Teraz jest 20 kwi 2024, 08:13

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2003, 15:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2003, 11:35
Posty: 1528
Lokalizacja: G.M.
nie czytałem wszystkiego ale ja z kolei czytałem stronke o potyczce w Bocage. jest na niej opis tego zdarzenia i mnóstwo zdjęć. na tej też stronie wyczytałem że były tam 3 tygrysy i zapomniał tez ktoś dodać (z dyskutujących tu) że czołgom przysługuje obstawa piechoty :wink: . żaden dowódca nie wyśle do walki w mieście czołgu bez obstawy piechoty bo to jest podstawa taktyki, a jak wiemy niemcy w tym okresie wojny mieli taktyke opanowana do perfekcji. :wink:

_________________
Michał A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2003, 15:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2003, 16:56
Posty: 622
Lokalizacja: Ożarów
michał napisał(a):
nie czytałem wszystkiego ale ja z kolei czytałem stronke o potyczce w Bocage. jest na niej opis tego zdarzenia i mnóstwo zdjęć. na tej też stronie wyczytałem że były tam 3 tygrysy i zapomniał tez ktoś dodać (z dyskutujących tu) że czołgom przysługuje obstawa piechoty :wink: . żaden dowódca nie wyśle do walki w mieście czołgu bez obstawy piechoty bo to jest podstawa taktyki, a jak wiemy niemcy w tym okresie wojny mieli taktyke opanowana do perfekcji. :wink:


Ostatnio grałem troche w Bulge w FH - i tam np. wygląda to tak iż niemcy muszą naprawdę grać "pod tygrysa". W innym przypadku aliantom udaje się rozprawiać z pozostałym sprzętem.

Myślę, że bardzo ciekawie mogłyby wyglądać klanówki w FH ;) Możliwe że wtedy naprawdę trzeba będzie obstawiać tygrysa piechotą ;)

_________________
FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2003, 15:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
:) ciesze sie z rozwoju tematu i dziekuje wszystkim ktorzy brali udzila w dyskusji oraz jestem pelen podziwu gregolcowi i wozowi(za tak duzy zasub wiedzy powinniscie dostac jakies wyroznienie) :) ale mam nadzieje ze to jescze nie koniec i temat bedzie rozwijal sie dalej 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2003, 17:22 
Offline

Dołączył(a): 22 lut 2003, 04:47
Posty: 398
Lokalizacja: Warszawa
Wyspa -> A to tylko czubek gory lodowej ;). Bo ja za autorytet w tej dziedzinie sie nie uwazam, jesli porownam swoja wiedze do moich innych znajomych czy kolegow z sieci czy z zycia realnego. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2003, 23:45 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
wodzu i gregolec.. teraz zapraszam do poisania we wlasnym temacie ktory zalozyl dla was kol Dowodca_Pawel
naprawde mam dosyc waszych rozpraw magisterskich... na 300stron.. o tym ze na ul. nowomiejskiej w warszawie slup telegraficzny 13 listopada 1943r przewrocil sie na polnoc a nie na polodne
:?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 paź 2003, 10:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
popieram...to już staje się nudne..jeden napisze coś a drugi na dwie strony cytaty i odpowiedzi do niczego nie prowadzące(wszystko sprowadza się do tego by pokazać że ja mam racje , a ty nie itd)posty(wszystkie)powinny być w miare krótkie i na temat TOPICU

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 paź 2003, 10:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 18:03
Posty: 668
Lokalizacja: Tychy
Ja chłopaków podziwiam za zasób wiedzy i dziwie się krytykom, że nie piszą takich samych postów na wywody która karta graficzna jest lepsza. Przecież tam tez jest że ośka XG502A jest gorsza od ACZ23E :twisted: dla laika nic nie mówiące rzeczy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 paź 2003, 11:41 
Offline

Dołączył(a): 22 lut 2003, 04:47
Posty: 398
Lokalizacja: Warszawa
Okota ->Przestan narzekac... Rany Boskie! Temat dotyczyl Tygrysa, wiec moje wypowiedzi takze dotyczyly Tygysa, a ze trzeba bylo wyjasnic kilka kwestii, to normalne. Z reszta, Okota, nie zauwazylem, abys tak trzymal dyscypline topicow w innych dzialach :shock: . Dla twojej informacji, malkontent to osoba, ktora wlasnie sie stales (to w nawiazaniu do jednego z twoich postow w tym temacie).


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL