Teraz jest 19 kwi 2024, 03:39

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 lip 2009, 10:44 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Przecież wiesz że to nie prawda, granie na padzie w FPSy polega na ustawieniu celownika w idealnym położeniu w pionie a potem ruszanie nim tylko w poziomie :) I nie przy ozdabiaj swoich postów takimi jakże chwytliwymi hasłami jak 'full hd' czy ~10 wykrzykników, thx.

Samolotami będzie pewnie trudniej grać klawą niż na padzie, ale przy strzelaniu na piechotkę / w czołgu, nie wierzę. Tak jak mówiłem wcześniej obejrzałem sporo gameplayów i aim tych gości nie zachwycał, a coś nie chce mi się wierzyć że akurat wszyscy autorzy tych filmików to 'cienkie bolki'. Szkoda że wersja PC dopiero po wakacjach :( myślę że do BF2 już nie będe wracał, tylko będe czekał na BC2 i BF3...

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2009, 11:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2003, 19:56
Posty: 86
Lokalizacja: Układ Słoneczny / Ziemia
kimari007 napisał(a):
_A teraz do tych wszystkich co mysla ze na padzie nie da sie sterowac!!!!!!!!!!!
NA PADZIE MOZNA ROWNIE DOBRZE STEROWAC I CELOWAC CO MYSZKA!!!!!!!!!!!
tylko trzeba czasami porzucic ta stara wysluzona myszke i chwycic za pada i potrenowac.


True. True.

_________________
--
Pozdrawiam
Kyokushin


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2009, 14:22 
Offline

Dołączył(a): 5 sty 2009, 21:32
Posty: 8
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odra
z kad mozesz wiedziec? to ze Ty nie potrafisz grac na padzie to nie znaczy ze nikt nie potrafi. co prawda na poczatku bardzo trudno sie nauczyc ale po paru latach to latfizna. a myszka kazde dziecko potrafi. ja nawet nie gram na kompie bo to jest dla lamusow. do grania sluza konsole, kompa mam do internetu i muzyki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2009, 16:27 
Offline

Dołączył(a): 29 cze 2009, 14:45
Posty: 5
_Dominiko_PL napisał(a):
Przecież wiesz że to nie prawda, granie na padzie w FPSy polega na ustawieniu celownika w idealnym położeniu w pionie a potem ruszanie nim tylko w poziomie :)


Kolega chyba grał na padzie za czasów psx gdzie sterowało się R1,R2 L1,L2 i wtedy to tak mniej więcej wyglądało... ale teraz analogi na padzie od ps3 jak od x360 spisują się znakomicie i reagują na najmniejsza zmianę w osi x/y i 360 stopni do okola

tylko ze na pada nie można od razu przesiąść z myszki i narzekać ze nic nie wychodzi... trochę treningu gry i ręka się przyzwyczaja


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2009, 18:28 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
kimari007 napisał(a):
z kad mozesz wiedziec? to ze Ty nie potrafisz grac na padzie to nie znaczy ze nikt nie potrafi. co prawda na poczatku bardzo trudno sie nauczyc ale po paru latach to latfizna. a myszka kazde dziecko potrafi. ja nawet nie gram na kompie bo to jest dla lamusow. do grania sluza konsole, kompa mam do internetu i muzyki.

Obrazek
No skoro po paru latach granie na padzie w fpsy dla Ciebie to łatw... latfizna to respekt, stary. Przykro mi się zrobiło że gram na myszce, masz racje, granie myszką jest tak proste, intuicyjne i przyjemne że to nadaje się tylko dla dzieci, lepiej potrenować sobie i bić frajerów padem. Jeszcze jutro wyruszam do empiku po pada od X360 do mojego PC i będę cisnął ich wszystkich na karkandzie, z SWD (klawkę postawię sobie na podłodze i będę ją obsługiwał nogami, po paru latach będe wymiatał i stanę się sławny ).

Szkoda że nie można sobie sprawdzić statsów konsolowców takich jak np celność prosto z kompa (przynajmniej na oficjalnej stronie, próbowałem). Do zobaczenia w październiku <papapa>

↓ ↓↓
sami przyznajecie mi rację, skoro cieszysz się, Toniak, z tego że walniesz heada na padzie. super. Był taki okres że za każdym razem jak zabijałem kogoś będąc pilotem w bf2 robiłem screenshota, tak się cieszyłem. Ale gdy teraz o tym myślę... lol. Jakbyś grał z zamkniętymi oczami i na farcie kogoś zatłukł to też byś się cieszył, no nie? Ok więcej już nie gadam na ten temat

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Ostatnio edytowano 16 lip 2009, 22:15 przez _Dominiko_PL, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2009, 20:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2009, 13:44
Posty: 55
Od 2001 r. grałem w FPS-y - America's Army, Battlefield, Call of Duty itd.

Od 3 miesięcy mam Xbox'a 360 i jestem bardzo zadowolony że porzuciłem 'myche+klawiaturke'.

Na początku wiadomo - ogarnięcie pada + singleplayer

A od paru tygodni jestem dumnym użytkownikiem Xbox Live i szczerze mówiąc to sobie dobrze już dobrze radze.

Często mam największą ilość pkt, ogarniam te całe zamieszanie i zbieram tyle fragów ile się da ;-)

Satysfakcja z killa jest duuuużo większa niż na PC no i ile frajdy jest gdy uda nam się precyzyjnie wycelować w główkę przeciwnika ze snajperki ;-)

Porzuciłem PC jako platforme do grania ponieważ potrzebowałem po dniu z roboty usiąść na wygodnym fotelu lub się położyć na łóżku i spokojnie się zrelaksować i mieć z tego mnóstwo zabawy jednocześnie - polecam TV 32' full hd + xbox 360 + xbox live gold + bc: bad company!

gamertag: Win32Toniak


Ostatnio edytowano 23 sie 2017, 12:39 przez Toniak, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2009, 21:52 
Offline

Dołączył(a): 5 sty 2009, 21:32
Posty: 8
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odra
Toniak widze ze wie o co chodzi...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2009, 22:11 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2006, 11:40
Posty: 1026
Lokalizacja: no route to host...
Tak w ramach przypomnienia, temat dotyczy BF1943. a nie upodoban jesli chodzi o platforme.
Wszelkie proby wojenek fanboyow, ktorejkolwiek platformy beda zgniatane w zarodku, podobnie jak dalszy offtop w tym temacie.

_________________
ObrazekObrazek
Carno's blog - my part of the web


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2009, 00:20 
Offline

Dołączył(a): 29 cze 2009, 14:45
Posty: 5
tak na poważnie to poszukuję 3 dobrych graczy w bf 1943 na x360 i umówić się na konkretna godzinę... nałożyć headset na głowe i zagrać parę poważnych zorganizowanych "partii" w składzie... mój gamertag: betley90 a moje gg to 3238308


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lip 2009, 12:10 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Bf1943 pre order za 45 zl ?
http://www.gamespace.pl/asortyment/digi ... ld-1943/29

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lip 2009, 16:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Ciastek96 napisał(a):


Miało by tanio i jak widac będzie

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sie 2009, 14:07 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
No to widac chociaz tania bedzie ta odslona :). A jakie to wymagania bedzie mialo ?:P

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sie 2009, 21:03 
Offline

Dołączył(a): 4 lip 2005, 11:34
Posty: 743
Lokalizacja: mińsk maz
Szymas^PL napisał(a):
No to widac chociaz tania bedzie ta odslona :). A jakie to wymagania bedzie mialo ?:P

Takie jak Bad Company.

:D

Raczej niewysokie, skoro takie PS3/Xbox, które przecież supermaszynami nie są, uciągają spokojnie w 30fpsach rozgrywkę ze zniszczalnym otoczeniem itp.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sie 2009, 21:33 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
blachor cieszy mnie to że niewielkie natomiast mógłbyś bardziej sprecyzować swoją wypowiedz, jakieś konkrety podać procek + - ;PP

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sie 2009, 21:41 
Offline

Dołączył(a): 4 lip 2005, 11:34
Posty: 743
Lokalizacja: mińsk maz
No ja się teraz nie znam na aktualnych trendach hardware'owych, bo moja wiedza zakończyła się wraz ze składaniem kompa pod BF2 :) Niech się znawcy wypowiedzą, ale nie będą to wygórowane wymagania. Na moje oko procek 2-3ghz, 2-4gb ramu i przyzwoita karta graficzna (np GF seria 7-8) wystarczą.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL