Teraz jest 18 kwi 2024, 16:25

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lut 2009, 19:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
same here... po prostu czysty arcade i nic więcej. jedyna nadzieja iż ten BC2 wyjdzie na PC.
Ale tak czy inaczej ja tylko mam nadzieje iż silnik będzie zdatny do modowania... tez 5lat siedzę w BF'ie ale z tego już 2 lata w PR, w vanilie nie jestem w stanie grać takie się przyzwyczaiłem i po prostu mam nadzieje iż o ile ten silnik będzie się nadawał pod mody takie jak PR i że developerzy PR o ile będzie on zdatny do użycia na niego się przerzucą...
PS.
A nawet nie miałbym nić przeciwko dosłownemu wsadzeniu 42 na nowy silnik i dodaniu kilku opcji znanych z BF2 z zostawieniem takich samych map czy sprzętu jak w dziadku... ale to jest jakaś śmieszna okrojona do granic możliwości wersja BF'a


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2009, 20:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2004, 17:18
Posty: 1913
Lokalizacja: Przasnysz-ewo
BF42 był grą nie dla idiotów. Pomimo, że jakoś specjalnie skomplikowany też nie był. Jednak trzeba było brać poprawki np. na fizykę (strzelanie z wyprzedzeniem, timeing itp.) Uważam, że pewne wady tworzyły klimat tej gry: niezniszczalne drzewa, nade spam ze skrzynek itp. itd.

Obawiam się, że przeniesienie tego na nowy silnik było by nie możliwe. Już prędzej wolałbym maksymalne unowocześnienie silnika "dziadkowego".

Cóż gra zapowiada się kichowato. Na dodatek droga. Ale jeśli będę miał okazje pograć na Wake z paroma starymi wymiataczami i lamkami z którymi nie jedną noc na Bocage czy Pixelaxe zarwałem to kupię ten shit.


Btw.

Chyba odkurzę dziadka i zainstaluje :)))

_________________
zło i Ch*j!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2009, 20:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2008, 15:50
Posty: 208
Lokalizacja: Szczecin
Cytuj:
Ric, znawco. Ludzie, którzy są prawdziwymi fanami BF42 mogą wałkować Wake i inne mapki po milion razy.

Sorka, nie wziąłem tego pod uwagę ;).

Po obejrzeniu gameplaye mam kilka pytań. Dziwi mnie ten podział klas. 3 klasy:
Scout - dalekie dystanse
Infantry - bliskie
Rifleman - średnie O.o ?!
To będzie jakaś gra dla snajperów? A jeszcze skoro Infantry łączy w sobie szturmowca z antytankiem, to w ogóle się zastanawiam, czy ktokolwiek będzie używał pozostałych klas...

I jak to możliwe, że będzie się miało nieskończoność amunicji? Widać chcą zrobić z tego jedną wielką siekę, ala Quake. Lataj wszędzie z bazooką i sraj granatami. Ciekawe, czy trzeba będzie w ogóle broń przeładowywać?

_________________
"Magii się nie pije" (Kruk)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2009, 21:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2004, 17:18
Posty: 1913
Lokalizacja: Przasnysz-ewo
Ric napisał(a):
Cytuj:
Ric, znawco. Ludzie, którzy są prawdziwymi fanami BF42 mogą wałkować Wake i inne mapki po milion razy.

Sorka, nie wziąłem tego pod uwagę ;). G

Po obejrzeniu gameplaye mam kilka pytań. Dziwi mnie ten podział klas. 3 klasy:
Scout - dalekie dystanse
Infantry - bliskie
Rifleman - średnie O.o ?!
To będzie jakaś gra dla snajperów? A jeszcze skoro Infantry łączy w sobie szturmowca z antytankiem, to w ogóle się zastanawiam, czy ktokolwiek będzie używał pozostałych klas...

I jak to możliwe, że będzie się miało nieskończoność amunicji? Widać chcą zrobić z tego jedną wielką siekę, ala Quake. Lataj wszędzie z bazooką i sraj granatami. Ciekawe, czy trzeba będzie w ogóle broń przeładowywać?


Gdyby Wake mi się przejadł to bym nie grał tyle czasu :)

Te klasy to nie wiadomo co i ciężko nie grając ocenić o co kaman.

_________________
zło i Ch*j!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2009, 23:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
może porzucili BF:H na rzecz 1943 :lol: Pozostaje mieć nadzieje że BC2 zachowa twarz i będzie BF3 z prawdziwego zdarzenia.

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2009, 07:52 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 10:20
Posty: 1989
Lokalizacja: Piaseczno
http://www.gustavhalling.com/?p=49

http://www.firingsquad.com/features/ny_ ... /page4.asp

http://www.viddler.com/explore/NoobTube ... 7/315.546/

Kolejne informacje z New York Comic Con :).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2009, 09:21 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
No i macie - w wywiadzie jest jasno powiedziane że gra nie jest skierowana do miłośników serii tylko do konsolowców, którzy nie mieli do tej pory styczności z taką grą.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2009, 13:14 
Offline

Dołączył(a): 10 sty 2008, 21:47
Posty: 446
Lokalizacja: Poznań
chyba konsolowców 3- albo ludzi którzy pierwszy raz w życiu zobaczyli ekran telewizora.

PR z fizyką od BC II :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2009, 16:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2004, 15:37
Posty: 769
Lokalizacja: Warszawa
3 klasy, unlimited ammo, auto-health (gdzie tu k***a emocje!)... śmierdzi g****m niestety... a tak liczyłem na porządną kontynuację '42 w klimatach IIWŚ i powrót naszego klanu do serii BFa... co za totalna porażka
no i co najważniejsze chyba nie będzie w ogóle grywalne klanowo.........................

_________________
Obrazek

---- Take it easy ---- (and fuck allllll the cheaters)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2009, 20:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
no już dajcie sobie z tym spokój, dla nas jest Bad Company 2 nie ten shit :wink:

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2009, 22:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
$towarzysz$ napisał(a):
no już dajcie sobie z tym spokój, dla nas jest Bad Company 2 nie ten shit :wink:

Właśnie, żeby tylko BC2 był zrobiony na poziom PCtów, bo całkiem fajnie się zapowiada.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2009, 18:41 
Offline

Dołączył(a): 10 sty 2008, 21:47
Posty: 446
Lokalizacja: Poznań
ale taki na maxa odjechany i dopieszczony [w granicach zdrowego rozsadku- mysle tu o moim sprzecie :lol: ] co by mozna na nim PRa nowego zrobić :) BC prócz Rozgrywki sieciowej będzie posiadać Tryp Singleplayer?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2009, 19:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Gapis napisał(a):
ale taki na maxa odjechany i dopieszczony [w granicach zdrowego rozsadku- mysle tu o moim sprzecie :lol: ] co by mozna na nim PRa nowego zrobić :) BC prócz Rozgrywki sieciowej będzie posiadać Tryp Singleplayer?


Po co komukolwiek singleplayer :?: :mrgreen:
Dla mnie jak gra skupia się na grze sieciowej to bez sensu jest tam pchać singleplayer :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2009, 20:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
SP byłoby fajnym dodatkiem jak w jedynce, taka humorystyczna odskocznia od mordobicia na serwerach :mrgreen:

Ps. To jest temat o `43 :mrgreen:

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2009, 21:12 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Imo za mało waży aby mieć SP, no chyba, ze to będzie sp jak w bf2/21 - puszczasz boty na mapę i walczysz :D

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL