Teraz jest 19 kwi 2024, 01:08

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2 paź 2007, 16:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2006, 19:58
Posty: 84
Lokalizacja: Warsaw
W takim razie kilka słów ode mnie. W serię Bf gram od tak dawna, że nawet dobrze nie pamiętam ile to już czau minęło. Co prawda podstawka serii nie przypadła mi specjalnie do gustu więc ciąłem namiętnie w DesertCombat. Potem przyszło olśnienie FH, które męczyłem od wersji bodajże 0.5 albo i jakiejś wcześniejszej. Naprawdę już nie pamiętam. Zawsze pomykałem z nickiem Pietia. Potem przygoda z BF2 po której już chyba nie wrócę do fpsów modern combat. Teraz wiem, że II W.Ś. to mój temat. W ramach FH zawsze należałem wyłącznie do Samodzielnej Brygady Spadochronowej. Tak było, tak jest i pewnie się już nie zmieni.

:omg: - piękny emot

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2007, 12:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 kwi 2004, 12:24
Posty: 77
Lokalizacja: Hatfield
O ile w klasycznego BFa gram już od kilku lat, to Forgotten Hope na moim kompie pojawił się, po "apgrejdzie" karty graficznej i pamięci, dopiero od wersji 0.67. Choć pierwsze minuty grania były wstrząsem (kto, skąd i czym mnie zabija?!? :D), to z każdą kolejną spędzoną w tym modzie godziną zachwyt tylko rósł - i tak jest do dzisiaj.
Cały czas gram jako Mari - do niedawna w Polish Team Soldiers 1939, obecnie w Eagles Company. Tak jak wszyscy ja i wielu moich klanowiczów czekamy na pojawienie się FH2, by z nową sekcją ruszyć do boju. Póki co spośród świeżych modów muszą wystarczyć nieco odległe w czasie First Strike i Pirates 2 :P.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2007, 17:25 
Offline

Dołączył(a): 6 paź 2005, 07:41
Posty: 91
Lokalizacja: OLN
W podstawowego BFa grało się już lata temu, FH odkryłem jakiś rok temu, w sumie przez przypadek, na forum OFP usłyszałem o modzie do Battlefielda który jako jedyny umożliwia grę Polakami w drugim światowym konflikcie zbrojnym. Poszperałem w necie, znalazłem i trochę się zniechęciłem wielkością modyfikacji (zacząłem bodajże od 0,7), jednak w końcu ściągnąłem. Na początku grałem tylko z botami, bo nie mogłem odpalić multiplayera. Po zasięgnięciu rady na tym forum uruchomiłem MP i odkryłem prawdziwą radość z gry :D Grałem sobie sam na przeróżnych serwerach, potem znalazłem klan - FHVS, w którym oficjalnie byłem dość krótko, gdyż zostałem odcięty od internetu na swoim komputerze - aktualnie ciągle mam przerwę od FH, czekam na jakąś dodatkową gotówkę na routera i kabel aby w końcu powrócić do akcji :twisted:

_________________
nie pytajcie o login...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 paź 2007, 11:19 
Offline

Dołączył(a): 4 sty 2004, 12:46
Posty: 292
Lokalizacja: Kraków
W Battlefielda gram od premiery, odrazu jak tylko wyszła pierwsza wersja Forgottena zacząłem w nią grać, niestety tylko w singla bo nie miałem dostępu do intenetu. Szczerze powiem grałem tylko w pierwszą wersję a pozniej już przerzuciłem się na ostatnią odsłonę czyli Fh 0.7. Zaraz po premierze FH 0.7 ściągnąlem i grałem, niestety format C zniweczył moje plany pogrania w sieci z racji ze miałem cieniutkie łacze sciaganie F.H było bardzo uciążliwe i zapomniałem o tym a wróciłem do classica który nie wymagał sciagania tak wielkich plików. Teraz mam dobre łacze i nowy komputer dzięki któremu gra sprawia dużo frajdy. Można mnie spotkac na serverach niemieckich oraz angielskim Pixel gram jako CC Tondrom

_________________
Polish soldier fights for the freedom of other nations but dies only for Poland


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lis 2007, 22:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, 02:12
Posty: 26
Lokalizacja: Barlinek
Gram od trzech lat, zaczynałem od BF 1942, po kilku miesiącach dotarłem do tej strony i ściągnąłem moda FH. Od tego momentu rzuciłem pracę ,rodzinę, życie towarzyskie, alkohol :). Mój nick to wilku(PL), a obecnie od kilku tygodni [F|H]uzi. Nowym nickiem podpisuję się od kiedy zaciągnąłem się do FH Tournament. Ponieważ kiepsko mówię po angielsku zrezygnowałem z dalszej "działalności" w Tournament, ale jak widzę w ostatniej kampanii była tam polskojęzyczna brygada. Jeśli powstanie taka przy okazji następnej kampanii napewno się zapiszę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2007, 17:58 
Offline

Dołączył(a): 5 lut 2003, 13:23
Posty: 405
Lokalizacja: Rzeszów
oj coś tak cieniutko z ludźmi na scenie :)

pozdro dla całego składu byłego EF-FH i wszystkich maniaków Fh ;]

_________________
Si Vis Pacem Para Bellum


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2009, 17:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2007, 00:08
Posty: 30
Grau w stronę wszystkich dawnych przyjaciół z czasów EF-FH :) [ Gambit ]

_________________
"Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to PRAWDA" - Talleyrand


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL