Teraz jest 24 kwi 2024, 00:58

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 cze 2011, 13:42 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
Jeszcze przez kilka godzin mam to korzystam z niej ;)
Obrazek
Sharqi

Obrazek
Karkand

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2011, 15:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
Obrazek
Odkryłem, że zwykły AEK to świetna broń.

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2011, 21:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
pl Szq1 napisał(a):
Obrazek
Odkryłem, że zwykły AEK to świetna broń.

A odkryłeś, że strzelając w plecy albo w tułów rozrzut podnosi na głowe idealnie? Tylko w aeku jest tak super :) Dlatego same heady nim robiłem, rangedy też miał jebitne

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2011, 13:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Szczerze powiedziawszy poziom graczy (przeciętnych) w grze jest prawie że zerowy. Wszedłem na pierwszy-lepszy serwer medykiem z MG3, nabiłem staty coś około 25-5 i ku mojemu zdziwieniu byłem pierwszy w rankingu. Najbardziej irytujący są gracze z Elite broniami, zazwyczaj mają się za najlepszych na serwerze. W porównaniu do tego co było jeszcze kilka miesięcy temu w P4F, to co jest teraz to kpina (chodzi mi o klimat gry i poziom graczy). Imo oczywiście.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2011, 15:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Jak będzie przeglądarką poziom dobrych graczy podniesie się bardzo, a słabych zostanie, albo i nawet spadnie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2011, 15:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Sasquacz napisał(a):
Jak będzie przeglądarką [...], a słabych zostanie, albo i nawet spadnie.

Czemu?

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2011, 17:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
słabi będą grali z całkowicie nowymi, bez udziału lepszych, podniesie się ich poziom? Wątpię.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2011, 18:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Dlaczego bez udziału lepszych. Ja np. w BF2 robiłem tak, że szukałem serwera z satysfakcjonującą mnie ilością graczy i nie zważając na to czy mają po 50 czy po 150 punktów wchodziłem na serwer. W P4F (jeżeli będę grał), będzie tak samo. Wystarczy tylko możliwość grania na wybranej mapie i tyle.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2011, 18:44 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2005, 18:39
Posty: 74
Lokalizacja: Gdańsk
Krox napisał(a):
Szczerze powiedziawszy poziom graczy (przeciętnych) w grze jest prawie że zerowy. Wszedłem na pierwszy-lepszy serwer medykiem z MG3, nabiłem staty coś około 25-5 i ku mojemu zdziwieniu byłem pierwszy w rankingu. Najbardziej irytujący są gracze z Elite broniami, zazwyczaj mają się za najlepszych na serwerze. W porównaniu do tego co było jeszcze kilka miesięcy temu w P4F, to co jest teraz to kpina (chodzi mi o klimat gry i poziom graczy). Imo oczywiście.

No sorry, ale czytam takie opinie od lat i w końcu przedstawię swoje zdanie, otóż najbardziej skarżą się gracze sądzący, że już lepszych nie ma i skarżą się na wszystko gdy im "nie idzie", a gdy idzie za dobrze to też się skarżą bo noobowstwo i nuda wszędzie. Źle jest oczywiście gdy w grze bronie nie są zrównoważone, ale jakieś różnice jednak muszą posiadać. Ja gram tylko inżynierem więc broń z zasady jest słabsza bo mam przecież rpg więc używam kupowanej za srebrniki, ale cud to żaden nie jest. jednak każdy może broń sobie za ugrane punkty kupić i robić z nią to samo co te niedobre nooby i mniej narzekać oczywiście. Ja mógłbym naokrągło marudzić, że medyk (ulubiona profesja "progamerów") to noobowska klasa bo jak tylko zaliczy parę kulek to zaraz rzuca sobie apteczkę w jakimś dołku i po chwili wychodzi na kolejną ofiarę, ale już w pełni sił, a co ja mogę? Ilu mogę ustrzelić na 100hp? Jeden strzał snajpera zabiera mi 70 hp. Krótko: chodzi mi o to, żeby nie skarżyć się na korzystanie przez graczy z tego co gra daje bo w końcu dojdzie do absurdów jak na przykład: "zabił mnie bo się schował za beczkami", "albo zabiłeś mnie frajerze bo przeładowywałem broń".
Było to wałkowane w każdym bf-ie bo w każdym grają i lepsi i gorsi ludzie, ale napinają się tylko lepsi. Takie są warunki serwerów publicznych i z tym też trzeba sobie radzić, a nie tylko z własną bronią. Pozdrowienia dla lepszych i gorszych


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2011, 19:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Nie uważam się za najlepszego gracza. Nie skarżę się na to że bronie są złe, i że ktoś ich używa, tylko o tym wspomniałem.
Jeżeli ktoś mnie zabije tam gdzie przeładowywałem, to jest to dla mnie rada na przyszłość, by już z tego miejsca nie korzystać. Ja pisałem o poziomie przeciętnego gracz P4F, a jest on prawie że zerowy. Tak się składa, że na początku grałem tylko medykiem i nie uważam go za klasę dla noobów. Ja osobiście moim MG3 potrafię pocisnąć tych przeciętnych graczy z broniami za złote monety. A jeżeli chodzi o system kupowania broni za realne pieniądze, to wg mnie jest on zrobiony dla tych, którzy mają albo za dużo pieniędzy, albo nie mają co z nimi zrobić. Używałem tylko broni za srebrne.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2011, 00:29 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2010, 02:30
Posty: 29
Ale bzdury :stupid:
Mr.Krox jest de best i nie ma dla niego przeciwnika w B:P4F :lol:
Poziom jest dobry, jak wszędzie są dobrzy gracze i totalne nooby ale z powodu braku przeglądarki wszyscy mają losową grę z przypadkowymi ludźmi.
PS: Medyk to totalna żenada, snajper rambo z medpakami :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2011, 13:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
mett7 napisał(a):
Ale bzdury :stupid:
Mr.Krox jest de best i nie ma dla niego przeciwnika w B:P4F :lol:
Poziom jest dobry, jak wszędzie są dobrzy gracze i totalne nooby ale z powodu braku przeglądarki wszyscy mają losową grę z przypadkowymi ludźmi.
PS: Medyk to totalna żenada, snajper rambo z medpakami :roll:

Logiczne jest to, że gracze są rozrzucani po serwerach z powodu braku przeglądarki i dlatego gra się z byle kim. Według mnie poziom graczy jest kilkukrotnie niższy niż w np bf2. Wiesz co znaczy IMO? Znaczy to według mnie, a ja tak napisałem w moim poście o poziomie graczy, więc po co teraz mówić że są to bzdury? A medykiem grałem na początku dlatego, bo lubię chodzić na tyły wroga i zabijać po kilku naraz. A mówienie że jakaś klasa jest beznadziejna, to naprawdę dziecinada. Każdy ma swój gust i może grać kim mu się żywnie podoba...

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2011, 14:42 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2005, 18:39
Posty: 74
Lokalizacja: Gdańsk
Faktem jak dla mnie jest, że tego bf-a trzeba traktować trochę z przymróżeniem oka, a powodów każdy znajdzie wiele. Poziom gry, albo inaczej mówiąc łatwość grania jest większa niż w normalnych płatnych wydaniach bo tu nie grają typowi bf-owi gracze. Ja gram bo nudzi mnie czekanie na BF3, ale do listopada nie da się na tych trzech mapach dociągnąć. Każdy z was ma jakieś powody, żeby grać w to, ale chyba nikt nie jest tą grą zachwycony i nie planuje z nią swojej przyszłości jak mniemam. Problem na jaki wcześniej zwróciłem uwagę to krytykowanie graczy za używanie kupionych broni, a uważam, że nie słusznie. To element gry taki sam jak helikopter czy czołg. Mozna mieć uwagi co do sposobów gry, ale nie do stosowania dostępnych dla wszystkich opcji walki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2011, 15:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
No pewnie że kupne bronie to element taki jak wszystkie ;]

Obrazek

Jak można mieć uwagi do sposobów gry? :O
Ktoś lubi kampić, to kampi, ktoś lubi rambo, to leci na środek i pada.

Podsumowując, Ci co zapłacą, i okrężnym sposobem grubo zwiększają przewagę nad innymi graczami - to jest dobre.
To co każdy może, skill, sposób gry, Ci co dobrze grają są źli, bo mnie zabijają, nie powinno być tu dla nich miejsca - to jest be.
Obrazek
Burżuazja atakuje...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2011, 15:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Taayo napisał(a):
Faktem jak dla mnie jest, że tego bf-a trzeba traktować trochę z przymróżeniem oka, a powodów każdy znajdzie wiele. Poziom gry, albo inaczej mówiąc łatwość grania jest większa niż w normalnych płatnych wydaniach bo tu nie grają typowi bf-owi gracze. Ja gram bo nudzi mnie czekanie na BF3, ale do listopada nie da się na tych trzech mapach dociągnąć. Każdy z was ma jakieś powody, żeby grać w to, ale chyba nikt nie jest tą grą zachwycony i nie planuje z nią swojej przyszłości jak mniemam. Problem na jaki wcześniej zwróciłem uwagę to krytykowanie graczy za używanie kupionych broni, a uważam, że nie słusznie. To element gry taki sam jak helikopter czy czołg. Mozna mieć uwagi co do sposobów gry, ale nie do stosowania dostępnych dla wszystkich opcji walki.

Ja nie krytykuję tego, że ludzie kupują broń, tylko to jacy ludzie ją kupują i jak się zachowują po zakupie.
Zazwyczaj jest tak, że ktoś sobie wyczaił P4F bo nie ma nic innego do roboty, kupił broń za niewiadomo ile pieniędzy i uważa się za najlepszego gracza na serwerze. Jeżeli ktoś go zabije zwyczajną bronią za srebrne to wyzywa zabójcę od cheaterów itp. Jest to typowy przykład i właśnie dlatego ja jestem przeciwnikiem kupowania broni za prawdziwe pieniądze.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL