Teraz jest 25 kwi 2024, 14:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2007, 10:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2006, 19:58
Posty: 84
Lokalizacja: Warsaw
WTF is gambit??

I czemu nie lubi SBS??

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2007, 13:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2007, 00:08
Posty: 30
Mnie tylko zastanawia, jak to się dzieje, że tym debilom się chce wogóle zadac trud i ściągnąc FH. Ja nie wiem jak to się dzieje, gdyż jak ktoś mówi o nowych mapach czy nawet oficjalnym map packu, to nikt nigdy nie ma i nie potrafi ściągnac, o dźwiękach i teksturach już nie wspomne, za to żeby pare giga clienta to każdy debil umie znależc i zainstalowac. Myślałem, że wyjdzie BF 2 i się to skończy, ale niestety...Jedynym sensownym wyjściem był by jakiś servcer z adminami non stop, którzy znają się na rzeczy. Bez votowania map i vote kicka. Wszystko w porządku chronologicznym, bez takich kałów jak Market Garden, Pegasus czy Bocage. Przecież można Arnhem, Liberation of Caen i In the Hell of Bocage. Swoją drogą ta trzecia to jedna z moich ulubionych map i jedna z tych, której się nigdy nie gra. Czemu ? Bo debile nie rozumieją stojąc pod flagą, że potrzeba kilku osób. Pamiętam, że kiedyś stoje z jednym człowiekiem pod kościołem i krzycze pół godziny. Jadą w koncu dwa nasze czołgi ( no wreszcie ), ale nie, przejechały dalej na most i kampic do amerykańskiej bazy. Jak by to ode mnie zależało to już by bany polecaiły za głupotę. Wogóle ( bez urazy dla nikogo, bo wiem, że są wyjątki ), ale w ta gra powinna miec zabezpiecznie gry od 18 lat. Nie dlatego, że jest brutalna, lecz brutalną się staje jak grają w nią gówniarze.

Teraz pytanie Pietii co do SBS. Dlaczego? Teraz nie mam pojęcia. Po krótce ja wywodze się z UKF, które utworzyło potem sekcje FH, z której po jakimś czasie wyszedłem, czując się głęboko niedoceniany. Założyłem własny klan i wbrew pozorom nie był najgorszy, wiec z UKF zamiast sobie pomagac zaczęliśmy rywalizowac. Pamiętam, że człowiek SS_Maciek, robił wszystko by [cenzura] oba klany przeciw sobie, a ja się na to dawałem złapac. Potem jeszcze doszły względy osobiste z moim byłym przyjacielem HamPem i jakoś ogólnie tak się stało że oni nas uważali za gnojków a my ich za zarozumiałych chamów. Potem oba klany się rozleciały, z tym, że ja nic więcej z tym nie zrobiłem, natomiast na szczątkach UKF-FH powstał SBS i co prawda już bez Jurgensa, ale i tak kilka osób mnie [cenzura] na forum. Czy to ma teraz jakiś sens? Pewnie nie, bo tak naprawde to teraz z ludzi którzy tu piszą ja nikogo nie znamy. Od WuWu poniekąd :) Dlaczego więc pisze, że nie lubie. Bo choc sam nie jestem pewien, to cała masa ludzi uważa, że to ja jestem tym który żywi nienawiśc do wszystkich :)

Jeszcze pare słów do Arjena. Ciesze się, że ci się podoba moje logo. Nie moge doczekac się reakcji moderatorów. Skoro dali mi bana wiadomo za co, to teraz wyszli by na idiotów banując mnie za totalne przeciwieństwo :)

j.w. - kolejne posty z bluzgami zostaną usunięte w całości. Brak poprawy poskutkuje banem. Na razie ostrzeżenie

_________________
"Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to PRAWDA" - Talleyrand


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2007, 14:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2006, 19:58
Posty: 84
Lokalizacja: Warsaw
acha...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2007, 16:30 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2004, 03:24
Posty: 36
Lokalizacja: Ozorków
Oj Gambit Gambit, co było a nie jest...

Zamiast płakać nad rozlanym mlekiem, i wyciągać brudy sprzed paru lat pomyśl nad zebraniem paru ludzi i organizacją małego eventu w długi weekend na finalnej wersji Westerplatte. Myślę że zjadzie się jeszcze 20-30 kumatych osób, które będą potrafiły zagrać razem tworząc jako taki teamplay.

Wszystkich chętnych proszę o kontakt na forum z.............. WuWu :mrgreen: :omg: .

Pozdrawiam,

Pokrzept


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2007, 17:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2007, 11:47
Posty: 26
update nr 2 ! na początku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2007, 21:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2006, 18:52
Posty: 161
Lokalizacja: Londyn
Mapka Jest spoko Codziennie a niej gram!!!! Jest niesamowita!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2007, 01:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2004, 12:40
Posty: 174
Lokalizacja: Lublin
Ale to że namówiłem Hitlera do wojny to nikt nawet słowem nie wspomniał :(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2007, 08:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 paź 2004, 16:43
Posty: 629
Lokalizacja: Area 51
Reinert napisał(a):
[...]bez takich kałów jak Market Garden, Pegasus czy Bocage. Przecież można Arnhem, Liberation of Caen i In the Hell of Bocage


Najmilej wspominam LoCa który był naszą mapą klanową przez pewien czas [EF, Nuclear], bardzo fajna mapa ale na ffa już chyba nie ma takiej zabawy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2007, 10:36 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
Arjen7 napisał(a):
Najmilej wspominam LoCa który był naszą mapą klanową przez pewien czas [EF, Nuclear], bardzo fajna mapa ale na ffa już chyba nie ma takiej zabawy.


Ja też te dymy na ogródku :D ostatnia flaga :D

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2007, 13:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2007, 00:08
Posty: 30
Ma ktoś jakiś dobry (czyt. działający) link do BF server manager i remota z tą samą wersją, najlepiej najnowszą...?
Kiedyś to było na blackbagops czy jak się oni tam zwą ale teraz to już wszystko płatne zrobili :P

_________________
"Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to PRAWDA" - Talleyrand


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2007, 16:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 paź 2004, 16:43
Posty: 629
Lokalizacja: Area 51
Szymas^PL napisał(a):
Arjen7 napisał(a):
Najmilej wspominam LoCa który był naszą mapą klanową przez pewien czas [EF, Nuclear], bardzo fajna mapa ale na ffa już chyba nie ma takiej zabawy.


Ja też te dymy na ogródku :D ostatnia flaga :D


Albo desperacka obrona pierwszej flagi z 1 StuGiem, 1 Pz IV i dwoma działami... ehhh... stare dobre czasy.
W każdym razie, pojechaliśmy DivS :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2007, 19:28 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2007, 15:48
Posty: 9
Lokalizacja: z wioski w afryce
juz pobralem , przetestuje ja


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2007, 20:03 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2005, 21:49
Posty: 785
Lokalizacja: nadbużańska dzicz
Reinert napisał(a):
Ma ktoś jakiś dobry (czyt. działający) link do BF server manager i remota z tą samą wersją, najlepiej najnowszą...?
Kiedyś to było na blackbagops czy jak się oni tam zwą ale teraz to już wszystko płatne zrobili :P


He?
BFSM
BFRM


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwi 2007, 22:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2007, 00:08
Posty: 30
O matko...tak BFSM i BFRM, a Pzkpfw IV to panzer kampf wagen IV czyli czwarty w kolejności czołg niemiecki, począwszy od panzera I.

Clear :) ?

Ale moje pytanie dotyczyło GDZIE MOGE ŚCIĄGNAC, gdyż jestem zmęczony linkami ze starmi wersjami, nie aktywnymi FTP, ściąganiem za kase itd. Dlatego pytam...myślałem, że ktoś miły po prostu poda.

_________________
"Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to PRAWDA" - Talleyrand


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwi 2007, 22:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2005, 11:51
Posty: 197
Lokalizacja: Vietnam :)
Reinert napisał(a):
Clear :) ?.


Że co? :?:

_________________
Rzekł "Jesteś mą tarczą i ufam ci Panie",przeładował karabin,zastrzelił wroga na placu,potem następnego (Szeregowiec Ryan - Snajper Jackson)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL