Teraz jest 23 kwi 2024, 11:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 kwi 2011, 22:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sie 2005, 14:24
Posty: 73
Faktem jest że rozgrywka w BF4F za sprawą ograniczonej ilości granatów jest 100 razy lepsza niż to co się wyprawia aktualnie na BF2 Karkland... nie grałem dawno w BF2 i po instalacji 4Free mowie wejde porównam sobie i to co sie wyprawia w pierwszych minutach na Karklandzie to jest jedna wielka greniada... tfu.. żenada chciałem rzec... tam leci granat na granacie. Zatem to co jest w BF4F jest ok, ze masz 4 granaty i oszczedzaj bo nie wiadomo kiedy będą naprawde potrzebne ale faktem jest że jest nie logicznym uzupełnianie naboi a brak uzupełniania granatów... moim zdaniem powinny być 2 granaty na stałe a potem bardzo bardzo dlugie uzupełnianie ich tak aby zrównowarzyc rozgrywke i żeby nie zronić żałosnego granadobicia znanego z BF.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2011, 01:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Dla medica granaty są nieszkodliwe.. Sensor nejdów i apteka na maxa i git :)

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2011, 09:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
@Eleanor
Powiem Ci, że nawet snajperowi mogą się bardzo przydać.
Ja gram mediciem, mam granaty na full, i gdy widzę wrogi pojazd (czołg lub amfibia) i jest wystarczająco blisko mnie, to podbiegam do kół/gąsienicy i rzucam granatami w pojazd/ziemię, 4 granaty i najczęściej BUM, a jeżeli nie, to i tak mam kilkaset ptk za trafienia.

EDIT
@up haha, zauważyłem że napisałeś NIESZKODLIWE (a ja przeczytałem nie potrzebne), niemniej jednak moja wypowiedź coś wnosi do tematu.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Ostatnio edytowano 26 kwi 2011, 14:51 przez Krox, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2011, 12:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Basic_M napisał(a):
Faktem jest że rozgrywka w BF4F za sprawą ograniczonej ilości granatów jest 100 razy lepsza niż to co się wyprawia aktualnie na BF2 Karkland... nie grałem dawno w BF2 i po instalacji 4Free mowie wejde porównam sobie i to co sie wyprawia w pierwszych minutach na Karklandzie to jest jedna wielka greniada... tfu.. żenada chciałem rzec... tam leci granat na granacie. Zatem to co jest w BF4F jest ok, ze masz 4 granaty i oszczedzaj bo nie wiadomo kiedy będą naprawde potrzebne ale faktem jest że jest nie logicznym uzupełnianie naboi a brak uzupełniania granatów... moim zdaniem powinny być 2 granaty na stałe a potem bardzo bardzo dlugie uzupełnianie ich tak aby zrównowarzyc rozgrywke i żeby nie zronić żałosnego granadobicia znanego z BF.


To nie jest dlatego że uzupełniane jest ammo, tylko dlatego że mece startują obok usma'ów, a nie na drugim końcu mapy.
Ale na środkowych punktach pewnie też dochodziło by do pływania w morzu granatów.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL