Teraz jest 25 kwi 2024, 16:03

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 69  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 lut 2011, 19:19 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2006, 17:06
Posty: 639
Autorom FHSW wciąż mało i tak oto kolejny news. Tym razem wzięto na ruszt coś, co w FH zostało potraktowane po macoszemu - animacje broni ręcznej. Trzeba przyznać, że miodnie to wygląda :)

Karabiny, nowe animacje:
http://www.youtube.com/watch?v=HioPgqIGJ6k&feature=player_embedded

Rusznice przeciwpancerne, całkiem nowe animacje, jako że w FH takowych nie było:
http://www.youtube.com/watch?v=3k1qE46ZvE8&feature=player_embedded

Shotgun, granatniki:
http://www.youtube.com/watch?v=KlWOkTFJoiw&feature=player_embedded

Ponadto jak dowiadujemy się z bloga, następna wersja ma przynieść skrócone czasy ładowania map.

Zapraszam również do dyskusji w tym temacie, bo wiem że parę osób tu zagląda, ale nikt nic nie pisze.

_________________
Obrazek
fhsw-europ.ucoz.de - Strona domowa europejskiej społeczności FHSW
FHSW na Facebooku


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2011, 23:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2010, 15:16
Posty: 189
Fajnie zrobili z tymi karabinami
I jeszcze ma być skrócony czas ładowania map (bo przy moim kompie to trochę zajmuje ale i tak dobrze chodzi)
I mam jeszcze jedno pytanko do ciebie czy w FHSW są jakieś mapki z nalotami Amerykańskich bombowców na Berlin bo takie tematy mnie bardzo kręcą???


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lut 2011, 01:30 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2006, 17:06
Posty: 639
tomek144 napisał(a):
Fajnie zrobili z tymi karabinami
I jeszcze ma być skrócony czas ładowania map (bo przy moim kompie to trochę zajmuje ale i tak dobrze chodzi)
I mam jeszcze jedno pytanko do ciebie czy w FHSW są jakieś mapki z nalotami Amerykańskich bombowców na Berlin bo takie tematy mnie bardzo kręcą???


nie, nie ma nalotów na Berlin, chyba że w formie "bomber-kita", czyli bombowców naprowadzanych przez radio

_________________
Obrazek
fhsw-europ.ucoz.de - Strona domowa europejskiej społeczności FHSW
FHSW na Facebooku


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lut 2011, 15:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2010, 13:02
Posty: 421
Lokalizacja: fotel przed komputerem
Rusznice p.panc. są niezłe, film ma na końcu Polski akcent(nareszcie wz.35 poprawili :D ), karabiny też, ale najlepszy jest shotgun, jak w BF:V

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2011, 15:06 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2006, 17:06
Posty: 639
Kolejny news :shock: . Wersje rozwojowe PzKpfw II:

Obrazek

Panzer II Ausf. G.

Obrazek Obrazek


Panzer II Ausf. L "Luchs" (Ryś) KwK 38 kal. 2cm + MG34 7,92mm + miotacz granatów dymnych

Obrazek Obrazek


Panzer II Ausf. M Kwk 48 2,8cm

Obrazek Obrazek


Pz.Sfl. Ic, PaK 38 5cm
Obrazek Obrazek


więcej screenshotów tutaj: http://wbmuse.blog89.fc2.com/blog-entry-162.html#more


i niech żałują ci, co nie byli na wczorajszym evencie, a było 38 osób w szczytowym momencie!

_________________
Obrazek
fhsw-europ.ucoz.de - Strona domowa europejskiej społeczności FHSW
FHSW na Facebooku


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2011, 16:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2008, 16:14
Posty: 251
Lokalizacja: Bydgoszcz
Jak dla mnie to BOMBA!! Naprawde wielki szacunek dla Panow od FHSW.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2011, 20:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 sty 2009, 17:41
Posty: 207
Cytuj:
i niech żałują ci, co nie byli na wczorajszym evencie, a było 38 osób w szczytowym momencie!

oj nie wiem czy nie więcej, chyba około 42 osoby. Tylko pozostaje czekać na FHSW 0.5 - będzie odjazd! :D

A tak swoją drogą to szkoda że Admini Battlefield.pl nie umieszczają newsów o tym modzie (jest to jedyny, tak popularny i nadal rozwijający się mod do BF1942) - z pewnoscią przyciągnęłoby to graczy.


Ostatnio edytowano 20 lut 2011, 13:55 przez slobodan, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2011, 10:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2010, 13:02
Posty: 421
Lokalizacja: fotel przed komputerem
Jak wypuszczą wersję 0.5 to zasysam. Mam nadzieję iż poprawią wydajność tak, zeby poszło bez problemów przy 708 Mb Ram w moim kompie...

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2011, 12:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2008, 16:14
Posty: 251
Lokalizacja: Bydgoszcz
hohoho raczej tak sie nie stanie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2011, 13:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 sty 2009, 17:41
Posty: 207
Cytuj:
Mam nadzieję iż poprawią wydajność tak, zeby poszło bez problemów przy 708 Mb Ram w moim kompie...

Co mi się wydaje że będzie całkiem odwrotnie, jak jeszcze dopakują nowych animacji, pojazdów, map, broni i dźwięków to to raczej lepszej wydajnosci nie przyniesie.

Cytuj:
I mam jeszcze jedno pytanko do ciebie czy w FHSW są jakieś mapki z nalotami Amerykańskich bombowców na Berlin bo takie tematy mnie bardzo kręcą???


Jest podobna mapa: Bombing the Reich, zasiadamy za sterami b-17 cz lancastera i mamy za zadanie zniszczyć fabryki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2011, 16:16 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2006, 17:06
Posty: 639
Slobodan: na devblogu była niedawno notka mówiąca o tym, że wezmą pod uwagę skrócenie czasu ładowania się map
Co do newsów na głównej to pomyślę, może WuWu84 zechce pomóc, jeśli to czyta. Z FHSW jest tak, że mało osób ten mod zna, a jeszcze mniej zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę to jest kontynuacja starego dobrego Forgotten Hope, tylko że z przyczyn "prawnych" nazywa się właśnie FHSW, a nie FH 0.8


hanskloss: 768MB ramu to jest za mało nawet dla zwykłego, czystego FH, bez soundpacków. RAM nie jest drogi, możesz z allegro dokupić 1GB, a gwarantuję ci że zobaczysz różnicę. Wiem co mówię, bo wpierw grałem w FH z 512MB, potem dokupiłem 1GB (razem 1.5GB). Inną kwestią jest procesor, też ważny, ale tak jak mówię, ilość RAMu jest kluczowa.

_________________
Obrazek
fhsw-europ.ucoz.de - Strona domowa europejskiej społeczności FHSW
FHSW na Facebooku


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2011, 19:03 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2010, 10:45
Posty: 668
Podajcie IP serwerów na których jest populacja bo ja widzę tylko jeden po południu [było 10 graczy i nuuuuudnoooooo było ]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2011, 19:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2010, 15:16
Posty: 189
Slobodan w Bombing the reich nie ma Latających fortec tylko są Lancastery i Wellingtony i mi chodziło o dzienne bombardowania Berlina (tak jak w filmie Memphis Belle[Który bardzo trudno znaleźć do ściągnięcia z lektorem :D ])


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2011, 20:45 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2006, 17:06
Posty: 639
KaZe703PL napisał(a):
Podajcie IP serwerów na których jest populacja bo ja widzę tylko jeden po południu [było 10 graczy i nuuuuudnoooooo było ]


europejski serwer jest jeden, ten na którym byłeś. Nie trafiłeś w porę dnia. Daj sobie ten link do zakładek i obserwuj - z reguły wieczorem i podczas weekendu najwięcej ludzi się schodzi. http://www.gametracker.com/server_info/ ... 2.6:14567/

_________________
Obrazek
fhsw-europ.ucoz.de - Strona domowa europejskiej społeczności FHSW
FHSW na Facebooku


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2011, 20:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2010, 13:02
Posty: 421
Lokalizacja: fotel przed komputerem
Tomek144, jesteś mapmakerem, to sobie zrób mapę w której jest dzienny nalot na Berlin, a ja ci powstawiam pojazdy z FHSW

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 69  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL