Teraz jest 28 mar 2024, 13:51

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 69  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lip 2008, 21:13 
Offline

Dołączył(a): 25 lis 2007, 21:55
Posty: 305
No na Mp40 nie założysz chociaż przy użyciu taśmy klejącej :roll:
Czyli z bagnetami jest tak samo jak w normalnym BF-ie 42 ale z dodatkiem Road to Rome [a mapy Rzymu tam niema :/ a w nazwie sugerują ze jest ].
Ale do tematu:D
Do czego służy ten "Bergetiger" :P

P.S.
Dzięks za zrozumiałą odpowiedz :D , a jak bijesz się tymi pięściami to on czasem mówi Ididziot <jakoś tak> albo Idiot czy to nie ta opcja :wink:

Edit :
Olśniło mnie ze nie instalowałem Patcha <obu> do Bfa a mody mimo to działają bez zarzutów :stupid: :stupid: :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2008, 11:45 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2006, 17:06
Posty: 639
Mimo wszystko lepiej zainstaluj patche. Nie mam pewności, ale chyba w obecnej wersji Bergetiger do niczego nie służy. :roll: W następnej na pewno będzie nim można naprawiać pojazdy. Na pewno na tej zasadzie, że pojazdy które znajdują się w zasięgu Bergetigera zostaną naprawione. Coś jak okręt naprawczy w FH1.

_________________
Obrazek
fhsw-europ.ucoz.de - Strona domowa europejskiej społeczności FHSW
FHSW na Facebooku


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lip 2008, 16:53 
Offline

Dołączył(a): 25 lis 2007, 21:55
Posty: 305
Albo Inżynier w pojeździe z Bf 2 :wink:
Zainstalowałem patche i mapki się nawet szybciej wgrywają , albo to tylko tak mi się wydaje xD
Ale Forgotten Hope Secret Weapon po prostu WYMIATA .. Gdyby był na bf 2 :P .. może kiedyś ..
Pozdro 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2008, 14:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007, 12:16
Posty: 274
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
FH1 FanMappack 6


Po co jest ten mappack :?:

_________________
"Czołg to czysty kaprys!" - generał sir Louis Jackson w 1916 roku.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2008, 22:37 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2006, 17:06
Posty: 639
Wojo44 napisał(a):
Cytuj:
FH1 FanMappack 6


Po co jest ten mappack :?:


Ponieważ FHSW mimo swego rozmiaru nie jest samodzielnym modem, lecz nakładką na FH i korzysta z jego plików. FHSW samo w sobie nie zawiera pełnych wersji większości map, a jedynie ich modyfikacje. Tak więc system ten działa tak: wczytywana jest mapa FH + nakładka ze zmianami z FHSW. Mam nadzieję że jasno to wytłumaczyłem. Bez mappacka mogą pojawić się problemy przy wczytywaniu wymienionych niżej map.

Podsumuwując, mappack 6 potrzebny jest do tego aby zagrać na następujących mapach:

- A Day of Zitadelle
- Cretan Village
- Fall Gelb - 1940
- Kiew
- Nuenen 1944
- Operation Lilliput
- Road to Ramelle
- Soletschnogorsk - 1941
- Spurning Fate - 1945
- Stashuv Area

_________________
Obrazek
fhsw-europ.ucoz.de - Strona domowa europejskiej społeczności FHSW
FHSW na Facebooku


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2008, 09:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007, 12:16
Posty: 274
Lokalizacja: Wrocław
Aha :oops:

Cytuj:
Operation Lilliput


O co chodzi w tej mapie?

_________________
"Czołg to czysty kaprys!" - generał sir Louis Jackson w 1916 roku.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2008, 10:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
Z tego co pamiętam to to jest normalna mapa (australijczycy z japońcami... chyba...) 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 wrz 2008, 17:26 
Offline

Dołączył(a): 7 wrz 2008, 10:23
Posty: 11
mam BF + 2 dodatki i DC i czy moge do tego sciagnac te dwa linki i bedzie gralo wsio ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 wrz 2008, 18:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2005, 17:50
Posty: 485
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Egon napisał(a):
mam BF + 2 dodatki i DC i czy moge do tego sciagnac te dwa linki i bedzie gralo wsio ?

Jeśli masz zainstalowane FH 0.7 - tak.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 wrz 2008, 19:24 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2006, 17:06
Posty: 639
Nowy serwer [DPB]Clanserver FH 0.7/FHSW 80.78.226.6:14567

_________________
Obrazek
fhsw-europ.ucoz.de - Strona domowa europejskiej społeczności FHSW
FHSW na Facebooku


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 wrz 2008, 23:53 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2008, 01:39
Posty: 17
Lokalizacja: Łomża
ja miałem kiedyś FHSW to nie instalowałem jakiegoś sound&Texture pack tylko w kleiłem jako oddzielny mod FHSW i ju było a nie Mr.J kamerun odstawia tyle wiem a wiem że nic nie wiem to ten pack był do FH1 a nie do FHSW bo FHSW to już ma,fajnie ze jest tyle servów bo jak kiedyś miałem to 3 były ,a tam masz chyba błęda Mr. bo u amerykańców to ci brakło M3 Lee czy jak mu tam bo to była wersja amerykańska , Atlant to CL-leki krążownik nie wiem czy ktoś skapuje to co tu na kamerunowałem ale mniejszy z tym possysłem sobie dzisiaj FHSW i jutro mogę grać


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 wrz 2008, 16:22 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2006, 17:06
Posty: 639
Nie wiem czy jest w FHSW M3 Lee, za to jest M3 Grant. A wpisany jest pod Wlk. Brytanią bo armia brytyjska go używała.
Z Soundpackiem nakamerunowałeś i nie masz absolutnie racji 8)

_________________
Obrazek
fhsw-europ.ucoz.de - Strona domowa europejskiej społeczności FHSW
FHSW na Facebooku


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 wrz 2008, 16:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2005, 17:50
Posty: 485
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Szmelc. napisał(a):
ja miałem kiedyś FHSW to nie instalowałem jakiegoś sound&Texture pack tylko w kleiłem jako oddzielny mod FHSW i ju było a nie Mr.J kamerun odstawia tyle wiem a wiem że nic nie wiem to ten pack był do FH1 a nie do FHSW bo FHSW to już ma,fajnie ze jest tyle servów bo jak kiedyś miałem to 3 były ,a tam masz chyba błęda Mr. bo u amerykańców to ci brakło M3 Lee czy jak mu tam bo to była wersja amerykańska , Atlant to CL-leki krążownik nie wiem czy ktoś skapuje to co tu na kamerunowałem ale mniejszy z tym possysłem sobie dzisiaj FHSW i jutro mogę grać

Mój poziom intelektualny uniemożliwił mi zrozumienie powyższego tekstu za pierwszym razem...

@Szmelc: Sound&Texture pack do FH1 i Sound&Texture pack do FHSW to zupełnie inne paczki.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 wrz 2008, 20:40 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2006, 17:06
Posty: 639
Gdybym Cię Szmelcu nie znał to skomentowałbym twój post jednym słowem, nie powiem jakim :P.
A propos, coś dla ciebie Szmelc, ale nie tylko:
Na oficjalnej stronie modu ukazał sie kilka dni temu news. Mówi on głównie o planach wprowadzenia w najbliższej wersji zmian dotyczących bitew morskich oraz wyposażenia flot. Działa okrętowe otrzymają możliwość wyboru amunicji takiej jak: amunicja przeciwlotnicza, amunicja do zwalczania okrętów podwodnych, amunicja przeciwpancerna. Japońskie jednostki pływające dostaną do dyspozycji 3 typy amunicji przeciwlotniczej. Przewidywane jest także dodanie nowych okrętów.

Ulepszony, bardziej rozbudowany został Yamato:
Obrazek

Obrazek


_________________
Obrazek
fhsw-europ.ucoz.de - Strona domowa europejskiej społeczności FHSW
FHSW na Facebooku


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 wrz 2008, 02:08 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2008, 01:39
Posty: 17
Lokalizacja: Łomża
będzie trochę więcej realizmy co do dział uniwersalnych no ale żeby była amunicja przeciw SS to ja nie kumam tego było coś takiego w realu? a do FHSW to mam jakaś dziwna zecz wo gule też w FH wbijam na serva i po około 2min dostaje kicka za lost key packet czy jakoś tak nie znam się na tym języku a nie chciało mi się włazić na serva zęby mie wywaliło i jeszcze odrazy po załadowaniu mapy flow packet lost czy jakoś tak jak się zdarzy to coś ponownie zrobię screena i wale i tak od tematy znowu trochę nakamerunowałem :D chyba przez to ze w późnych godzinach pisze


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 69  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL