Teraz jest 25 kwi 2024, 23:14

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 16 kwi 2011, 16:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Ja wolałbym coś do bf3, a mianowicie za to że ktoś zamówił preorder będzie miał w grze jakiś element ubioru który odróżniałby gracza od innych, nie chodzi o cały strój, tylko o jakąś jego część, dla przykładu jakieś google na kasku.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 16 kwi 2011, 21:57 
Offline

Dołączył(a): 18 wrz 2007, 16:58
Posty: 85
Eleanor THX z kody, M95 jednak jest do bani skopsali broń dosyć konkretnie, opad pocisku co strzał to inny rozrzut masakryczny, średnie obrażenia niewiele większe jak w M24. O wiele lepiej jednak spisuje się M24 Veteran zwłaszcza na dalekie dystanse jest bardziej przewidywalne. Po graniu M95 robiłem ponad połowę mniej hed-ów mimo że waliłem z paru metrów w czapę. Jak na razie M95 żadna rewelacja i niema najmniejszego sensu tracić na nią kasy i niestanowi jak na razie jakiegoś wybitnego zagrożenia w rękach innych graczy.

Czy są już może tabela porównawcze broni dla BF P4F. Jak ktoś znalazł niech poda linka.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 17 kwi 2011, 09:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2010, 17:53
Posty: 131
Mi sie najbardziej spodobalo AUG :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 17 kwi 2011, 23:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
W bc też niby nie ma. Ale za to masz dodatek, oficjalne DLC, które daje Ci nowe ubranka ;]
Preorder tez miał jakieś bonusy, jakiś strój i broń.
Tutaj masz 4 mapy, które pewnie też dodadzą w DLC jakimś, bo przecież muszą na nich 5 raz zarobić (bf2,2142,play4free,preorder,dlc) ;]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 27 kwi 2011, 13:37 
Offline

Dołączył(a): 15 gru 2010, 03:08
Posty: 13
Tak was czytam,czytam,czytam i się mi niedobrze robi.Robienie op postaci za kasę to porażka,czysta porażka,równie dobrze poza bronią mogą dać tylko za real kasę giant packi 50% hp więcej, kamizelki z 200% def+ tylko po co ?
Przy BFP$F twórcy mogą się nachapać obrzydliwie kasą tylko niech odpalą tego diesela pod kopułą, super broń tylko za pieniądze będzie odstraszać część graczy,następna będzie płacić,pozostała grać i narzekać (ale free).
W zasadzie cała idea kupna broni jest ok. za srebrne kupujesz broń na czas za RL czas/perm, brakuje tylko możliwość kupna broni na stałe za coiny i w zasadzie tylko tego.
Reszta jak dodatkowy slot na postać mogłyby być droższe nawet znacznie droższe,to samo ubranka + wprowadzenie większej ilości postaci(wygląd) tylko za kasę.Jest masa ludzi gotowa płacić za takie pierdółki.
Przykładem może być LoL gdzie RIOT ma od cholery graczy,gra jest wzorem f2p i zarabia nieziemsko.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 27 kwi 2011, 14:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
@Panas
Po pierwsze jeżeli robi Ci się niedobrze, to przestań czytać. Nikomu łaski nie robisz, ale przejdźmy do rzeczy.
Ja znam multum ludzi, którzy NIC nie zapłacili za P4F, a bardzo często są 1-3 na serwerach.
Jeżeli ktoś nie potrafi grać PODSTAWOWĄ, DARMOWĄ bronią, to nigdy nie będzie grał dobrze.
Ja do 5 lvl grałem z MG3, następnie za srebrne kupiłem Veteran's PKM na 1 dzień, a następnie Veteran's M60.
Od 10 lvl gram z Veteran's M60, a mam aktualnie prawie 20.
Broń to tylko dodatek, który wzmacnia skilla, ale nie wszyscy wiedzą że najpierw trzeba takowego skilla posiadać. W moim przypadku jest to kilkuletnia praktyka w bf2, bo wcześniej głównie w to grałem, ale w P4F urzekły mnie hitboxy.
A jeżeli chodzi o poziom graczy, to jest conajmniej marny, bo jak w bf2 byłem NAJCZĘŚCIEJ 2-10 na 64 graczy, tak w p4f najczęściej jestem 1, chyba że znajdzie się jakiś gracz ze skillem, i zostaje mi tylko 2 miejsce :mrgreen: .
A jeżeli chodzi o LoL (chyba jakieś RPG ?), to nie mam pojęcia ile to zarabia, i szczerze mnie to nie interesuje.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 1 maja 2011, 11:23 
Offline

Dołączył(a): 15 gru 2010, 03:08
Posty: 13
@Krox poradnik początkującego gracza dopiero co czytałeś i cytujesz ?
"Trzeba mieć skilla" lol człowieku,powtarzasz to co inni nie rozumiejąc zdania.
Kij po refleksie jeżeli cie ownuje osoba która kupiła lepsza broń,tutaj się owy skill aż tak nie liczy.
Zapłacić grosze za nowego żołnierza śmiech,opłata za zmianę bohatera ok,popierdułki płatne ok ale broń only BF lub czasowo/perm BF a C skromnie na 1-3 dni to przesada,najgorsze z rozwiązań dla gracza (może dlatego doceniam b2p & p2p gry).I to mnie denerwuje bo w tą grę jestem w stanie włożyć skromne pieniądze na dodatkowy slot czy zmianę postaci ale nie bronie które co jakiś czas będą wychodzić nowe,lepsze,droższe od 30zł w górę a co dopiero mówić o wyglądzie ? Włożyć kasę aby dojść do wniosku,sry za drogo wole dwa pudełka normalnej gry single+multi.
Nie jest to płacz tylko w pełni racjonalne myślenie.

BTW czemu nie grasz na podstawowej broni? Ja na niej latam a mam 13lvl snajpera.Straciłeś skilla czy po prostu poszedłeś w moc ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 1 maja 2011, 12:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Panas napisał(a):
BTW czemu nie grasz na podstawowej broni? Ja na niej latam a mam 13lvl snajpera.Straciłeś skilla czy po prostu poszedłeś w moc ?

Wygoda? G3 ma tutaj całkowicie spaprany celownik dla przykładu, jest on dla mnie całkowicie nieczytelny i "niewygodny".
Brnąc dalej, niech sobie te bronie są, niech tylko wyciekną gdzieś pliki serwerowe :mrgreen: wtedy już wejdą modyfikacje, i będziesz miał darmowe bronie i lepszą grę ^^

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 1 maja 2011, 14:32 
Offline

Dołączył(a): 15 gru 2010, 03:08
Posty: 13
Nie lubię "na lewo" grać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 1 maja 2011, 15:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Panas napisał(a):
@Krox poradnik początkującego gracza dopiero co czytałeś i cytujesz ?
"Trzeba mieć skilla" lol człowieku,powtarzasz to co inni nie rozumiejąc zdania.
Kij po refleksie jeżeli cie ownuje osoba która kupiła lepsza broń,tutaj się owy skill aż tak nie liczy.
Zapłacić grosze za nowego żołnierza śmiech,opłata za zmianę bohatera ok,popierdułki płatne ok ale broń only BF lub czasowo/perm BF a C skromnie na 1-3 dni to przesada,najgorsze z rozwiązań dla gracza (może dlatego doceniam b2p & p2p gry).I to mnie denerwuje bo w tą grę jestem w stanie włożyć skromne pieniądze na dodatkowy slot czy zmianę postaci ale nie bronie które co jakiś czas będą wychodzić nowe,lepsze,droższe od 30zł w górę a co dopiero mówić o wyglądzie ? Włożyć kasę aby dojść do wniosku,sry za drogo wole dwa pudełka normalnej gry single+multi.
Nie jest to płacz tylko w pełni racjonalne myślenie.

BTW czemu nie grasz na podstawowej broni? Ja na niej latam a mam 13lvl snajpera.Straciłeś skilla czy po prostu poszedłeś w moc ?

Zgadzam się z Tobą jeżeli chodzi o starcie 1vs1 i sytuację gdy przeciwnik ma odblokowaną broń, ale kluczem do sukcesu grając podstawową bronią jest to, by do takich starć nie dochodziło :twisted: . Ja wydałem na tą grę 20zł, dostałem 700 BF kupiłem dodatkowy slot i 560 wciąż mam na koncie. Gdy dobiję asfaltem do 20lv, to kupię slot na inżyniera, czyli zostanie mi 420BF. Nie mam zamiaru kupować broni za realne pieniądze, bo jak sama nazwa mówi, gra jest darmowa. Ktoś może się teraz ze mnie śmiać, że gram po to by mieć na każdej postaci 20lv, otóż nie, gram do 20lv dlatego, by spróbować czegoś nowego. Nabiłem medykiem 20lv, nauczyłem się każdej mapki na pamięć (mówię o taktyce), i miałem ochotę na obczajenie asfalta. Zauważyłem że te 2 klasy się od siebie różnią wszystkim, nawet stylem zabijania. Oczywiście nie wątpiłem w to, lecz szturmowcem nie ma już tej wygody że mogę się leczyć kiedy chcę...
Pytasz dlaczego nie gram podstawową bronią? Po pierwsze więcej ammo co jest kluczem w starciach z wieloma przeciwnikami jednocześnie, a ja takie starcia uwielbiam, po drugie jeżeli już mowa o tych starciach, to broń ma większe DMG, co pozwala ich wszystkich powybijać. Ale głównie chodzi o ammo, bo ja jestem graczem który całą rundę gdzieś biega, i nie lubię przeładowywać broni po 1 zabitym przeciwniku. A jeżeli chodzi o medyka, to broń wziąłem również dla ammo, ale i dla celownika, który pozwala na duże bonusy Ranged Kill.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 23 maja 2011, 04:16 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2010, 02:30
Posty: 29
Powinna tutaj zostać wyjaśniona jedna rzecz, gra musi na siebie zarabiać. Jeżeli myślicie że wszytko wam się należy za darmo to radzę się jeszcze raz zastanowić. W internecie można znaleźć prezentacje Bena Cousins w której wyjaśniony jest biznes plan Easy i jak to B:Heroes miał być skreślony z powodu zbyt małych zysków. Musieli dodać więcej atrakcyjnych przedmiotów do kupna za prawdziwe pieniądze aby ta gra zaczęła zarabiać na siebie, z B:P4F będzie tak samo.

Szkoda tylko że twórcy tej gry zaczynają trochę przeginać Nie podoba mi się sprzedawanie dwa razy tej samej broni z dodatkowym ulepszeń jak np. ump i holo ump albo m95 i wersja m95 z większym zoomem. Następna sprawa do zmiany statystyk broni. Kiedy wprowadzają nową elitarna broń to ma zawsze mega staty. Np. ump lub aug. Teraz umpa zjechali dość konkretnie, o połowę gorszy zasięg i celność plus mega odrzut. Aug także pogorszony i dodany boczny odrzut.

Na dziś dzień jak ktos chce kupić broń to moje typy są takie:
Asfalt: scar, broń Boże aug czy holo aug.
Inżynier: mp5, super staty. Można tym praktycznie snajpić i malutki odrzut.
Recon: m95 z dodatkowym zoomem, większy zasięg i moc niż m24, większy zoom mniejszy opad kuli. Jak ktoś ma już m95 to nie opłaca się zmieniać na wersje z większym zoomem. Druga opcja to SVU, automatyczna snajperka dla atakującego snajpera, dużo lepsza niż SVD.
Medyk: SAW wymiata, nie opłaca się brać nic innego.

Grałem wszystkimi tymi pukawkami i mam zakupione M95 dwa razy :mrgreen: ,SVU,UMP,MP5,M226. Jak ktoś ma jakieś pytania co do tych broni to chętnie odpowiem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 23 maja 2011, 07:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
To jest paradoks, żeby pocisk z M95 opadał wolniej niżeli z M24....

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 23 maja 2011, 15:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Według mnie p4f bardzo dobrze się zapowiadał, miałem do wyboru bf2 lub p4f, więc zrobiłem przerwę od bf2, i rozpocząłem grę w P4F. Na początku te "lepsze" bronie mnie nie irytowały, bo mało kto je miał, jednakże teraz bardzo dużo graczy, którzy nie mają dużego lvlu, doświadczenia w grze i umiejętności kupują broń na zawsze, i przeszkadzają w normalnej rozgrywce. Cóż z tego, że typek nie potrafi strzelać, celność na minimalnym poziomie jak wydał xx zł na broń, i bez problemu może zabijać prawie każdego. Dla tych lubiących bezsensowne dyskusje użytkowników piszę teraz: Nie, nie oceniam graczy po tym jaki mają lvl, i nie każdy kto ma broń za kasę jest słabym graczem. Dobry gracz bez problemu poradzi sobie z np. Veteran's m60.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 23 maja 2011, 19:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2004, 22:14
Posty: 505
Lokalizacja: Manchester
A ja z racji swojej ''cegielki'' powiem ze headshot zabija tak samo z kazdej broni :)

Niech poprawia stabilnosc rozgrywki bo servy laguja az pachnie i bedzie spoczi :)

PS
Ja nie wydalem zlamanego pensa ( i nie wydam ) na te gierke :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe bronie
PostNapisane: 23 maja 2011, 20:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Krox napisał(a):
Veteran's m60.
Ja jestem żyła i nie kupuje vetów tylko bejziki :D (basic)

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL