Teraz jest 16 kwi 2024, 14:13

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 sie 2009, 02:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
W sumie cięzko powiedzieć, konsole konsolami bo właśnie na nie był tworzony silnik Frostbite (napędza BF:BC i BF1943 a w przyszłości BF:BC2), nie wiadomo jak optymalizacja silnika na PC im wyjdzie, oby jak najlepiej ;)

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sie 2009, 10:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sie 2009, 09:54
Posty: 10
Lokalizacja: 100lica
Gra miażdży, myślałem, że nigdy nie zagram w strzelankę PS3, och jak bardzo się myliłem.

Jestem fanem gier klimatu WW2 od lat, weteranem niezliczonych godzin walk w Day of Defeat (mod do Half-Life).

Ale z czasem przestałem inwestować w blaszaka i wybrałem PS3, nie grałem wczesniej praktycznie w żadne gry FPP (przerażało mnie celowanie gałkami), mimo to BF 1943 oczarował mnie.

Klimat jest po prost mistrzowski. Parę błędów i niedociągnięć oczywiście jest, ale ja pierdziuuuuuuuuuuu... jak się wkręciłem w tę grę :)

Sam pomysł gier z serii battlefield był super. Wiele klas, pojazdy, współpraca - po prostu kozak.

W skrócie, to BF1943 to gra, która daje mi masę śmiechu i mistrzowskich godzin przed telewizorem.


Totalny odloooooooot, Pozdrawiam

_________________
Matka siedzi z tyłu, tak powiedział !!!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sie 2009, 13:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Ryndzio napisał(a):
Gra miażdży, myślałem, że nigdy nie zagram w strzelankę PS3, och jak bardzo się myliłem.

Jestem fanem gier klimatu WW2 od lat, weteranem niezliczonych godzin walk w Day of Defeat (mod do Half-Life).

Ale z czasem przestałem inwestować w blaszaka i wybrałem PS3, nie grałem wczesniej praktycznie w żadne gry FPP (przerażało mnie celowanie gałkami), mimo to BF 1943 oczarował mnie.

Klimat jest po prost mistrzowski. Parę błędów i niedociągnięć oczywiście jest, ale ja pierdziuuuuuuuuuuu... jak się wkręciłem w tę grę :)

Sam pomysł gier z serii battlefield był super. Wiele klas, pojazdy, współpraca - po prostu kozak.

W skrócie, to BF1943 to gra, która daje mi masę śmiechu i mistrzowskich godzin przed telewizorem.


Totalny odloooooooot, Pozdrawiam


Szkoda, że swoją przygodę z serią zaczynasz właśnie od jej nienajlepszej odsłony, no ale witamy na pokładzie :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sie 2009, 18:09 
Offline

Dołączył(a): 4 lip 2005, 11:34
Posty: 743
Lokalizacja: mińsk maz
No zacząłeś te 7 lat za późno 8) A '43 to tylko marna namiastka '42 i jej modów :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sie 2009, 08:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sie 2009, 09:54
Posty: 10
Lokalizacja: 100lica
Już mnie tak nie disujcie :)


Techniczne rzecz biorąc to grało się troszku w 1 grę z serii Battlefield - milion lat temu - na małych lanikach u znajomych. (maks 10 osób)

(nawet przez chwilę grana była nakładka - z nowoczesnym uzbrojeniem - wyrzutnie SCUD rox :D cały respawn można było wykosić :D)

Ale to było miliony lat temu, teraz blaszak służy do pisania na forum, a PS3 do gry :D

Jedyną grą z serii BF jaką mam na PS3 jest bf43 :), i podoba mi się na tyle, że zainwestuję w inne gry :) - BF:BC

Dziękuję, za miłę przyjęcie na forum :D

Pozdro :D

_________________
Matka siedzi z tyłu, tak powiedział !!!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sie 2009, 09:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2006, 15:47
Posty: 370
Lokalizacja: Bełchatów
tak, ogromny wybór klas w 43 jest.

aż 3 <3

_________________
Mówią morda nie szklanka, nie zbije się... ale blizny zostaną...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sie 2009, 10:27 
Offline

Dołączył(a): 4 sie 2007, 13:13
Posty: 147
Lokalizacja: Chełmno
Tych co jeszcze tak kochają 1942 proszę o to, żeby nie płakali, że 1943 to marna podróba. Żałosne to się już dawno zrobiło.

_________________
► PlaYing For Perfection.bf2142
► Team Poland BF2142
► Paranoia Gamers(FIN)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sie 2009, 11:58 
Offline

Dołączył(a): 4 lip 2005, 11:34
Posty: 743
Lokalizacja: mińsk maz
Podróbką nie jest bo to dzieło tego samego studia :) A marna - to akurat prawda. Tylko 3 klasy, 2 typy czołgów na krzyż, tyleż samo samolotów, brak okrętów i tylko 3 mapy (no jeszcze doliczając Coral na Air Superiority). Liczby mówią same za siebie :) Aczkolwiek gra się fajnie, tylko szkoda że Zerówka ma tak duży handicap nad Corsairem. Grając pilotem o tym samym skillu lub trochę gorszym i tak Korsarzem nie dojedziesz Zero :(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sie 2009, 13:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
blachor napisał(a):
Podróbką nie jest bo to dzieło tego samego studia :) A marna - to akurat prawda. Tylko 3 klasy, 2 typy czołgów na krzyż, tyleż samo samolotów, brak okrętów i tylko 3 mapy (no jeszcze doliczając Coral na Air Superiority). Liczby mówią same za siebie :) Aczkolwiek gra się fajnie, tylko szkoda że Zerówka ma tak duży handicap nad Corsairem. Grając pilotem o tym samym skillu lub trochę gorszym i tak Korsarzem nie dojedziesz Zero :(


Deja kurna vu ? :P

F35 vs J10 ;)

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sie 2009, 18:40 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Jednak iMo warto zainwestowac i sprawdzic silnik przystosowac sie do niego BC2 bedzie na tym samym nie ?

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sie 2009, 18:58 
Offline

Dołączył(a): 4 lip 2005, 11:34
Posty: 743
Lokalizacja: mińsk maz
BC2 będzie na usprawnionym Froście. Skutkiem tego będzie m.in. możliwe zrównanie z ziemią budynków, a nie jak to jest w jedynce i '43, że filary są nienaruszone.

$towarzysz$ - o, idealne porównanie :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sie 2009, 19:41 
Offline

Dołączył(a): 2 sie 2006, 13:26
Posty: 656
Lokalizacja: Starachowice
blachor napisał(a):
BC2 będzie na usprawnionym Froście. Skutkiem tego będzie m.in. możliwe zrównanie z ziemią budynków, a nie jak to jest w jedynce i '43, że filary są nienaruszone.

$towarzysz$ - o, idealne porównanie :)


Na pewno zwiększą się wymagania przez takie nikomu nie potrzebne "ulepszanie"...

_________________
Obrazek
PL4FC- | www.pl4fc.net | #PL4FC @ Quakenet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sie 2009, 22:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2009, 18:17
Posty: 220
$towarzysz$ napisał(a):
F35 vs J10 ;)


Nie do końca bym powiedział :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sie 2009, 23:43 
Offline

Dołączył(a): 4 lip 2005, 11:34
Posty: 743
Lokalizacja: mińsk maz
Do końca, do końca :) Sytuacja jest analogiczna/identyczna jak w BF2 - zerówka bije na głowę zwrotnością i szybkością Korsarza. Co notabene zupełnie kłóci się z faktami historycznymi...

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 20 sie 2009, 23:45 przez blachor, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sie 2009, 23:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
sswisstak napisał(a):
$towarzysz$ napisał(a):
F35 vs J10 ;)


Nie do końca bym powiedział :D


Dobra, F35B ;) Chyba, że chodzi ci o coś innego ? ;P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL