Teraz jest 29 kwi 2024, 01:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Battlefunds
PostNapisane: 4 gru 2011, 17:46 
Offline

Dołączył(a): 4 gru 2011, 17:29
Posty: 1
Witam
Chciałbym uzyskać proste odpowiedzi dotyczące darmowych punktów battlefunds. Komentarze typu ''kup se'', ''hehe nie stać cie!'' będą ignorowane.

Poszperałem troche w googlach i natrafiłem na sporo tematów dotyczących darmowych punktów battlefunds.
Problem w tym, że nic mi nie działa, ani to zalogowanie się na gunclub (pewno będziecie wiedzieć o co chodzi) i otrzymanie 700 BF (pewno BYŁA promocja, chyba się spóźniłem), ani inne sposoby otrzymania promocyjnych BF.
Nie muszę chyba wspominać, że rzeczy typu ''generator BF'' itp po prostu omijałem i nie chcę o tym słyszeć.

Otóż płacić prawdziwymi pieniędzmi nie chce bo po pewnym czasie BF P4F mi się znudzi i przestane grać. Więc tak jakby kasa w błoto wyrzucona. Myślałem nad przelewem z pay pal i klikanie w reklamy, ale mało jest wypłacalnych stron więc dałem sobie spokój. (chyba że ktoś coś zaproponuje dobrego i pewnego).

Ostatnio pojawiła się opcja na głównej stronie battlefield paly 4 free po nazwą GET BATTLEFOUNDS. (sponsor pay)
Ale coś mi tych punkcików nie przybywa. Nie wiem czy coś źle robie czy co. Czy BF'y otrzymuje się tylko i wyłącznie za te linki w których odmierzany jest czas?
Nie mam pojęcia, proszę by ktoś mógłby się o tym troszkę rozpisać.

Jak narazie mam niecałe 200 BF (sęk w tym, że nie pamiętam za co, CHYBA właśnie za ten sponsor pay, ale jak teraz wchodzę w link by zarobić ich więcej, robię to co jest wymagane, czekam tyle czasu po jakim powinna pojawić się suma BF na koncie .... i nic).

Od razu chce zaznaczyć, że w linkach umieszczam ten sam adres e-mail co na koncie P4F.

No już trochę się naszukałem w internecie z marnym skutkiem dlatego postanowiłem napisać post na forum by ktoś pomógł w prost.

Podsumowując: pragnę by ktoś napisał coś więcej o systemie sponsor pay na głównej stronie (może w PL nie działa?), napisał lub przypomniał o jakiejś być może istniejącej promocji darmowych BF, lub o tych reklamach w ktore trzeba klikać.

Dziękuję, mam nadzieję, że mój temat nie zostanie potraktowany jako spam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Battlefunds
PostNapisane: 4 gru 2011, 23:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Pewnego razu dostałem kasę z jakiegoś eventu na FB, zbierali chyba jakieś "lajki" i za to dali kod na 200 BF.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL