Teraz jest 28 mar 2024, 13:54

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 kwi 2011, 13:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Czułość sobie ustaw ręcznie, i nic nie powinno się zmieniać, chyba że masz myszkę, która ma funkcję zmiany czułości bez potrzeby wchodzenia w ustawienia.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2011, 15:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Ja tam nie gmeram w ustawieniach i latam na stocku.

Kombinacja wasd + mycha
Obrazek

Jakbym miał lepszego kompa to bym sobie jakieś demo nagrał, fajne akcje się dzieją jak nikt nie patrzy :evil:

Często kończe z takimi statami w Jecie :)
Obrazek
Oczywiście jak latam bez nagrywania (40FPS min)

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2011, 09:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2009, 10:58
Posty: 156
Lokalizacja: Katowice
Witam po przerwie :)

W końcu zacząłem wczoraj grać i moje 1 pytanie, da się latać na joyu tak ? :)

Ma ktoś może też problem z zainstalowaniem Saitek Cyborg Evo na win7 64bit ? (laptop) bo mi coś to nie idzie. Pomoże ktoś?

// tylko nie odpisujcie "nie, Mazowsze " ;D

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2011, 08:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, 14:58
Posty: 224
Lokalizacja: Legionowo
Eleanor napisał(a):
Rozbrajają mnie Ci czołowi "Latacze".
Bez makro by sobie taki nie poradził. Patrz -> Jurand.

zaraz będzie pyskówka NSZ o przykład, no cho się z Nim zmierz bez makro!
luuuuuuuuuul


Witam, troszkę późno zauważyłem ten temat ^^ jakie makro ja pytam się Ciebie Eleanorze czule?
A w czym takie makro miałoby pomóc?
Drugie pytanie: gdzie uzurpowałem sobie tytuł "najlepszego" bo nie pamietam. Poproszę o link jeśli łaska ;)

Czymże zasłużyłem sobie na tak niesprawiedliwe i krzywdzące słowa?

Odpowiedz proszę.
Mógłbym wam wiele opowiedzieć o lataniu w tej grze gdyż swoje doświadczenie budowałem w pojedynkach 1v1 na wake airshow i nie jest ono bazowane na żadnych makrach.

_________________
Obrazek

DOGFIGHT POLISH JET CUP 2010


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lis 2011, 17:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Kurde, Juruś to był sakrazm, ale przepraszam za, jak mnie uświadomiłeś 'Błędne oskarżenia', ale jak wiesz za tym i owym nigdy nie dojdziesz..

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2012, 18:10 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2012, 17:36
Posty: 7
latasz myszka ustaw ja na duza czujnosc bedzie latwiej wykonywac zwroty beczki itp


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 wrz 2013, 11:32 
Offline

Dołączył(a): 23 wrz 2013, 09:11
Posty: 3
Odkurzam.... i zaznaczam... to co pisze poniżej, to moje własne doświadczenia. Za speca się nie uważam, ale latanie nie idzie mi najgorzej :)

Zatem - co do latania myszą na heli (czyli wszyscy nienormali, włącznie ze mną ;P ), to:

- na poczatek wszystkie suwaki od latania heli ustaw na pół i... lataj, lataj, strzelaj, przyglądaj sie jak ma się lot rakiety względem wznoszenia innego heli i (jeżeli chybiłeś) próbuj ustawić się do sastępnego strzału (najlepiej dwóch) trochę inaczej... i starać sie nie odwiedzić przy tym ziemi ogonem podnosząc za wysoko dzioba :D ... osobiście proponuje często uzywać cprzełączania widoku (dom. 'C') i oglądać sie co jakiś czas za siebie (dom. 'F')

- jak już nie będziesz walił w ziemię (czy co tam innego popadnie) co pół minuty i trafiał cel więcej razy, niż tylko raz na jeden przelot i nie będzie dla Ciebie tajemnicą np. dlaczego heli leci dalej w lewo, jak ciągniesz w prawo i cisniesz "W", że prawie wypada druga stroną klawiatury - wówczas dopiero ustaw ogólną czułość na maksa, a pozostałe suwaczki zostaw dalej na pół i.... polataj tak sobie trochę - poćwicz, przyzwyczaj się ;)
- a jak juz będziesz chciał całkiem pokozakować nad ziemią, kiedy to drift boczny (włącznie z celowaniem) nie będzie dla ciebie problemem, to wal wszystkie suwaki w ustawieniach heli na maksa ;) ... wówczas poznasz co to Moc Heli-Jedi.


Jeżeli chodzi o samolocik, to proponuję ogólną czułość ustawić na maksa, ale pozostałe suwaczki na zaledwie jakis 1-2 mm, bo jak zechcesz trafić taką kampiącą lamę (przeważnie) w wyrzutnui rakiet ziemia-powietrze, to będzie ciężko z celowaniem ;) ... sam takie ustawienia stosuję i z lubością odkurzam teren z takich "rakieto-strzelców". Owszem - w walce powieterznej jest gorzej, ale da sie spierniczyć spod ostrzału, by powrócić w chwale na ogon przeciwnika :D


Co do Joya, to... nie mam pojęcia, bo sam stoję przed zakupem takiego i... na razie wybór pada na Logitecha 3D Pro, ale... może ktoś ma lepszą propozycję - będę wdzięczny za podpowiedzi... i... może oszczędzę Was na polu bitwy ;) (joke).

_________________
... i niech AirSupport będzie z Wami ...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL