Teraz jest 25 kwi 2024, 18:45

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 paź 2011, 02:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 paź 2011, 01:49
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
Na początku witam wszystkich forumowiczów! :D

Jako pierwszy problem, a zarazem niezmiernie uciążliwy, jaki chciał bym poruszyć dotyczy się przeogromnym pingiem.
Po wyświetleniu najświeższych serwerów w BFp4f, na kaaażdym pokazuję mi ping 999+... :/
Jest to o tyle dziwne, że mam 10mb/s Neostradę i do tej pory nie miałem problemu z graniem przez internet.
Nie mam pojęcia co może być przyczyną. Oczywiście próbowałem oprócz z Europy, serwerów z Azji i Ameryk.
Dodatkowo: jestem 2 tygodnie po formacie, wszelkie aktualizacje zaliczone, brak wirusów; w innych grach ping jest ok.

Drugi problem myślę że wiąże się z pierwszym, ponieważ laguje gra mi momentami strasznie. Ewidentnie pasuję to do słabego połączenia z serwerem. A w gdy zostanę zamordowany przez cwanych przeciwników, gra zatrzymuję mi się na kilkanaście sekund, co szczególnie negatywnie wpływa na moje samopoczucie (że tak się kulturalnie wyrażę).

Moje parametry:
Intel core2duo 2.6, 1,5GB RAM, GeForce 9600 gt silent cell 1GB.
Internet: 10mb/s Nesotrada; rzeczywisty (+/- 2mb):
Obrazek



Oczywiście bardzo dziękuję za ewentualne odpowiedzi i rady.
POZDRAWIAM :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2011, 11:08 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Mi też przy wszystkich serwerach w wyszukiwarce pokazuje 999+, ale ping jest raczej akceptowalny. A to ścinanie po dedzie jest związane pewnie z ładowaniem stroju graczy, którzy weszli na serwer(u mnie czasem sięga do 8 sekund, przez co czasami nie mogę wybrać respawnu). A próbowałeś zmniejszyć detale. Inne gry multi działają normalnie czy tylko ta?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2011, 11:53 
Offline

Dołączył(a): 6 paź 2011, 11:30
Posty: 14
U mnie z pingiem jest ok wszystko tylko te francuskie servery mam na 999+ a tak to najmniejszy to 50 lub kolo tego. A co do ścin to po śmierci ląduje tam coś i chyba tak jak kolega pisze wyżej to stroje graczy ale potem jak się gra to dalej laguje i to już na medium i max rozdzielczości to samo jest i jeszcze gorzej na wysokich detalach ale to jest na pewno winna gry i jej słabej optymalizacji bo w końcu to BETA i twórcy mają jeszcze dożo do naprawienia, niby w styczniu jest premiera pełnej wersji na świecie ale w Polsce nic nie wiadomo kiedy a jeszcze kilka dni temu pisało że 29 Listopada premiera będzie i szkoda ze przesunięto datę premiery :( a tą informacje mam z:http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15856


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2011, 16:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 paź 2011, 01:49
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
Tylko z tą grą multiplayer miałem takie problemy.
Zmniejszenie detali rzeczywiście pomogło, co mnie trochę jednak dziwi, ponieważ wydawało mi się że komputer mam odpowiedni do grania na maksymalnych detalach.
Ważne jest to że mogę już normalnie grać :)

Co do oddalonej jeszcze o parę miesięcy daty premiery, zapewne chcą żeby ostatecznie gra miała jak najmniej błędów. Mam nadzieję że tak będzie, oby tylko nie przełożyli ponownie daty premiery o kolejne miesiące.

Dzięki bardzo za odpowiedź i przydatną pomoc! :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 paź 2011, 15:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Ja mam nadzieję że ta gra jeszcze długo nie wyjdzie z fazy BETA, błędów jest multum, jakoś nie kwapi im się żeby je naprawiać. Wolą dodawać nowe bronie w aktualizacjach...

emil69 napisał(a):
co mnie trochę jednak dziwi, ponieważ wydawało mi się że komputer mam odpowiedni do grania na maksymalnych detalach.

To jest własnie battlefield ;]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL