Teraz jest 25 kwi 2024, 23:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 sty 2012, 15:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2012, 15:22
Posty: 1
Siema na głównej stronie p4f znalazłem o to ten artykuł związany jest z tym że każde waluty jak battle fundsy będą zamienione na jedną walutę, nie wiem czy będzie to związane z tym że będziemy już tylko kupować za realną kasę ale przeczytajcie to ;D


Dlaczego wprowadziliście jedną, wspólną walutę?
Wprowadziliśmy ujednolicenie waluty, gdy zauważyliśmy, że wielu naszych graczy gra jednocześnie w wiele gier z serii Play4Free. Doszliśmy do wniosku, że zmiana znacznie ułatwi dokonywanie zakupów.

Jak nazywa się ujednolicona waluta?
Nazwa nowej waluty to Play4Free Funds (Fundusze Play4Free)

Na jakie gry obejmie wymiana waluty?
Waluty z następujących gier zostaną wymienione na Play4Free Funds:
- Battlefield Play4Free
- Battlefield Heroes
- Lord of Ultima

Kiedy nastąpi wymiana waluty?
Wymiana dla wszystkich trzech gier nastąpi 18 stycznia 2012 r.

Jak wymiana waluty wpłynie na mnie?
Jeśli posiadasz walutę w którejkolwiek z wyżej wymienionych gier, po zalogowaniu się otrzymasz wiadomość z informacją o wymianie. Łączne środki twojego konta zostaną wymienione na Play4Free Funds.

Czy nie będę mógł kupować więcej punktów Battlefunds/Diamentów?
Nie, nową walutą są Play4Free Funds.

Jak mogę dokonać zakupu waluty w grze?
Zakup waluty w grze jest łatwy i wygodny. Zaloguj się do wybranej gry, przejdź do Sklepu, kliknij na "Doładuj konto " i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Jakie metody płatności są dostępne?
Do zakupu Play4Free Funds możesz wykorzystywać różne sposoby płatności. Różnią się w zależności od kraju i gry, ale możesz liczyć min. na obsługę kart kredytowych , płatności za pomocą SMS oraz systemu Paypal.

Czy metody płatności w mojej grze zmienią się?
Sposoby płatności nie zmienią się i wciąż będziesz mógł kupować walutę w grze tak, jak wcześniej i z wykorzystaniem dotychczasowych sposobów płatności.

Jaki jest kurs wymiany nowej waluty?
Kurs wymiany dla poszczególnych gier Play4Free jest następujący:
Battlefield Play4Free: 1 punkt Battlefunds = 6 Play4Free Funds
Battlefield Heroes: 1 punkt Battlefunds = 6 Play4Free Funds
Lord of Ultima: 1 Diament = 8,4 Play4Free Funds

Czy wymiana waluty wpłynie na ceny elementów dostępnych w sklepie?
Tak, przewidujemy pewne zmiany cen dla poszczególnych gier, jednakże będą to jedynie drobne poprawki, które nie wpłyną na ogólną ekonomię w grze.

Czy wymiana waluty wpłynie na wykorzystywanie kodów?
Wymiana waluty nie wpłynie na wykorzystywanie kodów. Wszelkie aktywne kody, jakich użyłeś wcześniej - będą działały także po premierze.

Zarejestrowałem się w nowej grze, ale nie widzę Play4Free Funds dla tego konta?
Jeśli posiadane Play4Free Funds nie są widoczne na twoim nowym koncie, zaloguj się na stronę, na której posiadałeś walutę przed zmianą, po czym zaloguj się ponownie na stronę z nową rejestracją. Na przykład - przed wymianą posiadałeś Diamenty w Lord of Ultima, lecz po zalogowaniu się do Battlefield Heroes po nastąpieniu wymiany, nie widzisz żadnych Play4Free Funds na tym koncie. Zaloguj się na swoje konto Lord of Ultima, a następnie zaloguj się ponownie do Battlefield Heroes - niewidoczne dotąd Play4Free Funds powinny pojawić się także na tym koncie.

Czy będziecie kontaktować się z graczami w celu poinformowania ich o zmianie?
Będziemy informować graczy przed wprowadzeniem zmiany za pośrednictwem bannerów na stronie, informacji na forach, a także poprzez udostępnienie wszystkim zainteresowanym niniejszych Najczęściej Zadawanych Pytań (FAQ) oraz wysyłanie wiadomości e-mail do wszystkich zarejestrowanych graczy.

Z kim mogę skontaktować się w sprawie zmiany?
W przypadku, gdyby po lekturze powyższych wątków masz dodatkowe pytania, możesz zawsze zamieścić zapytanie do członków Społeczności na jednym z naszych Forów. Z przyjemnością udzielą ci odpowiedzi.
Jeśli chcesz skontaktować się z Centrum Pomocy, prosimy o przejście do sekcji pomocy i kliknięcie na "Wciąż potrzebujesz pomocy?"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL