Teraz jest 23 kwi 2024, 22:08

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 cze 2011, 20:07 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2005, 18:39
Posty: 74
Lokalizacja: Gdańsk
W momencie gdy broń można kupić tylko za realne pieniądze, a różnica między tą bronią a podstawową jest na tyle znacząca, że odczuwałbym pewien "dyskomfort" grania to usuwam grę z komputera. Na razie jednak gram-dostaję punkty-kupuję broń-gram dalej. Zauważyłęm jednak, że dostaję troszkę mniejszy procent srebrników z ogólnej liczby ugranych punktów. Na jakiej dokładnie zasadzie to się odbywa to nie wiem. Widać twórcy tej szopki uzyskują coraz mniejsze wpływy i chcą zmusić więcej graczy do płacenia, ale niedoczekanie ich.
Sasquaczu: uwagi co do sposobu gry zdecydowanie można mieć ponieważ ja bardzo nie lubię gdy na przykład respawnuję się i ginę od razu od claymora (lubisz to? Ja dostaję szału), albo siedzi taki na dachu nad respawnami (Karkhand) i ładuje w nowych i pełnych energii graczy, albo naprawiam na tyłach czołg lub APC a tu typ wchodzi i odjeżdża (a długo nie jeździ bo sam go nie naprawi), a podział na profesje też ma jakiś cel i to nie ukryty czyli jeśli masz meda to rzuć tą cholerną apteczkę, masz amunicję to się podziel, a jak targasz w plecaku rpg i miny to walcz z tym czołgiem, a nie czekaj aż odjedzie. Tylko o snajperach niewiele mogę powiedzieć z tego względu, że genetycznie ich nie cierpię i żadnej odpowiedzialnej roboty bym im nie dał.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2011, 20:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Niestety w P4F snajper został nieźle skopany. Dmg broni nie jest jakieś wygórowane, kuleczka ładuje się bardzi długo, nie wiem czy łącznie grałem nim 3h...

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2011, 21:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Test elite AEKa, szerze mówiąc nie spodziewałem sie, że między zwykłym AEKiem, a tym jest taka różnica.

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2011, 19:31 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2010, 02:30
Posty: 29
Krox napisał(a):
Ja nie krytykuję tego, że ludzie kupują broń, tylko to jacy ludzie ją kupują i jak się zachowują po zakupie.
Zazwyczaj jest tak, że ktoś sobie wyczaił P4F bo nie ma nic innego do roboty, kupił broń za niewiadomo ile pieniędzy i uważa się za najlepszego gracza na serwerze. Jeżeli ktoś go zabije zwyczajną bronią za srebrne to wyzywa zabójcę od cheaterów itp. Jest to typowy przykład i właśnie dlatego ja jestem przeciwnikiem kupowania broni za prawdziwe pieniądze.


No wrzucaj wszystkich do jednego worka. Takich ludzi jest pełno w każdym fps i wcale nie muszą latać z kupną bronią, nie mogą ścierpieć że ktoś jest lepszy od nich więc wyzywają od cheaterów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2011, 19:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
mett7 napisał(a):
Krox napisał(a):
Ja nie krytykuję tego, że ludzie kupują broń, tylko to jacy ludzie ją kupują i jak się zachowują po zakupie.
Zazwyczaj jest tak, że ktoś sobie wyczaił P4F bo nie ma nic innego do roboty, kupił broń za niewiadomo ile pieniędzy i uważa się za najlepszego gracza na serwerze. Jeżeli ktoś go zabije zwyczajną bronią za srebrne to wyzywa zabójcę od cheaterów itp. Jest to typowy przykład i właśnie dlatego ja jestem przeciwnikiem kupowania broni za prawdziwe pieniądze.


No wrzucaj wszystkich do jednego worka. Takich ludzi jest pełno w każdym fps i wcale nie muszą latać z kupną bronią, nie mogą ścierpieć że ktoś jest lepszy od nich więc wyzywają od cheaterów.

Zanim się wypowiesz, przeczytaj wszystkie posty, a nie tylko ostatni. Napisałem że przeciętny gracz kupujący broń zachowuje się wiadomo jak. Gdyby nie sprzęt jaki posiadam, to zrobiłbym demko jak cisnę tych "prograczy" z elite broniami podstawową bronią medyka. Moje zdanie jest takie, że jeżeli ktoś umie grać to Veteran's xxxxxxx spokojnie mu wystarczy. Elite może do przetestowania na 1 dzień się nada, ale wg mnie granie tym na dłuższą metę jest bez sensu. To takie oszukiwanie samego siebie "O! Jak ja dobrze gram, nabiłem takie wielkie staty moją superelite bronią która zabija 1 strzałem!". A jeżeli chodzi o to wyzywanie od cziterów, to właśnie tacy gracze którzy kupują te bronie i uważają się za najlepszych na serwerze, gdy padną wyzywają od noobów farciarzy i cziterów. Dodatkowo bardzo irytującą rzeczą jest fakt, że prawie na każdym serwerze jest osoba, która mimo tego że jest najlepsza jedynie w swojej drużynie udziela się na chacie cały czas. Zgrywa takiego mistrza, odpowiada na każe napisane przez kogoś innego słowo itp. Takie jest moje zdanie, nie gram w tą grę z powodu płatnych jak i elite broni. Jeżeli szansę dla tych którzy nie wydają kasy na grę zrównają się z szansami tymi którzy wydają będą równe - wtedy wrócę. I jeżeli chodzi o mnie to nie uważam się za słabego gracza, nie chwaląc się wspomnę, że grając medykiem czy asfaltem w 99% jestem 1 w rankingu, ale w tej grze nie jest to żaden wyczyn.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2011, 23:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Ja tam nawet nie czekam na wprowadzenie wyrównania, bo patrząc na twórców, to coraz bardziej będą odsadzać eliterne bronie żeby więcej zarobić, ale czekam na wyszukiwarkę, może gdzieś będzie serwer na który nie będzie wstępu z uber-bajerami. (a co dopiero wykradnięcie plików serwerowych, sposób na grę na lanie(hamachi?) już jest [płatne bronie itp. :D ])

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 cze 2011, 17:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Ja już od tej gry niczego niczego nie oczekuję. Nie gram już w Pay4Win. Jak dla mnie ta produkcja spadła na psy. Na początku był potencjał, lecz to co się w niej dzieje dziś, to już za dużo.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 cze 2011, 19:30 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2005, 18:39
Posty: 74
Lokalizacja: Gdańsk
Daj spokój, zbyt emocjonalnie do niej podchodzisz. W taki sposób ja traktuję BF3 bo tam nie będzie "zmiłuj się". Z tamtej gry będę musiał być zadowolony, a tą traktuję treningowo i bądźmy szczerzy: ile jej zostało życia? Ta gra nie będzie miała pełnej edycji bo zabije ją BF3 więc tyle czasu jej zostało.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2011, 07:58 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2010, 02:30
Posty: 29
Taayo napisał(a):
Daj spokój, zbyt emocjonalnie do niej podchodzisz. W taki sposób ja traktuję BF3 bo tam nie będzie "zmiłuj się". Z tamtej gry będę musiał być zadowolony, a tą traktuję treningowo i bądźmy szczerzy: ile jej zostało życia? Ta gra nie będzie miała pełnej edycji bo zabije ją BF3 więc tyle czasu jej zostało.

Racja, też gram bo w sumie BC2 już mi się dawno przejadło a B3 dopiero będzie na zimę. Jak już wyjdzie to pewnie zapomnę o P4F ale nie sądzę że premiera B3 zabije P4F, w to można zagrać na byle czym a do tego B3 będzie potrzebny lepszy komputer więc nie każdy zagra :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2011, 16:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
mett7 napisał(a):
B3 dopiero będzie na zimę.:

Jesień kolego, jesień.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2011, 21:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Krox napisał(a):
mett7 napisał(a):
B3 dopiero będzie na zimę.:

Jesień kolego, jesień.

:lol: Conajmniej 2012

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2011, 09:21 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2010, 02:30
Posty: 29
Całkiem możliwe że 2012, BC też miało obsuwę :wink:
Ale póki co jest 25 grudnia.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2011, 11:47 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Raczej października;)

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2011, 17:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
mett7 napisał(a):
Ale póki co jest 25 grudnia.

_Dominiko_PL napisał(a):
Raczej października;)

A może jednak święta są w grudniu? ;p

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2011, 20:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Z tego co mi wiadomo to gra wychodzi w październiku, czyli pierwsze dwa miesiące będą na ogarnięcie wszystkich bajerów i mapek, a potem święta z BF3 :mrgreen:*
*jeżeli Twoje poczucie humoru jest na poziomie Familiady - nie odpowiadaj na mój post

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL