak strzelanie wiórami lub trzciną :) I sam wygląd też jest dziwny, wyglądają jak z kosmosy wole jednak proste modele a nie jakieś fikuśne z Bad Company 2 :) Najbardziej polubiłem bronie AEK jak się nie mylę i wersje zwykłą jak i professional choć professional jest strasznie droga do wykupu na dzień lub 3 a zwykła jest tania jak barszcz a jej parametry nie różnią się dużo a walce nawet ich nie odczułem tylko ten kolor zielony mi nie pasi wole brąz bo lubię broń która jest jak najbardziej podobna do legendarno AK-47 Polecam AEK ze względu na jej prosty wygląd jak i zastosowanie, ma średni rikoil a obrażenia duże a nawet bardzo bo tą bronią potrafiłem ściągnąć 3 do 4 gości z małej jak i średniej odległości a celność ma świetną tylko trzeba zagrać z nią 10 meczyków i już czuje się jej potencjał i moc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2011, 20:40 
Offline

Dołączył(a): 6 paź 2011, 11:30
Posty: 14
Niech mi ktoś pomoże, mianowicie mam problem z zainwestowaniem punktu treningu gram klasa assalt i jest pewna opcja w treningu do wybrania ale nie wiem o co w niej chodzi i co ona daje i czy jest opłacalna chodzi o IMPROVED THREAD AWARENESS napiszcie mi i wyjaśnijcie czym ta opcja jest i jak bardzo przydatna bo chcę też zainwestować punkty w PHYSICAL TRENING INCREASE JOG SPEED oraz w PHYSICAL TRENING INCREASE SPRINT SPEED ale chce wiedzieć w co najpierw inwestować te punkty


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2011, 21:18 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
IMPROVED THREAD AWARENESS pokazuje ci nicki nad wrogami. Ja mam to rozwinięte na 4 poziomie, dzięki czemu nie muszę widzieć wroga żeby go zabić. A zwiększenie prędkości biegu i sprintu uważam za stratę skill pointów.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2011, 21:29 
Offline

Dołączył(a): 6 paź 2011, 11:30
Posty: 14
Co do twojej wypowiedzi zdziwiło mnie tylko jedno że nie musisz widzieć wroga by go zabić ??? Chyba chciałeś napisać że wcześniej go zauważysz dzięki szybkiemu wyświetleniu się jego nicku bo tak działa ta opcja prawda :) Ale dzięki za info i już zainwestowałem w tą opcje punkt i będę do póki nie rozwinę obu na 4 :) A tak poza tym to opłaca się wydawać punkt na to by nasz TEAM odradzał się na nas ? Jest za to jakieś XP ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 paź 2011, 21:20 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Parę razy udało mi się zabić wroga, którego nie widziałem, bo był schowany za drzewem, albo był skryty przez mgłę(gram na medium). Co do tego skila, to chyba nie daje za to punktów, gdyż na jego temat znalazłem tylko sugestie żeby dawał punkty, ale nic nie pisało żeby mieli takie coś zrobić, więc raczej nie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 paź 2011, 12:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Looking for a new challenge but have used up both of your soldier slots? Grab yourself a new character slot for just 140BF!
http://battlefield.play4free.com/en/ext ... acterSlots

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 paź 2011, 17:58 
Offline

Dołączył(a): 6 paź 2011, 11:30
Posty: 14
O co chodzi z tą nowa informacją o XP ??? Czy chodzi o to że dostaje się więcej doświadczenia czy coś w tym stylu ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 paź 2011, 15:10 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Jest konkurs. 100 graczy z największą ilością zdobytych punktów w dniach 17-23 X wygra po 1000BF. Poza tym jest jeszcze promocja +25%BF dla graczy z Polski od 17-23 X.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 paź 2011, 16:11 
Offline

Dołączył(a): 6 paź 2011, 11:30
Posty: 14
Mam problem zauważyłem że na stronie jest jakaś informacje o dodaniu tier 3 ??? Ale żeby on działał i go mieć trzeba zrobić nowe konto czy jak bo jak klikam w ten link z info na stronie to nie mogę otworzyć nowego konta na nowym jak i tym samym e-mail i w polu na hasło pisze coś takiego ? Password must be 8-16 characters, with at least 1 digit, 1 lowercase and 1 uppercase letter ???


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 360 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL