Teraz jest 18 kwi 2024, 08:39

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwi 2007, 20:05 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2006, 17:06
Posty: 639
Jack, skoro Westerplatte wyszło Ci takie fajne to może mógłbyś zrobić mape o tematyce Powstania Warszawskiego?

_________________
Obrazek
fhsw-europ.ucoz.de - Strona domowa europejskiej społeczności FHSW
FHSW na Facebooku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwi 2007, 20:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2004, 18:58
Posty: 97
Tia..ja tu nic torpedowć nie chcę-ale już widzę "Warsaw uprising" mapę.Tą wspaniała równą walkę ...Polacy vs. Niemcy/Ruscy/Ukraińcy/whatever
:roll: Zatem powodzenia na kolejnej nie grywalnej mapie.

_________________
"Sometimes people put up walls, not to keep others out, but to see who cares enough to break them down. "


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwi 2007, 21:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
wyszła mapka warsaw w mappacku TDP ale z tego co czytałem to jest germańcy vs ruscy :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 kwi 2007, 11:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2007, 11:47
Posty: 26
do Mr. J
Jakbyś zgadł :)

W momencie udostępnienia Wam mapy Westerplatte wpadł mi w ręce chyba miesięcznik „Militaria XX wieku” (numeru nie pamiętam),
w którym umieszczony jest ciekawy artykuł o zdobyciu przez powstańców 2 niemieckich Panter typ G. Miało to miejsce w drugim dniu powstania.
Czołgi służy Polakom przez kilka dni zanim zostały z różnych przyczyn porzucone. Ten właśnie epizod chce wykorzystać do zrobienia mapy Powstanie Warszawskie.
Prace już rozpocząłem. Za pewne trochę potrwają, bo całą "zabawę" wykonuję w wolnych chwilach a nie zawsze one są.

Co do skończenia i wypuszczenia wersji finalnej Westerplatte to sytuacja wygląda tak:
- poprawiłem obiekty, które nachodziły na siebie
- zlikwidowałem „lewitujące” drzewa
- zmieniłem parę tekstur m.in. poprawiłem teksturę sachela u Polaków
- no i najważniejsze zmieniłem taktykę mapy, wprowadziłem tzw. push, czyli zdobywanie flag po kolei. Przez to, że flagi są porozrzucane
pracuję nad kolejnością ich zdobywania (być może którąś zlikwiduje lub przesunę).

termin wydania: na pewno po świętach :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 kwi 2007, 17:09 
Offline

Dołączył(a): 6 sty 2003, 18:40
Posty: 209
Lokalizacja: Konstancin kolo wawy
[SBS]Jack74

A może spróbował byś skontaktować się z ludźmi z TDP. Z tego co widzę oni bardzo często wypuszczają nowe mapki, które wydają w swoich mappackach. Więc może Westerplatte znalazło by się w następnym mappacku 


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 kwi 2007, 22:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2005, 11:51
Posty: 197
Lokalizacja: Vietnam :)
Boska robota! W końcu jakaś dobrze zrobiona polska mapa do FH. Brawa dla autora!!!!!! Wiadomo, konieczne były pewne ograniczenia i uproszczenia (chociażby ta armata AA), ale poza tym jest dobrze!!!

"Medykkk!!" "Utrzymać pozycję za wszelką cenę" (Wartownia nr. 1 defend) ale klimat! Jakbym słyszałm por. Leona PAJĄKA z Placówki "Fort" :)

Z błędów - przede wszystkim dlaczego będąc Niemcami nie można "wejśc" jak to w BF do okrętu "Szlezwik" i ostrzelać polskiej placówki?

Mając po polskiej stronie "inżyniera" (klasa 5) w przypadku podłożenia ładunku krzyczy on "Fire at hole" .... spolszczmy to! :)

Raz jeszcze brawa. Odwzorowanie półwyspu idealne. Mur jest fajny, nawet zniszczoną placówkę gdańskiej Shupo(obrońcy zaraz rano 1 września potraktowali ją granatami) kolega umieścił. I jest bocznica kolejowa, gdzie zginął według legendy pierwszy Polak w Drugiej Wojnie, sierż. Wojciech NAJSAREK.

Brak jednak koszar? Nie masz tekstury tak dużego obiektu?

Poza tym trzebaby to jakoś upowszechnić na necie i grać, grać... może wesja dla FH2 także?

Jako człowiek z Gdańska i znający mit Westerplatte od podszewki jestem urzeczony twoją pracą. Sam chciałem kiedyś tworzyć mapę Poczta Polska 1939 i Wizna 1939, ale jedynie na chęciach się skończyło :oops:

Działko 37 mm - idealny rys historyczny. Podobnie jak moździerze 81 mm. :)

_________________
Rzekł "Jesteś mą tarczą i ufam ci Panie",przeładował karabin,zastrzelił wroga na placu,potem następnego (Szeregowiec Ryan - Snajper Jackson)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 kwi 2007, 23:12 
Offline

Dołączył(a): 6 sty 2003, 18:40
Posty: 209
Lokalizacja: Konstancin kolo wawy
:shock: John Rambo ?? dobry towar macie w tym Gdańsku bo widzę, że cię ostro coś klepie !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2007, 05:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2005, 11:51
Posty: 197
Lokalizacja: Vietnam :)
Nie, nie mamy żadnego towaru i ćpanie nas nie rusza. Po prostu lubimy pograć w dobre gry, a tym bardziej w polskich, historycznych realiach.

_________________
Rzekł "Jesteś mą tarczą i ufam ci Panie",przeładował karabin,zastrzelił wroga na placu,potem następnego (Szeregowiec Ryan - Snajper Jackson)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwi 2007, 19:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2007, 11:47
Posty: 26
update na początku tematu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwi 2007, 21:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2005, 11:51
Posty: 197
Lokalizacja: Vietnam :)
No to lecę testować! "Wartownia nr. 1 defend" :)

_________________
Rzekł "Jesteś mą tarczą i ufam ci Panie",przeładował karabin,zastrzelił wroga na placu,potem następnego (Szeregowiec Ryan - Snajper Jackson)


Ostatnio edytowano 24 kwi 2007, 06:00 przez John Rambo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2007, 00:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2007, 00:08
Posty: 30
Aż sobie trudu zadałem, by olac moją dumę za bana i założyc nowe konto, tylko by powiedziec - ZAJEBISTA MAPA i tak jak nie lubie SBS tak musze im pogratulowac ŚWIETNEJ roboty. Jak widze idiotów co piszą, że jest bug bo flag nie mogą przejąc, no to musze zaszczycic grono recenzentów swoją osobą, jako by nie było, że tylko prymitywy ją testował. Ja wiem o niej od Legiona i musze powiedziec, że pomimo kilku detali jestem zachwycony. Bardzo bardzo mi szkoda, że mapka może nie byc grywalna, bo idioci nie lubią realizmu tylko prostote grywalności. Większosc się chyba zgodzi, że niestety bardzo duża liczba graczy FH to żałosne prymitywne bydło, którym staje na widok market garden czy pegasusa. Podsumowując, ja jako wieloletni gracz FH i fun porządnych map, moge z całą dumą powiedziec, że ciesze się iż kiedyś zainstalowałem FH, bym teraz mógł pochodzic po tak zajebistych mapach jak Westerplatte.


P.S.
Ktos wspominał o Warszawie z TDP. Powiem tak po krótce, bo grałem na wszystkich ich map packach. TDP, oprócz tego, że chamy, gówniarze i nienawidzą polaków to jeszcze złodzieje. Wołają, że Polacy to złodzieje a sami kradną mapy z RTR i SW, battlegroupa i experience of WWII. Warszawa to jedna z tych niewielu map, których nie ukradli, ale za to jest tak [cenzura] że się opisac nie da. Wygląda jak potyczka w lesie. Taki rozbudowany Kursk z battlefielda. Nie zadali sobie trudu by jaką kolwiek rzeke dac na mapie, nie mówiąc już o takiej na miarę Wisły. Rosjanie, mają [cenzura] sprzętu jak by to Prokhorovka była, za to niemiecki garnizon broni się jednym tygrysem i jakimś panzerem + stug, oraz 2 x88 i 2xpak 40 z czego 88' od razu lecą w pył po strzale ze stalinów. Mapa jest wyjątkowo chaotyczna, ma wiele ślepych zaułków i ruin przez które nie da się wydostac. Okna w kluczowych miejscach są tak ustawione by nic nie ustrzelic. [cenzura] spawny sprawiają, że w jednej chwili z dwóch flag w jednym miejscu spawnuje się kilka osób naraz i praktycznie nie da się przewidziec skąd się oberwie. To tyle na temat TDP. Ja trzymam kciuku za SBS i licze, ze na jednej mapie się nie skończy. W najbliższym czasie sam postaram się postawic server z pracy ojca, to chociaz te 24 osoby sobie pograją....

//Użytkownik Reinert: Ostrzeżenie za wulgaryzmy

_________________
"Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to PRAWDA" - Talleyrand


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2007, 08:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2006, 19:58
Posty: 84
Lokalizacja: Warsaw
Reinert a z jakiego powodu nie lubisz SBSu?

TDP to zwykłe mięczaki, które nigdy nie zagrają żadnego spara. Jedyne co potrafię to kampić i dawać bany oraz śmiać się z historii II W.S. której kompletnie nie znają i co gorsza nie chcą poznać. Ot zwykłe, przeciętne chłopaki z Niemiec. Nie wiem czy któryś z nich zdaje sobie sprawę, że Hitler w ogóle nie chciał atakować Polski w 1939, Goring jeszcze w tym samym roku deklarował się jako wielki wielbiciel Polski a Hitler mówił, że jedna dywizja polska więcej w Moskwie to jedna niemiecka dywizja mniej, itd...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2007, 08:55 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2005, 21:49
Posty: 785
Lokalizacja: nadbużańska dzicz
Witaj Gambit :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2007, 09:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
no proszę jak ciekawie się zrobiło,Gambit zawsze coś ciekawego wniesie do dyskusji

a to że większosć(95%) gajacych na publikach to prawie debile wiadomo od dawna,już jak wyszła wersja 0.70 to widziałem nagły przyrost trolli,kretynów,dzieciarni nie majacej pojęcia o classicu a co dopiero o FH,a najlepsze mapki to wiadomo im więcej kampienia tym lepiej dla nich,w niedzielę wchodze na arische kamper leci nordwind,jako axis biorę panzera i jadę do ostatniej flagi jaka pozostała aliedom czyli pierwszą flagę na wprost od bazy axis,po przybyciu na miejsce widzę ze flaga szczelnie otoczona czołgami,chyba z 6 sztuk + transportery i wszyscy ładnie nawalają w budynki gdzie się tylko da,oczywiście nikt nawet nie zastanawiał się nad przejęciem flagi,szkoda że tak nisko upadł ten mod :evil:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2007, 09:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 paź 2004, 16:43
Posty: 629
Lokalizacja: Area 51
Siema Gambit, fajny avatar ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL