Teraz jest 26 kwi 2024, 05:31

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 kwi 2011, 10:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Sasquacz napisał(a):
Krox napisał(a):
A czy Ty uważasz że jest tylko 1 taki filmik, w którym snajper nie używa celownika ?


Czyli kamperem jest każdy co używa celownika? Fajne wnioski wyszły z tej dyskusji. PR jest grą kamperów, bo tam nie ma crossa do celowania :|

Nie powiedziałem tak, takie prowokowanie do dyskusji, to po prostu dziecinada.
Kamper, to zazwyczaj ktoś kto spędza rundę w krzaczkach itp. a ja podałem tylko PRZYKŁAD, że nie każdy snajper to kamper, bo kilka osób z tego działu przykleiło snajperowi łatkę "KAMPER"...

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2011, 17:35 
Offline

Dołączył(a): 18 wrz 2007, 16:58
Posty: 85
Krox napisał(a):
Aaa o to mu chodzi.
W bbc2 snajper to najczęściej szkodnik na serwerach, siedzi w krzakach całą rundę, no to wreszcie coś z tym zrobili i jest bardzo dobrze.
Teraz nie ma już tak łatwo, nie dajesz rady snajperem - to twój problem :D


Jak mnie śmieszą takie wypociny żłobów, jak i m to zły snajper żyć na serwerach nie daje. Po to jest ta klasa eliminuje przeciwnika na dystans i to jest jej celem, może powinni wprowadzić ograniczenia do klas w postaci odblokowania klasy od jakiegoś lev bo faktycznie sporo jest żłobów grających snajperami. kolesie kompletnie nie ogarniają tematu ale to inna bajka, dobry snajper osłania atak na flagę przed oflankowaniem lub czyści przedpole oraz broni flagi to jest " T A K T Y K A " jak ktoś nie umie tego ogarnąć to niech nie gra bo się do tego nie nadaje albo niech gra sobie w CoD-a bo tam jego miejsce. Równie dobrze można uznać że medyk to szkodnik bo nigdy nie daje apteczek tylko rzuca sobie, lub jak debil podnosi gościa po raz 10 na linii ognia. a przez to drużyna traci fragi.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2011, 20:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
@Astar12
W battlefielda gram od czasów 1942, więc nie nazywaj mnie żłobem, i kimś kto się nie zna na temacie, bo raczej nim nie jestem.
Wydaje mi się że swoją przygodę z bfem rozpocząłeś na bbc2, bo jest CUDOWNY system zniszczeń, ale pewnie zaraz napiszesz, że również jesteś weteranem 1942...
Sądząc po Twoim sposobie pisania, to chyba masz tyle lat na ile wskazuje nick, ale nie będę tego kwestionował, a najśmieszniejsze jest to, że chcesz mi mówić co to jest taktyka :lol: .
Wiem że Ty pewnie w wojsku uczysz prawdziwych żołnierzy taktyki, i tego co mają robić, w grze też. Gdy wchodzisz na serwer i zajmujesz pozycję na górce w krzaczkach, to czyścisz cały serwer, i siejesz postrach, a ja mogę się od Ciebie uczyć.
Chcesz się pośmiać - przeczytaj Twój post ze zrozumieniem, o ile to możliwe, i zastanów się nad jego sensem.
Chciałeś mi uświadomić że nie potrafię grać w bfa, a może że ty jesteś mistrzem taktyki ? Sam nie wiem, Ty chyba też nie.
A tak na marginesie spytam, po co cytujesz moje posty na które już ktoś odpowiedział :omg: ?
Tu toczyła się dyskusja pomiędzy mną, a Eleanorem więc nie rozumiem po co wycinasz coś z kontekstu, i dodajesz swoje marne 3 grosze do dyskusji ?
Niestety, jak chcesz ze mną podyskutować, to zwiększ swój zasób słownictwa, popracuj nad budową zdań i czytaniem ze zrozumieniem, wtedy porozmawiamy, lub zapytaj Eleanora o jakąś dobrą radę, bo ja z nim dyskutuje w prawie każdym temacie :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam i całuję w sygnet mistrza bf'a.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2011, 21:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2010, 23:31
Posty: 190
Lokalizacja: Radom
@Krox, zastanawiam sie ile ty masz lat :lol:
Gosciu dobrze powiedzial, dyskusja trwala na temat "Jaki to snajper zly" to ja zakonczyl i koniec.
A ty wyjezdzasz o zasobie slownictwa i budowaniu zdan. Zalosna wypowiedz.

_________________
Niespełnione rządu obietnice, temat zastępczy-kibice.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2011, 10:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Tak się składa, że w tym temacie, ja byłem za snajperem, a nie przeciw, tylko że kilka osób w tym temacie uznaje snajpera za kampera i koniec, nie da się ich zdania zmienić, a ja napisałem, że snajper nie zawsze siedzi w krzakach i kampi, tylko często jest aktywny miejscu, gdzie toczy się walka.
A to że ja napisałem o zasobie słownictwa, i budowie zdań to już inna historia. Koleżka nawet nie potrafi napisać czegoś w taki sposób, by wszyscy mogli to zrozumieć, chyba że to ja jestem taki wsteczny i nie potrafię.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2011, 10:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Odpowiedz co do wieku, sam jestem ciekawy.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2011, 17:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Astar12 napisał(a):
Krox napisał(a):
Aaa o to mu chodzi.
W bbc2 snajper to najczęściej szkodnik na serwerach, siedzi w krzakach całą rundę, no to wreszcie coś z tym zrobili i jest bardzo dobrze.
Teraz nie ma już tak łatwo, nie dajesz rady snajperem - to twój problem :D


Jak mnie śmieszą takie wypociny żłobów, jak i m to zły snajper żyć na serwerach nie daje. Po to jest ta klasa eliminuje przeciwnika na dystans i to jest jej celem, może powinni wprowadzić ograniczenia do klas w postaci odblokowania klasy od jakiegoś lev bo faktycznie sporo jest żłobów grających snajperami. kolesie kompletnie nie ogarniają tematu ale to inna bajka, dobry snajper osłania atak na flagę przed oflankowaniem lub czyści przedpole oraz broni flagi to jest " T A K T Y K A " jak ktoś nie umie tego ogarnąć to niech nie gra bo się do tego nie nadaje albo niech gra sobie w CoD-a bo tam jego miejsce. Równie dobrze można uznać że medyk to szkodnik bo nigdy nie daje apteczek tylko rzuca sobie, lub jak debil podnosi gościa po raz 10 na linii ognia. a przez to drużyna traci fragi.


Powodzenia w zastosowaniu * T A K T Y K I * w tym bf'ie ;]
"Bo po to one są, są po to one." On jest dla oderwania się, postrzelania do ludziom w plecy ;]
Chcesz zastosować taktykę, zapraszam do PR'a ;]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2011, 17:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Eleanor napisał(a):
Odpowiedz co do wieku, sam jestem ciekawy.

Jeżeli chodzi o mój wiek, to nie musisz się o mnie martwić, spełniam wszystkie wymogi dotyczące Battlefielda :twisted: .

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2011, 19:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2010, 23:31
Posty: 190
Lokalizacja: Radom
Nikt nie zamierza ci zabraniac Battlefielda, po prostu pytamy z ciekawosci :wink:

_________________
Niespełnione rządu obietnice, temat zastępczy-kibice.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2011, 19:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Nawet jakbyśmy chcieli to nie możemy, taka jedna z kilku wad tego forum :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2011, 21:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Sasquacz napisał(a):
Nawet jakbyśmy chcieli to nie możemy, taka jedna z kilku wad tego forum :P

Niestety na żadnym forum jak narazie takiej opcji nie ma, a z chęcią odebrałbym bfa kilku osobą, wiem że kilka osób odebrałoby mi :lol: .
ClintEastwood napisał(a):
Nikt nie zamierza ci zabraniac Battlefielda, po prostu pytamy z ciekawosci :wink:

Ahh z ciekawości? Jestem ateistą, ale jak to mówią ciekawość to pierwszy stopień do piekła :twisted: .

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2011, 22:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Krox napisał(a):
Sasquacz napisał(a):
Nawet jakbyśmy chcieli to nie możemy, taka jedna z kilku wad tego forum :P

Niestety na żadnym forum jak narazie takiej opcji nie ma

Taaa?
Oczywiście że mają taką opcję ;]
W profilu pole "kontakt do rodzica" xD

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2011, 10:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Sasquacz napisał(a):
Krox napisał(a):
Sasquacz napisał(a):
Nawet jakbyśmy chcieli to nie możemy, taka jedna z kilku wad tego forum :P

Niestety na żadnym forum jak narazie takiej opcji nie ma

Taaa?
Oczywiście że mają taką opcję ;]
W profilu pole "kontakt do rodzica" xD

:lol: Tylko że delikwent musiałby wpisać w tym polu numer do rodzica :(

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2011, 11:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
morzan napisał(a):
Sasquacz napisał(a):
Drako95 napisał(a):
Symulator oznacza to, że jak najwierniej odwzorowuje realizm

Trzymając się tego toku.. Chcesz symulator? Zapraszam do airsoftu xD


Skoda tylko ze w airsofcie nie ma czołgów i helikopterów

http://www.youtube.com/watch?v=-V_qvYndLdM#at=115
http://www.youtube.com/watch?v=Z09rOQOwO0I#at=95
Czołg też bym znalazł, bo czytałem że bierze udział ;]
Czegoś jeszcze nie widziałeś w airsofcie? ^^ Lotnictwo? ;p

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2011, 20:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Ja nie widziałem jak ktoś wybucha na minie

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL