Teraz jest 28 mar 2024, 13:04

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cheaterzy
PostNapisane: 8 gru 2012, 16:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Siemka, kiedyś sporo grałem w tego bfa, a kilka dni temu pomyślałem sobie że pogram trochę w pay 4 win, a tak dla zabawy i ku mojemu zaskoczeniu widzę więcej cheaterów niż gdziekolwiek indziej. Może nie jest to tak że połowa serwera używa czitów, ale czasem trafiają się nawet 2-3 osoby na jedna drużynę, na takich mapach jak sharqi gdzie runda trwa kilkanaście minut wyciągają staty np. 60/5, dziś spotkałem się z przypadkiem gracza z niemiec. Capował moją flagę, miał około połowę HP. Wylosowałem dziś w daily draw FN para mini (czy jak się to zwie), więc kiepskiej broni nie miałem, zaczynam do gościa strzelać, a on strzelił 3 razy z pistoletu (oczywiście jakiegoś tam elite veteran pro gold itp.) i ja jestem martwy, a miałem pełne HP.

Później zabił mnie jeszcze kilka razy, oczywiście same heady, bo nie sądzę żeby pistolet czyli broń zapasowa była w stanie zabić mnie kilkoma strzałami w korpus, gdy ja również ostrzeliwuję przeciwnika. Gostek połowę rundy latał z pistoletem, drugą połowę z jakąs bronią (nie pamiętam nazwy ale też kosił na pare strzałów). W tej samej drużynie był jeszcze jakiś medyk który na 100% miał aimbota, grał jak leszcz, 0 myślenia 2 razy zaszedłem go od tyłu i zabiłem bez problemu, ale mimo to nabił sobie staty ponad 50/do mniej niż 10.

W następnej rundzie kolega z Niemiec napisał że nie będzie w tej rundzie grał i jego team przegra, tak też się stało - wygraliśmy, a gra była dużo przyjemniejsza gdy nie pada się co chwile od typa który ma oko sokoła i ładuje tylko w głowę.

Czy tylko ja tak mam? Czy ta gra na prawdę już spadła na psy? Bardzo długo grałem w BFa 2, a nie przypominam sobie żebym spotkał jakiegoś cheatera, za wyjątkiem osób które przenikają przez ściany i kampią w budynkach do których nie da się wejść.

Nie wiem jakie ta gra ma zabezpieczenia, ale z pewnością nie są dobre, skoro ludzie bezkarnie cheatują, ale w sumie to dużo z nich pewnie płaci za grę, więc idą twórcom na rękę i może dlatego przymykają oko, bo gdyby nagle zrobić porządne zabezpieczenia i ukrócić cheaty, to wszystkie pr0sy z aimbotami przestałyby być pr0sami i nie zapłaciliby już za grę.

Poza tym ta gra sprawia wrażenie jakby miała więcej bugów od bety, raz na jakiś czas jakieś dziwne zwiechy, skoki pingu (celuję i nagle strzelam w zupełnie inne miejsce a odrzut broni jest nienaturalny itp.) Później po becie spotkałem się z sytuacją gdzie o wygranej nie decydowały umiejętności, ale to kto ile zapłacił za broń, dodatki, nawet skille można kupić - i wtedy przestałem grać. Ale nigdy nie było tak źle jak jest teraz.

I nie wyolbrzymiam, potrafię ocenić czy ktoś jest dobrym graczem i ma dobry plan, czy jest po prostu niemyślącym typem który ściągnął aimbota i nawet mało ważne jaką ma broń jest już bogiem serwera, oczywiście jak ktoś nazwie go cheaterem to się oburza i mówi że po prostu ma skilla itp. Robi to bezkarnie, bo ta gra ma żałosne zabezpieczenia (o ile w ogóle jakieś ma) i nie ma żadnego systemu raportowania (sorry ale jak mam wchodzić na forum po każdej rozegranej grze i wysyłać screeny opisy itp. to ja dziękuje, gra ma być rozrywką, wchodzę, gram dla przyjemności i wychodzę, a nie gram i co chwilę się w%^&iam bo biegnę połowę mapy po to by dostać kulkę z pistoleciku i paść).

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cheaterzy
PostNapisane: 8 gru 2012, 16:50 
Offline

Dołączył(a): 1 paź 2012, 14:29
Posty: 92
Lokalizacja: Nowa Dęba
Racja,grałem dziś na basra a tu gościu z G3a4.Niby nic...Ale!Gość ledwo sie wychylił(bez celowania) i dostałem bańke z 60m!

_________________
"Jeśli coś jest niemożliwe do wykonania,dajcie to zrobić Polakom"-Napoleon Bonaparte


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cheaterzy
PostNapisane: 8 gru 2012, 17:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 cze 2012, 11:58
Posty: 265
Ja spotkałem gnoja 3 lvl M249 wynik końcowy:103-3 albo 5.Innym razem jakiś dzieciak z aimem i kasiorką, MP-443(chyba elite) wychodze 50 przed nim 2 strzały i wącham kwiatki od spodu, a wynik końcowy : 60-5(nie wiem jak go zabikli te pięć razy alr obu zgłosiłem :wink: ) Jedynym sposobem an takich noob-ów (zwłaszcza jak jest paru w przeciwej deużynei) jest wyjście z serwera twojego zespołu, zeby grali przeciwko sobie :evil:

_________________
,,Wbrew temu, co mówiła ci mama... przemoc rozwiązuje problemy." ~Ryan Job


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cheaterzy
PostNapisane: 8 gru 2012, 17:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Wyjście z serwera to tylko chwilowe rozwiązanie, a w dodatku niepewne bo cziter może na każdym możliwym serwera.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cheaterzy
PostNapisane: 8 gru 2012, 17:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 cze 2012, 11:58
Posty: 265
Może, ale przeważnie nie ma ich na wszystkich.

_________________
,,Wbrew temu, co mówiła ci mama... przemoc rozwiązuje problemy." ~Ryan Job


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cheaterzy
PostNapisane: 8 gru 2012, 20:20 
Offline

Dołączył(a): 1 paź 2012, 14:29
Posty: 92
Lokalizacja: Nowa Dęba
Zajdź od tyłu dziada,sieknij i zarzuć mu że cheater :twisted: !

_________________
"Jeśli coś jest niemożliwe do wykonania,dajcie to zrobić Polakom"-Napoleon Bonaparte


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cheaterzy
PostNapisane: 31 gru 2012, 11:31 
Offline

Dołączył(a): 27 maja 2012, 15:17
Posty: 28
Grajcie na serwach z T4G Blacklist, tam spotkanie aimbota to rzadkość


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cheaterzy
PostNapisane: 31 gru 2012, 12:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 cze 2012, 11:58
Posty: 265
Na polskich tez bardzo mało :wink:

_________________
,,Wbrew temu, co mówiła ci mama... przemoc rozwiązuje problemy." ~Ryan Job


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cheaterzy
PostNapisane: 31 gru 2012, 14:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Kolejną zmorą zaraz po cheaterach są gracze pr0 shotgun. Gra się spokojnie, dopóki właśnie taki pr0 gracz ze swoim shotgunem za 20zł nie wejdzie na serwer.

Mimo wszystko odpuściłem sobie p4f, za dużo nerwów dla mnie. Jednak to nie to samo co kiedyś i przynajmniej ja nie mogę spokojnie pograć.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cheaterzy
PostNapisane: 31 gru 2012, 17:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 cze 2012, 11:58
Posty: 265
Krox napisał(a):
Kolejną zmorą zaraz po cheaterach są gracze pr0 shotgun. Gra się spokojnie, dopóki właśnie taki pr0 gracz ze swoim shotgunem za 20zł nie wejdzie na serwer.

Mimo wszystko odpuściłem sobie p4f, za dużo nerwów dla mnie. Jednak to nie to samo co kiedyś i przynajmniej ja nie mogę spokojnie pograć.

Tzn. 1942?

_________________
,,Wbrew temu, co mówiła ci mama... przemoc rozwiązuje problemy." ~Ryan Job


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cheaterzy
PostNapisane: 31 gru 2012, 19:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
bf'iarz99 napisał(a):
Tzn. 1942?

Co dokładnie masz na myśli bo nie bardzo rozumiem.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cheaterzy
PostNapisane: 2 sty 2013, 17:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 paź 2012, 10:41
Posty: 112
Lokalizacja: Polska ;)
Zapraszam na serwer Modern Hussary [PL]
Mamy wszystkie istniejące zabezpieczenia przed Cheaterami łącznie z Tools4Game oraz bardzo często są admini a nasze zasady serwera to:
No shotguns. Chat languages: English and Polish. Other languages = KICK."
Behave in the chat. No glitching and spawnkilling. No C4 on the flags and M-COMs. No RPG vs infantry

:wink:
Bookmark: http://battlefield.play4free.com/bookma ... ddf1f07fca

Pozdrawiam, Grzesiek 8)

_________________
Obrazek
http://progamers.com.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cheaterzy
PostNapisane: 2 sty 2013, 18:46 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2012, 17:06
Posty: 181
Lokalizacja: Śląsk
ludzie,przejmujecie sie jak,dzieci z bogatszych rodzin zawsze beda szpanowac sprzetem za fundsy a dzieci neo które kasy nie maja chetowac tak było jest i będzie sory(nie licząc serwów z osłonami)

_________________
http://www.xfire.com/profile/mati826

100 postów-14 gru 2012, 17:49


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cheaterzy
PostNapisane: 2 sty 2013, 20:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
No właśnie "tak jest" tylko w p4f, oraz prawdopodobnie w innych gierkach z mikropłatnościami bo taka jest charakterystyka tego typu gier, jeszcze podczas bety jako tako się grało bo nie było takich problemów jak premium gracze, w końcu twórcy nastawili się tylko na zyski i czar prysł.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cheaterzy
PostNapisane: 3 sty 2013, 18:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 cze 2012, 11:58
Posty: 265
Krox napisał(a):
bf'iarz99 napisał(a):
Tzn. 1942?

Co dokładnie masz na myśli bo nie bardzo rozumiem.


Tzn. czy grasz teraz w Battlefield 1942. Nawet mnie nie dołuj i nie mów, że o tym nie słyszałeś... :shock:
Cytuj:
Zapraszam na serwer Modern Hussary [PL]
Mamy wszystkie istniejące zabezpieczenia przed Cheaterami łącznie z Tools4Game oraz bardzo często są admini a nasze zasady serwera to:
No shotguns. Chat languages: English and Polish. Other languages = KICK."
Behave in the chat. No glitching and spawnkilling. No C4 on the flags and M-COMs. No RPG vs infantry


Jedno mi się nie podoba na polskich serwerach-zasada ,,no shotguns'', gdyż na małych mapach jak Sharqi lub Basra(a takie są najczęściej) w bliskim kontakcie wygrywa ten, kto ma najmocniejszą broń jak AK lub AEK dajmy na przykład dla szturmowca.Biednemu snajperowi w takim przypadku nie pomoże nawet czujnik :( A dlugo się zbiera na mocny karabin oj długo.

I z tej racji takie pytanie z mojej strony:Co lepiej kupić MP7, czy M60?

EDIT: Uraczy mnie ktoś odpowiedzią?

_________________
,,Wbrew temu, co mówiła ci mama... przemoc rozwiązuje problemy." ~Ryan Job


Ostatnio edytowano 4 sty 2013, 16:51 przez bf'iarz99, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL