Teraz jest 25 kwi 2024, 06:58

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Spis ludności
PostNapisane: 15 wrz 2007, 14:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 paź 2004, 14:56
Posty: 321
Lokalizacja: tymczasowo Poznań
Zauważyłem, że ostatnio dzieją się różne dziwne rzeczy w polskim "community" FH. Znikają gdzieś starzy wyjadacze, pojawiają się odgrzane twarze przeszłości, jak grzyby po deszczu wyrastają klany na kilka dni/tygodni. Dlatego chciałbym, żeby wpisali się w tym temacie wszyscy, którzy w miarę regularnie grają w FH, napisali ewentualnie parę zdań na temat tego kiedy zaczęli, czy grali w klanach, a jeśli to w jakich no i co planują na najbliższą przyszłość - zwłaszcza w kontekście zbliżającej się premiery FH2.

Wypada chyba, żebym zaczął:

W FH gram od wersji 0.5, kiedy to podczas gry w Vanillę ktoś zwrócił mi uwagę, że jako Polak powinienem zainteresować się jedynym modem przedstawiającym kampanię wrześniową. Od zawsze występowałem pod nickiem Greyman, czasem Greyman_PL. Szybko zostałem zauważony przez któregoś ze współtwórców Elite Force, czyli >EF-FH<, niestety nie pamiętam przez którego. Zaczęła się "błyskotliwa kariera" "od zera do VCL-a" :) Klan rozleciał się z powodu Lineage'a, przez jakiś czas grałem niezrzeszenie, potem pojawił się na krótko Nuclear outsidE (pozdro dla wszyskich z Nuclear), miałem krótki epizod w Team 'eXavs podczas jednego z turniejów, a jakiś czas temu razem z LegiOnem założyliśmy 10 Brygadę Kawalerii, czyli quasi-klan grający teamplay'a na publicznych serwerach (przy okazji zapraszam, siedzimy zawsze na oficjalnym TSie FH). Aktualnie czekam tylko na premierę "dwójki" żeby móc wrócić do tworzenia filmów, które zawsze były moją pasją podczas grania z >EF-FH<. Później mogę załączyć linki do tych 'megaprodukcji" :) Oczywiście przy okazji szczere podziękowania dla wszystkich, bez których filmy te by nie powstały, zwłaszcza Gambita aka. Reinerta, naszego CLa oraz Gruppenfuhrera, który załatwił serwer.

To było by na tyle, teraz wasza kolej.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 wrz 2007, 16:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2004, 18:58
Posty: 97
To może teraz moja kolej-coby rozkręcić wątek :D .
W Forgotten Hope gram od wersji .5 bodajże.Podczas przeczesywania netu natknąłem się na screena z FH(przedstawiającego model Wodnosamolotu Arado 196 jako,że to śliczny samolot- a mod daje mi możliwość polatania nim.Ściągnąłem go :D ).
Pod nickiem LegiOn występowałem w BF/FH od zawsze.Jakiś czas grałem w kampanii "World at War".Któregoś wieczoru,grając na mapie Wake Island-nawiązał ze mną kontakt gracz o nicku "Gambit".Pierw rozmawialiśmy w języku Szejkspira (jako,że ja grałem z tagiem "WaW'u"-a WaW to Amerykańska kampania).Później wydało się,iż jesteśmy Polakami-tak więc rozmowa jakoś się nawiązała.Gambit będąc pod wplywem mojego 1337 Sk1ll4 :wink: wysunął mi propozycję dołączenia do Polskiego klanu(co działo się dalej nie pamietam-zbyt pijany byłem).Tak czy inaczej dołączyłem do klanu >Elite Force-Forgotten Hope<.Były turnieje.....były sparingi,wszystko było piękne i kolorowe-lecz wtedy nastał mroczny czas.......................................Lineage 2 :evil: . Klan się rozpadł,ludzie się porozchodzili.Ja zostałem sam(smutny to był czas).
Teraz tylko ja i Greyman pozostaliśmy...samotni w otchłaniach oficjalnego TS'a Forgotten Hope...tylko My i nasze tagi ..[10BK]. :wink:

_________________
"Sometimes people put up walls, not to keep others out, but to see who cares enough to break them down. "


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 wrz 2007, 16:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 paź 2004, 16:43
Posty: 629
Lokalizacja: Area 51
Wprawdzie nie gram ostatnio regularnie ale co mi tam :lol:
Po pierwsze właśnie wysyłam torpedę w Greymana za "polskie community" [próba ucieknięcia "polska scena" którą zresztą również bym torpedował :wink: ]

Nick: Arjen, Arien
W FH siedzę (siedziałem ?) od wersji 0.5 czy 0.5b już nie pamiętam. W każdym razie dostałem go od Cegły (co po niektórzy będą znali) i zaczęła się kariera single player :lol: . Chyba pół roku grałem wyłącznie w singla jednak gdy w końcu dostałem upragnionego neta od razu dołączyłem do klanu Elite Force o którym to co dziennie opowiadał mi Cegiełka. Zabawa była przednia, ludzie zajebiści a atmosfera bardzo na luzie ^^. Czasami aż za bardzo :P
I chociaż byliśmy klanem do FH to większość czasu początkowo spędzaliśmy raczej w Desert Combat czy Interstate. Później nadszedł czas LINEAGE 2 i EF się rozpadło.
Nastąpiła era Nuclear Outside.
Tutaj coś mi odpie***liło i grałem pod nickiem 4r!3n bo myślałem, że to takie uber pr0. :lol: . W każdym razie było przyjemnie i ludzie (przynajmniej w naszej dywizji) byli znośni. Klan miał potencjał, pokonaliśmy np. grający w pierwszym składzie DivS. Ale jak to bywa, znowu zaczęliśmy grać w inne mody takie jak 'Galaxy Conquest' (?) czy 'Siege' choć tym razem to nie one były przyczyną rozpadku.
Nuclear przeistoczył się w BoH i to już nie było to co kiedyś.

Dzisiaj siedzę po uszy w WoWie i niedługo ding kolejnej, czwartej już 70tki. :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 wrz 2007, 16:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2005, 17:50
Posty: 485
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
no to kolej na mnie :)

W FH gram od wersji 0.6, nigdy nie zrzeszony w żadnym klanie tego moda (a w sumie to żałuję :) ) Jeszcze za czasów FAD próbowałem tworzyć dywizję FH ale ludzi chętnych było zbyt mało. W miedzyczasie przewinęły się jakieś kampanie WaW i [F|H] ;) Od mniej wiecej roku jestem na scenie mniej obecny (sa tez inne gry ;) ), pomagam czasem Team Exavs przy różnych okazjach -> turnieje/mecze itd.... to by bylo na tyle.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 wrz 2007, 17:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
ehh odrazu przypomniałem sobie początki na tym forum,kiedy tak jak teraz screeny wychodziły z FH i wszyscy czekali i komentowali nowy powstający mod.Z tego co tu piszecie to chyba nikt nie grał od początku FH 0.56,w każdym razie ja was nie pamiętam,pamiętam natomiast sporo ludzi,którzy od dawna zniknęli z forum i serwerów jak np.wozu,Helmut,gregolec,jurgens z nimi często grałem w FH nim jeszcze jakikolwiek klan FH powstał,w żadnym klanie FH nie byłem zawsze grałem jako wolny strzelec,niestety teraz bardzo mało gram z uwagi na plagę debilstwa-dzieciarni na serwach która nie potrafi nawet podstaw FH,nie wspominając o współdziałaniu,używaniu komend itd jednym słowem dno,a kiedyś było tak pięknie taka atmosfera i świetne akcje

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 wrz 2007, 19:05 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2004, 23:34
Posty: 94
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
=LegiOn= napisał(a):
Podczas przeczesywania netu natknąłem się na screena z FH(przedstawiającego model Wodnosamolotu Arado 196 jako,że to śliczny samolot- a mod daje mi możliwość polatania nim.Ściągnąłem go Very Happy ).

U mnie identycznie, na skrina natknąłem sie na stronie neostrady 8)
przez większość czasu grałem na serwerze wolfgaming, gdzie grano głównie zimową wersje charkowa, karelię, starą wersję krety i Hailar :wink:
Następnie z wyjściem 0.6 dłuuuga przerwa i po upgrade sprzętu zainstalowałem ponownie wersje już 0.67 czy jakos tak, ale grałem już raczej okazyjnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 wrz 2007, 10:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2005, 20:28
Posty: 464
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
W FH nick Fang Dezerter (badz samo Fang).
Ja zaczynalem chyba od 0.6. Caly czas singiel. Natknalem sie zupelnie przypadkowo na niego podczas szukania jakiejs rzeczy na necie (juz nie pamietam jakiej). Potem mialem jakis czas przerwy bo splonela mi maszynka (tak to jest jak sie nie ma listwy filtrujacej :P ). Po upgrade mojego piecyka przyszedl czas na zainstalowanie 0.7. Pamietam do tej pory jak w momencie ladowania mapy z FH szedlem zrobic sobie cos do zarcia bo zawsze trwalo to dosc dlugo (no coz 512 ramu swoje robi 8) ). Co do przeszlosci klanowej to w FH pocinalem od (moich) czasow w FAD. Glownie ze SpiTem. W trakcie jak bylem w FADzie byl caly czas pomysl zrobienia sekcji FH. No coz nie udalo sie to. Pomysl ten udalo sie zrealizowac w Team - Exavs. Teraz aktualnie za czesto nie gram. Czekam az wyjdzie FH2 (ale cos czuje ze moge tego nie dozyc :lol: ) a czekanie umilam sobie przy pomocy L2.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 wrz 2007, 11:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sty 2007, 17:11
Posty: 98
Lokalizacja: Oświęcim
W samego Bf gram ok. 2 lat w FH(0.7) od 8 miesiecy pod nickiem Rafal_PL grałem w klanie (FHVS,aktualnie 1Dp) Na fh wpadłem przez przypadek. to by było na tyle (pozdrawiam).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2007, 22:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2005, 14:05
Posty: 68
Lokalizacja: Wadowice
Hehe tez gram od wersji 0.5 i tez bylem w ef fh pod koniec jego istnienia nie wiem czy mnie ktoś jeszcze pamięta ale przeszedłem przez te klany co greyman czasem pogrywam w fh sam :( bo nie mam z kim :P no i filmy tez z greymanem sie krecilo :P a teraz czekam na fh2 :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2007, 10:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 paź 2004, 16:43
Posty: 629
Lokalizacja: Area 51
Balbin? TEN Balbin? Jasne, że pamiętam. W EF chyba jeszcze z nami nie grałeś, chyba dopiero od nuclear,kilka nocek się zarwało :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2007, 12:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2005, 14:05
Posty: 68
Lokalizacja: Wadowice
a mi sie zdaje ze od ef pod koniec jego istnienia jeszcze mnie testowaliscie na berlinie :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2007, 17:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2006, 20:41
Posty: 40
Lokalizacja: Kielce
ja zacząłem grać od 0.6 ale nigdy tak naprawde w 0.6 nie gralem, w fadzie zawsze gralismy w classica albo inf no ale teraz niby fh only ale ja to widze bardziej L2 only co nie Dez?? :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2007, 19:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2007, 15:39
Posty: 41
Lokalizacja: Bytów
E no gucio nie przesadzaj :] od czasu do czasu w fh tez sie pogra;ppp

_________________
Obrazek
http://zaporoze.myminicity.com/
lukas@


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2007, 20:07 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2004, 03:24
Posty: 36
Lokalizacja: Ozorków
Przebieg: 3.5 roku // ( od v. 0.5 ).

Przygody z FH nie planowałem, katując leszczy w Vanille napotkałem pewnego razu na TAG [UKF]. Po krótkiej debacie zostałem zaproszony do odwiedzenia strony multiclanu, po wypełnieniu formularza rekrutacyjnego... otrzymałem maila od Jurgensa z zaproszeniem na trening FH o którego istnieniu nie miałem jeszcze pojęcia. Po paru nocach teamplay'u z PPonem, Czerpakiem, Apisem, HamPem, Maćkiem, Jackiem, Troyanem oraz innymi zaproponowano mi pozostanie rekrutem. Po pierwszej udanej bitwie w FHL-u zostałem oficjalnie zaproszony do wstąpienia w szeregi UKF-FH.

Jak w wielu przypadkach niejaki Mr.L2 doprowadził do rozłamu w szeregach MultiClanu, Jurgens obraził się na wszystkich i zmuszeni byliśmy do utworzenia osobnego organizmu o kodowej nazwie [SBS]. Po 2 sezonach FHL umarł śmiercią naturalną, a część z nas dalej dzielnie walczy w szeregach kompani Jaggers'ów w turnieju F|H.

I to by było na tyle...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 wrz 2007, 14:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2006, 18:38
Posty: 32
Lokalizacja: Gdańsk
No to się dopiszę, co tam... Gram hmm... 3-4 miesiące, wcześniej grałem tylko w Bf2 i znudzony sięgnąłem po bf1942 tak tylko, żeby zobaczyć co to za szajs... I do diabła cholernie żałuję, że tak późno, cholernie ! Modyfikacja FH robi z tej gry taką "petardę" jakiej jeszcze nie widziałem. Zostaje z FH. Bf2 na półeczkę.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL