Teraz jest 19 kwi 2024, 18:42

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fragmovie
PostNapisane: 16 maja 2011, 09:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2004, 22:14
Posty: 505
Lokalizacja: Manchester
No siema wszystkim.

Nagralem male FM na okazje zakonczenia zabawy z p4f.
Mam nadzieje ze luzny format tej mini produkcji zacheci innych do nagrywania swoich FM.

Licze na jakas ciekawa krytyke, albo dobry flame war :)

http://vimeo.com/23768404 <-- link do filmu.

Bawcie sie dobrze i mam nadzieje ze wytrzymacie do konca :)


Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fragmovie
PostNapisane: 16 maja 2011, 13:44 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
1:10 - nie wytrzymałem z tym co odwaliłeś tym nożem... Masz nawyk kucania tuż przed oddaniem ognia do przeciwnika - to powoduje że stajesz się względnie prostym celem (więcej ruchu w trakcie wymiany ognia). Postaraj się tez mniej full ammo - 3 albo 4 pestki i da rade delikwenta ściągnąć.

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fragmovie
PostNapisane: 16 maja 2011, 15:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Było kilka ładnych akcji, ale były i takie w których "uczestniczyli" nie do końca doświadczeni gracze. Można wiedzieć jakim programem sklejałeś?

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fragmovie
PostNapisane: 16 maja 2011, 15:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2004, 22:14
Posty: 505
Lokalizacja: Manchester
Coz kucanko musi byc :)
Nie zgodze sie ze staje sie latwym celem, bo rozpoczynam strzelanie stojac i kucam zeby ogarnac rozrzut. Ale kazdy ma inna stylUFFke grania.

Coz jak tylul mowi Connection PROBLEMS - mam straszna kape z internetem plus jak wiemy lagi na servach to i nozem ciezko trafic, a sam film mial byc dosc humorystyczny.

Calosc nagrywalem Frapsem ( podczas nagrywania nie wiecej niz 15fps mi wyswietlalo - stad te dziwne ''skoki'' celownika, staralem sie go okielznac jak konia na rodeo )
Edytowalem Camtasia Studio 7 wersja studencka.

Milo ze sie podobalo :)

A co do niedoswiadczonych graczy - coz ciezko znalezc dobrego przeciwnika w tej grze ktory nie ma PLki w nicku co nie :P ?

EDIT:
aha zapomnialem sie jeszcze z full auto wyspowiadac.
Na poczatku ( chyba ) gram PP2k0 i jak wiemy podstawowe smg zostaly oslabione pod wzgeldem dmg jak i recoil.
Moze sie wydawac ze wale full auto ale strzelam 5 do 7 pociskowe serie przy czym zmiana pozycji do kucania. No chyba ze koles jest na odlegosc ''bialka ocznego'' to wale ile fabryka dala ( malo fps + ping - musze miec pewnosc ze ubilem xD )

No koniec spowiedzi.
Wiecej grzechow nie pamietam.

Aha w FM zamiescilem pare akcji ze wzgledu na bugi ktore spotkalem, dla mniej uwaznych 2:58 - czolg ktory sam wybucha od zablokowania sie. Jak i 3:10 - lewitujacy wrak APC, niestety nie zapisalo (lub z podniecenia nei trafilem w klawisz) mi screena jak uniosla sie na dobre 15 / 20m i wybuchla xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fragmovie
PostNapisane: 16 maja 2011, 16:07 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
Nie no co do stylu to się całkowicie zgadzam ;) Ja osobiście wole mixowac wszystkie mozliwe opcje movement' u. Kucanie bardzo przydatne w przypadku walki w okolicach jakiś przeszkód, jednak stosowanie go w otwartej walce to wg mnie ułatwianie sprawy oponentowi.

Co do full auto - zwracam honor. Nie bawiłem się zupełnie bronia enga i myślałem ze co innego jest na podstawce.

Pocieszna była mina wybuchająca za czołgiem na omanie...

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fragmovie
PostNapisane: 16 maja 2011, 16:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2004, 22:14
Posty: 505
Lokalizacja: Manchester
No ja tez jestem ruchliwa bestia podczas gry.

A na otwartym polu staram sie byc maly dlatego kucam - albo uciekam xD

Po upgradze kompa mysle ze nagram pare nowych fragmovie, tylko nie wiem jeszcze z jakiej czesci BF'a :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fragmovie
PostNapisane: 16 maja 2011, 20:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Gdy jeszcze grałem medykiem, opracowałem sobie taką taktykę.
Najczęściej zachodzę przeciwników od tyłu, i strzelałem do nich nie aż padną, tyle że już wyczuwałem moment, kiedy przeciwnik leży, a mianowicie kiedy mam przestać strzelać. Oczywiście nie są to jakieś duże czasy, ale bardzo mi to pomagało, niestety przy asfalcie już nie szło tak fajnie, doskwierał mi ten brak 160 naboi w magazynku :twisted: .

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fragmovie
PostNapisane: 16 maja 2011, 21:38 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
WojtaaSs napisał(a):
1:10 - nie wytrzymałem z tym co odwaliłeś tym nożem... Masz nawyk kucania tuż przed oddaniem ognia do przeciwnika - to powoduje że stajesz się względnie prostym celem (więcej ruchu w trakcie wymiany ognia). Postaraj się tez mniej full ammo - 3 albo 4 pestki i da rade delikwenta ściągnąć.

Wojtas Ty grasz w to? :o

ps potem zedytuje posta i skomentuje filmik bo teraz mi sie nie chce, hehe

edit: obejrzałem, ale trudno mi o jakikolwiek komentarz, gdyż w grę nie gram. Ogólne wrażenie jednak słabe, bo większość fragów to strzelanie ludziom w plecy

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Ostatnio edytowano 17 maja 2011, 00:54 przez _Dominiko_PL, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fragmovie
PostNapisane: 16 maja 2011, 21:39 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
Cytuj:
Oczywiście nie są to jakieś duże czasy, ale bardzo mi to pomagało, niestety przy asfalcie już nie szło tak fajnie, doskwierał mi ten brak 160 naboi w magazynku :twisted:

Przykład żałosnego wpływu BC2 na zmianę podejścia do infantry... Niestety sprawdza się to o czym kiedyś rozmawiałem z Grubberem - EA games nie tworzy już gry w której trzeba posiadać jakieś umiejętności tylko gry, do których siadają trolle, biorą rkm'a i z ciągle wciśniętym fire biegają po całej mapie... Gdzie te czasy BF'ów od 1942 do 2142...

@Dominiko: Wypowiedziałem się odnośnie filmu. A co do Twojego pytania - pograłem dwa dni z Balbinem i wywaliłem tego śmiecia (co nie zmienia faktu że mieliśmy doskonałą pompę z tej gry i prostoty zabijania w niej ;) )

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fragmovie
PostNapisane: 16 maja 2011, 22:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
WojtaaSs napisał(a):
Cytuj:
Oczywiście nie są to jakieś duże czasy, ale bardzo mi to pomagało, niestety przy asfalcie już nie szło tak fajnie, doskwierał mi ten brak 160 naboi w magazynku :twisted:

Przykład żałosnego wpływu BC2 na zmianę podejścia do infantry... Niestety sprawdza się to o czym kiedyś rozmawiałem z Grubberem - EA games nie tworzy już gry w której trzeba posiadać jakieś umiejętności tylko gry, do których siadają trolle, biorą rkm'a i z ciągle wciśniętym fire biegają po całej mapie... Gdzie te czasy BF'ów od 1942 do 2142...

@Dominiko: Wypowiedziałem się odnośnie filmu. A co do Twojego pytania - pograłem dwa dni z Balbinem i wywaliłem tego śmiecia (co nie zmienia faktu że mieliśmy doskonałą pompę z tej gry i prostoty zabijania w niej ;) )

Ty mówisz o mnie jeżeli chodzi o to podejście do infantry, i jakiś wpływ jaki wywiera na mnie bc2? Zaczynasz być coraz bardziej śmieszny, odpowiadasz na każdy post, zawsze masz coś do powiedzenia, usiłujesz pokazać innym jakich to ty graczy znasz, czyli jednym słowem wszczynasz flamewar'a. Tak się składa, że w bc2 grałem około miesiąca czasu, bo padł mi komputer. Oczywiście nie wiesz też tego, że byłem graczem każdego Battlefielda, z wyjątkiem bc (konsole, nie posiadam) i bc2 tylko około miesiąca. Ale oczywiście waćpan musi oceniać ludzi po tym, czy siedzą 24/dobe na TS'ie, znają "profesjonalnych" graczy, i oczywiście od kiedy są na forum. A propos umiejętności, gdybym ich nie posiadał, prawdopodobnie zamykałbym listy na serwerach, a to mi się nie zdarza, ale co ja wiem! Zaraz powiesz że jestem trollem (co już powiedziałeś i poszedł raport), bo gram medykiem, i cóż z tego że mam dobre ratio itp. "cisnąc na full auto", przecież nie robię tego co najlepszy gracz, WOJTAS! CO to za hańba dla wielmożnego Pana Wojtasa. Toż to poniżej poziomu. A tak na serio, to nie musisz każdego porównywać do siebie i twoich znajomych, bo to dla niektórych (dla mnie też) obraza. Najpierw krytykujesz to, że jest łatwym celem itp. Nie możesz niczego docenić? Ale cóż, nie będę z tobą dalej dyskutować (żeby nie było, że nie mam kultury itp. to nie używałem zwrotów grzecznościowych, a robię to w prawie każdym poście, bo szanuję PRAWIE każdego użytkownika, ale widocznie ty jesteś takiego pokroju, że to dla ciebie za dużo).

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fragmovie
PostNapisane: 16 maja 2011, 22:40 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
Uwielbiasz wyolbrzymiać. Przykro mi ale nie odpisuję na każdy post - interesują mnie raptem 3 działy. To kogo znam kogo nie to jest moją prywatna sprawa i nic Ci do tego. Zwróciłem jedynie uwagę na to jakie EA Games tworzy obecnie klasy i dlaczego. Nigdzie tutaj jeszcze nie nawiązałem do żadnego TS'a. Mam gdzieś jakie masz ratio i średnio mnie interesuje w sposób taki czy inny go tworzysz. Nie miałem żadnego zamiaru na Ciebie naskoczyć bo szkoda mi na to czasu i nerwów. Kolega liczył na luźne wypowiedzi dotyczące tego co zaprezentował. Jeżeli więc ktoś tutaj zaczyna flamewar to Ty naskakując na "wielmożnego WojtaaSs'a". Również nie mam ochoty się z Tobą sprzeczać bo sam Twój podpis do tego zobowiązuje.

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fragmovie
PostNapisane: 16 maja 2011, 22:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2004, 22:14
Posty: 505
Lokalizacja: Manchester
No pieknie, liczylem ze bedzie flame war ale o moim filmie :)

Dajcie se siana panowie, kazdy gra jak chce, a i z Wojtasem sie po czesci zgodze bo jak tu inaczej grac kiedy dmg jest zalosny a w magazynie tona amunicji ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fragmovie
PostNapisane: 17 maja 2011, 00:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Krox widzę że musisz mieć rację w p4f, i jesteś tu najlepszy. Kto coś napisze od razu bunt :mrgreen:
Więcej luuzu :wink:

Co do filmu, jak dla mnie lisek piękne intro :D
Do tego stopnia że skojarzyło mi się z PR'em ;]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fragmovie
PostNapisane: 17 maja 2011, 00:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2004, 22:14
Posty: 505
Lokalizacja: Manchester
Sasquacz napisał(a):
Krox widzę że musisz mieć rację w p4f, i jesteś tu najlepszy. Kto coś napisze od razu bunt :mrgreen:
Więcej luuzu :wink:

Co do filmu, jak dla mnie lisek piękne intro :D
Do tego stopnia że skojarzyło mi się z PR'em ;]



Heheh, chyba PR'a sciagne :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fragmovie
PostNapisane: 17 maja 2011, 15:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Sasquacz napisał(a):
Krox widzę że musisz mieć rację w p4f, i jesteś tu najlepszy. Kto coś napisze od razu bunt :mrgreen:
Więcej luuzu :wink:

Co do filmu, jak dla mnie lisek piękne intro :D
Do tego stopnia że skojarzyło mi się z PR'em ;]

Nie, ja nie muszę mieć racji, ale też nie mogę pozwolić na to, by inni mnie obrażali. Rozumiem że każdy ma swoja własną taktykę, ale bezpodstawne krytykowanie innych to przesada. Napisałem, że doskwierał mi brak naboi, bo zachodziłem graczy od tyłu, a tam jest ich zazwyczaj dużo, a 35 pestek nie starczy mi na 5-6 przeciwników. Na full auto nigdy nie gram, zawsze strzelam seriami, a Wojtass wyzywa mnie od trolli, ponieważ gram na full auto. Jaki w tym sens :stupid:. Z mojej strony to wszystko.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL