Teraz jest 25 kwi 2024, 12:18

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lis 2008, 21:00 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2005, 21:49
Posty: 785
Lokalizacja: nadbużańska dzicz
Payacito21 napisał(a):
A jak wygląda sytuacja z serwerami w fh 0.7?

Serwerów FH 0.7 jako takich już nie ma. Są potworki SSM TDP oraz TDP 2, znane też jako Pixel Fighter.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2008, 21:04 
Offline

Dołączył(a): 1 lis 2008, 15:47
Posty: 18
Ok, dzięki za wszystkie odpowiedzi. Na razie zostanę przy zwykłym BF2, przynajmniej do czasu patcha "normandzkiego" do FH2. Jeszcze raz dzięki

pozdrawiam
Payacito


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2008, 21:34 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2006, 17:06
Posty: 639
WuWu84 napisał(a):
Payacito21 napisał(a):
A jak wygląda sytuacja z serwerami w fh 0.7?

Serwerów FH 0.7 jako takich już nie ma. Są potworki SSM TDP oraz TDP 2, znane też jako Pixel Fighter.


WuWu84 napisał(a):
Payacito21 napisał(a): napisał(a):
A i jeszcze interesuje mnie czy w FH1 występuje taki element jak gra zespołowa :)


Niestety już od dawna nie :(


Z całym szacunkiem WW, ale co ty wygadujesz??? Zauważyłem, że masz uraz do FH1, ale to nie powód żeby wprowadzać ludzi w błąd i ich zniechęcać. Jak ma sie kolega męczyć z przycinającym się FH2 to niech gra w starsze FH1, w które fakt faktem, obecnie gra wiecej ludzi niż w FH2. Nie oszukujmy się też, wraz z wydaniem Normandii wymagania FH2 nie ulegną zmniejszeniu


A TDP nie utożsamiał bym całkowicie z PFC. Ci drudzy w przciwieństwie do TDP robią dużo więcej pożytecznego. Pracują nad urozmaicaniem map, tworzą nowe pojazdy, efekty itd. A o TDP mam jedno, krótkie zdanie: neonaziści i złodzieje (niektórzy jeszcze pamietają jak przywłaszczyli sobie Westerplatte Jacka). Już nazwa ich klanu mówi sama za siebie.

_________________
Obrazek
fhsw-europ.ucoz.de - Strona domowa europejskiej społeczności FHSW
FHSW na Facebooku


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2008, 21:47 
Offline

Dołączył(a): 1 lis 2008, 15:47
Posty: 18
@Mr.J
To ile serwerów zaludnionych można znaleźć? Więc jedna jest coś takiego tam jak teamwork? :PP


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2008, 22:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
prawda jest taka że od dawna w FH1 nie ma czegoś takiego jak teamwork,niestety ale czasy kiedy grali "normalni" ludzie w to i widać było że są kumaci dawno się skończyły,szkoda bo naprawdę ten mod był elitarny i raczej doświadczeni gracze byli a teraz szkoda gadać,a główny wysyp trolli,dzieci neostrady i innej lamerii nastąpił krótko po wydaniu FH 0.70

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2008, 22:22 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2006, 17:06
Posty: 639
Najlepiej spróbuj Payacito tego i tego, sam dojdziesz co ci bardziej odpowiada.

_________________
Obrazek
fhsw-europ.ucoz.de - Strona domowa europejskiej społeczności FHSW
FHSW na Facebooku


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2008, 22:24 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2005, 21:49
Posty: 785
Lokalizacja: nadbużańska dzicz
Mr. J bez obrazy, ale kilka lat grałem w Forgotten Hope dla Battlefield 1942. Piszę Forgotten Hope, bo to co teraz mamy na tych dwóch serwerach ma dla mnie niewiele z nim wspólnego. FH to nie tylko ta masa nowych broni i pojazdów (nie pisze że map, bo granych jest ich tylko kilka w kółko, a cześć z nich pochodzi w ogóle pochodzi jeszcze z BF 1942) to było całe kompleksowe pole walki, z przedstawieniem właściwie wszystkich teatrów działań drugiej wojny światowej. Grało się w nią całe długie noce, a często z grą zespołową na wyższym poziomie niż teraz w FH2 mimo commandera i systemu składów. Niestety już wersja 0,7 była pod wieloma względami była sztuką dla sztuki i przez to wiele osób odeszło. Teraz zostały tylko TDP i uciekinierzy z TDP pod nazwą Pixel Fighter (skoro tak wolisz, co nie zmienia faktu że to Ci sami ludzie), a ich wizja "FH" ma doprawdy niewiele wspólnego z tym modem moim zdaniem.

Jak napisałem w pierwszej odpowiedzi: o gustach się nie dyskutuje. Natomiast kolega rzuca hasła "teamplay", "piechota" więc mu odpowiadam z zgodnie z moją wiedzą, a tych dwóch rzeczy w FH niestety już od dawna nie widzę i mimo wielu zastrzeżeń dla FH2 będącego w rozwoju, te dwa elementy stoją w nim na o wiele wyższym poziomie.

Co do Pixel Fighter - bo masz prawo nie wiedzieć. To są byli członkowie TDP, którzy odeszli zresztą niedługo po aferze Westerplatte. Między innymi Grabbi i Killer-giel, którzy tą mapę przerabiali i żarliwie bronili TDP na forum FHT.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2008, 00:25 
Offline

Dołączył(a): 1 lis 2008, 15:47
Posty: 18
Mr. J napisał(a):
Nie oszukujmy się też, wraz z wydaniem Normandii wymagania FH2 nie ulegną zmniejszeniu

Chodzi mi o to, że nie przepadam za mapami w Afryce ;]


A czy w FH 0.7 gra się na takich mapach jak Berlin lub Stalingrad? ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2008, 11:58 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2005, 21:49
Posty: 785
Lokalizacja: nadbużańska dzicz
Payacito21 napisał(a):
A czy w FH 0.7 gra się na takich mapach jak Berlin lub Stalingrad? ;]

Czasami. Jeżeli takich map oczekujesz, to jak najbardziej "FH" może przypaść Ci do gustu :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2008, 17:36 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2006, 17:06
Posty: 639
W jednym na pewno się zgodzę z Tobą WW, każdy ma inne gusta. Pewnie gdyby mi sprzęt pozwolił, to też bym pogrywał w FH2, ale nie chcę się denerwować przycinkami, lagami itp. :P

Co do Berlina, to szczerze mówiąc obrzydł już trochę, za często jest grany. Za to we wtorki i soboty na pfc puszczany jest mappack z wieloma dobrymi customowymi mapami.

_________________
Obrazek
fhsw-europ.ucoz.de - Strona domowa europejskiej społeczności FHSW
FHSW na Facebooku


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2008, 18:52 
Offline

Dołączył(a): 1 lis 2008, 15:47
Posty: 18
W tamkim razie ostatnie (chyba) pytanie:
Ile waża wszystkie pliki, które trzeba pobrać żeby grać w FH 0.7? Bo chyba są 3 z tego co słyszałem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2008, 19:10 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2005, 21:49
Posty: 785
Lokalizacja: nadbużańska dzicz
3x po prawie 700 MB, do tego może przydać się Fan Mappack 6 oraz mappacki TDP i PF jeżeli chcesz grać na ich serwerach w czasie gdy będą grane. Zresztą to że mapa pochodzi z FH 0.7 wcale nie świadczy że tak wyglądała w oryginale, większość map na serwerach TDP i PF jest zmieniona po stronie serwera (flagi, spawny, sprzęt itp).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2008, 20:09 
Offline

Dołączył(a): 1 lis 2008, 15:47
Posty: 18
Wow... to więcej niż FH2 ^^ A w czym to najszybciej ściągnąć? ;

edt:
Już 2 części są. A ile waża mappacki, o których wspominał WuWu?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2008, 16:32 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2006, 17:06
Posty: 639
Jeśli chodzi o PFC to dzisiaj jest mappack day. Potrzebujesz 3 instalki z mapami:
-=PFC=-Mappack Collection No 1
-=PFC=-Mappack No 1 Add On
-=PFC=- Mappack No 2

Tu masz wszystko czego możesz potrzebować łącznie z mappackami:
http://www.pixel-fighter.com/modules.php?name=Downloads

TDP mappacks:
http://www.warumdarum.de//index.php?option=com_remository&Itemid=28&func=select&id=67

_________________
Obrazek
fhsw-europ.ucoz.de - Strona domowa europejskiej społeczności FHSW
FHSW na Facebooku


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2008, 18:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2005, 17:50
Posty: 485
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Jedyne sluszne mappacki (nie wime tylko czy sa jeszcze gdzies grane :( )

http://forgottenhope.bf1942files.com/ma ... ng=english

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL