Teraz jest 12 maja 2024, 13:21

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 23 maja 2011, 20:14 
Offline

Dołączył(a): 18 wrz 2007, 16:58
Posty: 85
Lisek_M36 napisał(a):
A ja z racji swojej ''cegielki'' powiem ze headshot zabija tak samo z kazdej broni :)

Niech poprawia stabilnosc rozgrywki bo servy laguja az pachnie i bedzie spoczi :)

PS
Ja nie wydalem zlamanego pensa ( i nie wydam ) na te gierke :)


Święte słowa, niema co się podniecać nowymi broniami po prostu będzie więcej low skill troli z lepszymi giwerami. Mi spokojnie wystarcza zwykłe M16 i M24. Jestem ciekaw jak muszą być wnerwieni trole z nowymi pukawkami gdy i tak jadę ich jak psy i nowe cud malina pukawka nie pomagają im nic a nic. Przy średniej około 50% hedów z M16 nawet najlepsza pukawka nic nie poradzi, jedynie że troszkę więcej się ginie na dystans bo trolowe pukawki lepiej walą na dystansie.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 23 maja 2011, 22:30 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2010, 02:30
Posty: 29
Jak ktoś ma skilla i trochę farta to sam nóż mu wystarczy ;) Ale faktem jest że bronie elitarne pomagają i to bardzo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 24 maja 2011, 10:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
mett7 napisał(a):
Ale faktem jest że bronie elitarne pomagają i to bardzo.

Na moje oko zabijają bez udziału gracza sterującego :lol:

Poczekamy aż wyjdzie pełna wersja, i przeglądarka serwerów, może ktoś wykradnie pliki serwerowe i postawi taki żeby nie można było wchodzić z uber-broniami ;]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 24 maja 2011, 13:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Astar12 napisał(a):
Lisek_M36 napisał(a):
A ja z racji swojej ''cegielki'' powiem ze headshot zabija tak samo z kazdej broni :)

Niech poprawia stabilnosc rozgrywki bo servy laguja az pachnie i bedzie spoczi :)

PS
Ja nie wydalem zlamanego pensa ( i nie wydam ) na te gierke :)


Święte słowa, niema co się podniecać nowymi broniami po prostu będzie więcej low skill troli z lepszymi giwerami. Mi spokojnie wystarcza zwykłe M16 i M24. Jestem ciekaw jak muszą być wnerwieni trole z nowymi pukawkami gdy i tak jadę ich jak psy i nowe cud malina pukawka nie pomagają im nic a nic. Przy średniej około 50% hedów z M16 nawet najlepsza pukawka nic nie poradzi, jedynie że troszkę więcej się ginie na dystans bo trolowe pukawki lepiej walą na dystansie.

Ja również nie mam zamiaru kupować broni na stałe. Grając medykiem wystarczyło mi Veteran's m60, dużo ammo, celność nie najgorsza. Szturmowcem grałem głównie AEK'iem, ale to kwestia gustu. Aczkolwiek nie uważam, że danie tym pukawką za pieniądze super zasięgu oraz dmg niczym działko czołgu jest uczciwe dla wszystkich. Osobiście denerwuje mnie to, że osoby bez jakichkolwiek umiejętności, mające za dużo pieniędzy (w większości przypadków od rodziców), wchodzą na serwer z superpukawką, i uważają się za najlepszych na serwerze...

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 24 maja 2011, 20:22 
Offline

Dołączył(a): 18 wrz 2007, 16:58
Posty: 85
Pograłem Skarem i jakiejś rewelacji niema, jedyna fajna rzecz to bardo mały rozrzut przy dłuższej serii, grając skarem tak jak M16 czyli krótkie serie po 3-4 pociski skar sprawuje się znacznie gorzej od M16 no i ten paskudny celownik z przycelowania znacznie lepiej gra jednak się M16. Zamiast hedów na poziomie koło 50% dla M16 na skarelku ledwo około 20%, może to kwestia rozegrania się ale jak dla mnie M16 lepiej wymiata. no i niestety narobiło się o groma pseudo snajperków z nowym M95 ze statami 3/4 albo coś podobnego.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 24 maja 2011, 23:42 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2010, 02:30
Posty: 29
Jak ktoś jeszcze nie wie to są dostępne kody na wypróbowanie płatnych broni. Kod działa 24h od aktywacji i wszystkie są ważne do 30 maja.
Cytuj:
SCAR-L - 5X3K-W4ZG-BU36-MMWT
SVU - GEJV-3DJN-NTEE-2BP7
MP5 - 5C7K-7NBP-U8RP-DVTE
MG36 - HMD7-UVA5-NFUU-QXM4
P226 - 7FS5-RSGV-R2D5-BMJJ
SPAS15 - 3H7J-YNXV-UGTZ-FFG8


A tu starsze bronie z celownikami holo i m95 z większym zoomem:
Cytuj:
UMP - 32D6-TTUJ-7X5H-QVY7
AUG - 7Y29-P5U4-8K5T-YCB5
M249 SAW - CKCA-ARJ6-KTQW-GHPQ
Scope M95 - 2Q5X-489X-LXML-HZHR


Z tego co widzę dodali także bronie w wersji elite za creditsy ;) Nie wiem czy jest za bardzo sense płacić dwa razy tyle za trochę większe obrażenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 26 maja 2011, 16:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2004, 09:27
Posty: 511
MP5 - świetna broń 8) . Szkoda tylko że niektóre bronie są wyłącznie za pieniądze :-( imho jeśli już robią płatną wersję Battlefielda P4F to mogli by chociaż dać możliwość kupna wszystkich broni za srebrne monety zarobione w grze...

P.S. Swoją drogą BF P4F strasznie wciąga - nie spodziewałem się takiej "miodności" po tym wydaniu :shock: - myślałem że zainstaluję, pogram parę minut i odinstaluję a tu zonk do tego stopnia że wszystkie inne serie BF poszły w odstawkę hehe choć troszkę już zaczyna się nudzić - mało map :|

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 26 maja 2011, 17:46 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2010, 02:30
Posty: 29
Dokładnie mało map, 3 i natępna coś nie może trafić do OB. W planach jest tego więcej ale mają małą ekipe dev. i wolno im to idzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 26 maja 2011, 19:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Może jak stracą graczy to się obudzą.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 26 maja 2011, 20:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Eleanor napisał(a):
Może jak stracą graczy to się obudzą.

A na dzień dzisiejszy tracą ich całkiem szybko. Ja od 2 tygodni nie gram regularnie, a ostatni raz mecz grałem około tydzień temu. Zniechęciły mnie te nowe bronie itp, po prostu gra szybko potrafi się znudzić.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 27 maja 2011, 17:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Potrafi zniechęcić ogromem możliwości.
Tylko szkoda że 90% z nich jest płatna za prawdziwą kasę.
Tak jak już się przyjęło, Battlefield Pay4Win.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 28 maja 2011, 14:54 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2010, 02:30
Posty: 29
Wczoraj wypróbowałem m24 elite i stwierdzam że nie opłaca się przepłacać, m24 vet wystarczy bo ciut większy dmg. nie jest wart wydania ponad 3k kredytów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 31 maja 2011, 13:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
mett7 napisał(a):
Wczoraj wypróbowałem m24 elite i stwierdzam że nie opłaca się przepłacać, m24 vet wystarczy bo ciut większy dmg. nie jest wart wydania ponad 3k kredytów.

Te ceny to oni niezłe zrobili. 3k za jeden dzień używania broni... Ta szybkimi krokami zbliża się do upadku, ja na dzień dzisiejszy w nią nie gram, czasy świetności P4F chyba minęły, a gra zapowiadała się bardzo dobrze.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 31 maja 2011, 16:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2011, 18:02
Posty: 19
Ja kupuje zwykłą za 500 i mam zabawy jak elitem...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 31 maja 2011, 18:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Raz zdarzyło mi się grać zwykłą, i szczerze powiedziawszy dmg jest tak niski, że nie da się tym grać. Imo oczywiście.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL