Teraz jest 28 mar 2024, 17:42

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lip 2009, 14:56 
Offline

Dołączył(a): 5 sty 2009, 21:32
Posty: 8
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odra
witam. nie chce mi zaliczyc trofea (tego ze trzeba byc w best squad na wszystkich mapach) a bylem 6 razy pod rzad...
co zrobic?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2009, 20:33 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
... zaczyna się :lol: a grałeś na rankingowym serwerze? (chyba że tam wszystkie są rankingowe? )

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2009, 23:11 
Offline

Dołączył(a): 5 sty 2009, 21:32
Posty: 8
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odra
wszystkie sa rankingowe...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2009, 13:57 
Offline

Dołączył(a): 5 sty 2009, 21:32
Posty: 8
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odra
dzisiaj jak tylko wlaczylem gre to samo zaliczylo...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2009, 18:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2007, 08:38
Posty: 422
Lokalizacja: >Gdańsk<
No to czekamy na wersje na PC i zaczynamy klanowkami od poczatku ;)

_________________
http://www.esl.eu/de/bf2/player/4440026/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2009, 21:46 
Offline

Dołączył(a): 2 sie 2006, 13:26
Posty: 656
Lokalizacja: Starachowice
Molpi napisał(a):
No to czekamy na wersje na PC i zaczynamy klanowkami od poczatku ;)


Są już jakieś informacje na temat systemu serwerów w nowym BFie na PC? Mam nadzieję że nie będzie to wyglądało jak w Heroes, ten "Play Now" jest do pupci. Nie sądzę żeby zrobienie zwykłej wyszukiwarki serwerów było wielkim wysiłkiem...

Miejmy nadzieję że pomyślą o klanówkach na PC ;)

_________________
Obrazek
PL4FC- | www.pl4fc.net | #PL4FC @ Quakenet


Ostatnio edytowano 14 lip 2009, 00:45 przez Daszek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2009, 23:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2003, 19:56
Posty: 86
Lokalizacja: Układ Słoneczny / Ziemia
No niestety play now to choroba naszych czasów.
System dla idiotów.

_________________
--
Pozdrawiam
Kyokushin


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2009, 12:22 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5035
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Daszek napisał(a):
Molpi napisał(a):
No to czekamy na wersje na PC i zaczynamy klanowkami od poczatku ;)


Są już jakieś informacje na temat systemu serwerów w nowym BFie na PC? Mam nadzieję że nie będzie to wyglądało jak w Heroes, ten "Play Now" jest do pupci. Nie sądzę żeby zrobienie zwykłej wyszukiwarki serwerów było wielkim wysiłkiem...

Miejmy nadzieję że pomyślą o klanówkach na PC ;)

W cfg serwerów w BF:H możesz ustawić na serwery z jakimi mapami + na jaki serwer TYLKO chcesz wejść :mrgreen: Dziękuję Daszkowi za to info w czasach bety (:

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2009, 12:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2008, 15:01
Posty: 13
Blizzard_ napisał(a):
Daszek napisał(a):
Molpi napisał(a):
No to czekamy na wersje na PC i zaczynamy klanowkami od poczatku ;)


Są już jakieś informacje na temat systemu serwerów w nowym BFie na PC? Mam nadzieję że nie będzie to wyglądało jak w Heroes, ten "Play Now" jest do pupci. Nie sądzę żeby zrobienie zwykłej wyszukiwarki serwerów było wielkim wysiłkiem...

Miejmy nadzieję że pomyślą o klanówkach na PC ;)

W cfg serwerów w BF:H możesz ustawić na serwery z jakimi mapami + na jaki serwer TYLKO chcesz wejść :mrgreen: Dziękuję Daszkowi za to info w czasach bety (:


Nie trzeba nawet dłubać w konfigu, ponieważ serwery można dodawać do ulubionych i potem wchodzi się na nie bezpośrednio (o ile nie są pełne) a wybór map jest w opcjach, podział jest na 'czołgowe' i 'nieczołgowe', ale i tak dotyczy to tylko pierwszej mapy na którą się dołączy, na większości serwerów nadal zmieniają się co 3 rundki, więc można mieć niefart i trafić tylko na jedną. Póki co widziałem tylko jeden serwer na którym w kółko lata ta sama mapa (VV).
Opcja bookmarkowania serwerów jest od bardzo dawna, a od niedawna nawet friendlista, dzięki której można łatwiej dołączać do znajomych. Niestety nadal zbugowana (losowe dziwne błedy) i bez kolejek (te działały jako tako chyba tylko w pierwszej wersji closed bety), więc wbicie na serwer większą grupą bywa trudne :(
No i zawsze jest opcja wynajęcia serwera, ale według mnie cennik trochę nie na polską kieszeń.

_________________
BF 1942: Erich von Klinkerhoffen
BF Heroes: ReneArtois, OfficerCrabtree


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2009, 18:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2009, 13:44
Posty: 55
W sumie dobrze, że nie straciłem 1200 pkt.
Miałem okazję testować 1943 przez 30 minut (trial) ale wg mnie to po prostu okrojony BF: Bad Company.

Grafika, dźwięk, destrukcja - fajnie... no ale to ten sam silnik - Frostbite
Strzelanie - elegancko ale zdecydowanie za mały wybór broni....

Z tego co zauważyłem piechociarz musi wystrzelić 3 rakiety aby zniszczyć czołg a w BC wystarczyły 2 celne trafienia.
Fajnie że można w czołgu również operować działkiem, przyjemnie się ściąga piechotę.

Latanie na samym początku może sprawiać kłopot ale po kilku minutach bardzo przyjemnie się ściąga przeciwników i bombarduje obszary flagi przeciwnika.

Regeneracja życia chyba lepiej się sprawdza niż w przypadku strzykawek (!) i apteczek - pasowało mi to też w COD 4.
I te naloty... zamiast artylerii - czasami idzie kilka fragów pod rząd załapać :)
Bardzo fajnie się jeździ jeepkiem na Wake Island, jeździłem z jednej strony na drugą i polowałem na roadkillsy :D

Faktycznie po kilku minutach śliczna wysepka ulega... częściowej destrukcji ale to nadaje smaczek że faktycznie coś się dzieje no i płotki i słupki nie zatrzymują czołgów :P

Do przetestowania - polecam.

PS: Zauważyłem że 'nasilenie' akcji bardzo spadło w porównaniu z Bad Company i Gold Rush... Nudzi się szybko (ile razy można katować tą samą mapkę...)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lip 2009, 14:40 
Offline

Dołączył(a): 5 sty 2009, 21:32
Posty: 8
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odra
A ja katuje BF1943 od kiedy pojawil sie na playstation store. co prawda narazie tylko 3 mapy ale jeszcze 18.000.000 fragow i bedzie dostepna 4 mapa na PS3 i tryb "Air Superiority" grzie walka nie bedzie na loadzie ale tylko w powietrzy...
Polecam wszystkim!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lip 2009, 15:02 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Obejrzałem mnóstwo rozmaitych gejmplejów na youtubie i myślę że na PC będzie to niezła gierka, pod warunkiem że limit graczy zostanie zwiększony do conajmniej 32. Niestety ale na polu walki wieje pustką, żadnych skoordynowanych ataków itd :/ Mam nadzieję też że Dice zrobi jeszcze parę map, chociaż niektórzy grają np niemal wyłącznie na karkandzie i nie narzekają :P

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lip 2009, 15:47 
Offline

Dołączył(a): 29 cze 2009, 14:45
Posty: 5
Ja katuje 1943 od samej premiery zajebiscie mnie wciągnęło od samego początku nie miałem problemów ze sterowaniem ani samolotem ani celowaniem z broni... lata praktyki gry na konsoli swoja drogo jak bym miał grac teraz ta komputerze myszka to pewnie bym gral gorzej niz komputerowiec na padzie ;p gram na x360 wiec tryb Air Superiority jest mi juz znany... mogę o nim powiedzieć ze mi osobiście sie podoba można zdobyć naprawde sporo punktow jak sie trawią jacyś przeciwnicy ktorzy dopiero uczą sie latać (500 punktów na luzie) lata sie miedzy gurami które tworzą razem "krag" i w tym kręgu jest taki umowny punkt i przejmuje sie go tak samo jak flage... jest to trochę dziwne ale bardzo ciekawe ;p każda ekipa ma po dwa lotniskowe na których stoją po dwa samoloty... i w sumie mało bo tylko 4 pojazdy na 12 osobowa ekipę ale w tym trybie respawn samolotów jest o wiele szybszy niz normalnie wiec długo nie czekamy na pojazd ;) myślę ze to dobra alternatywa jak komuś trochę się już nudzi na 3 podstawowych mapkach


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lip 2009, 20:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
http://www.cdaction.pl/news-7244/sukces ... -1943.html

Sukcesy serii Battlefield: Heroes ma milion graczy, 43 miliony morderstw w Battlefield 1943!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2009, 10:21 
Offline

Dołączył(a): 5 sty 2009, 21:32
Posty: 8
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odra
_Dominiko_PL nie wiem jakie ty gamepleye ogladales ale napewno nie tam byl pelen squad w obu druzynach.

A teraz do tych wszystkich co mysla ze na padzie nie da sie sterowac!!!!!!!!!!!
NA PADZIE MOZNA ROWNIE DOBRZE STEROWAC I CELOWAC CO MYSZKA!!!!!!!!!!!
tylko trzeba czasami porzucic ta stara wysluzona myszke i chwycic za pada i potrenowac. Ja gram na padzie od 12 lat (a mam dopiero 21) i podejzewam ze lepiej mi to idzie niz niektorym wlascicielom blaszakow z tradycyjna myszka. I dolaczyc do tego "DUALSHOCK 3" oraz TV 37" FullHD to mamy lepsze wrazenia niz siedzac przy niewygodnym biurku z mycha w dloni.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL