Teraz jest 25 kwi 2024, 19:14

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 wrz 2009, 13:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, 02:09
Posty: 416
Lokalizacja: Al Ruwais
Witajcie!

Zapewne wielu z was wie co to jest Forgotten Honor Tournament. Jezeli nie to juz streszczam.
Organizujemy co tydzien biwty w ktorych bierze udzial 64 graczy na ogromnych mapach tworzonych przez zespol mapperow. Aby uczestniczyc w bitwie bedzie trzeba sie zjawic na jednym z 3 treningow w tygodniu. Beda trwaly jednych 30min-1h. Kazda bitwa jest doskonale zorganizowana, zasmakowac zgrania 32 osob jest naprawde niesamowite! Bitwy odbywaja sie w kazdy piatek o godzinie 21:00 i trwaja do 3:00 polskiego czasu. Zazwyczaj bitwa sklada sie z 6 rund ktore trwaja 45-55 minut. Potem 5-10 minut przerwy i znowu runda. Potrzeba nam jeszcze kilku lacznikow poniewaz kazdy musi miec troche przerwy i nie kazdy moze byc zawsze na danej bitwie.
5 kampania odbedzie sie w Normandii na nowym patchu 2.2 ktory mamy nadzieje wyjdzie juz niedlugo.

Aby powstal polski regiment potrzebujemy przynajmiej 3 osob ktore zostaly by lacznikami (przekazywaly rozkazy od dowoctwa). Jeden z niewielu wymogow to znajomosc jezyka angielskiego. Nie perfekcyjne, aletrzeba rozumiec rozne akcenty. Jest to turnament w ktorym uczestnicza osoby z calego swiata.
Jezeli jest ktos zainteresowany bardzo prosze o kontakt. W czwartek o godzinie 20:00 polskiego czasu zorganizowany zostanie "nabor" na lacznikow. Kazdy chetny bedzie musial sie stawic na TeamSpeak 2 ktory adres podam przez gg. Bedzie tam kilka osob z innych krajow, najprawdopodobniej wejdziemy na server publiczny i zalorzymy squad. Nie bedzie chodzilo o to aby doprowadzic nas do zwyciestwa, ale sprawdzic czy sobie poradzicie z roznymi akcentami angielskiego z calego swiata.
gg: 2983319

Pozdrawiam,
Olo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 wrz 2009, 18:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, 02:09
Posty: 416
Lokalizacja: Al Ruwais
Jako ze nikt do tej pory nie wyrazil checi bycia lacznikiem w polskim pulku FHT niestety nie bedzie go. Poprostu nie ma takiej mozliwosci. Potrzeba przynajmniej 4 osob, A jestem tylko ja. Tak wiec w kampani 5 FHT nie bedzie polsko jezycznego pulku.
Za to zapraszam osoby ktore przynajmniej troche rozumieja po angielku do 16th Infantry Regiment ktory jest po stronie "Allied".

EDIT:
Wiem ze na zastanowienie byl tylko jeden dzien, niestety nie zalerzalo to odemnie.

Pozdrawiam,
Olo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 wrz 2009, 23:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Jak to?WuWu?Borin?nikt nie chce polskiej dywizji?czy to może ma coś wspólnego że w dowództwie pewnie będzie dutch? :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 wrz 2009, 10:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2006, 08:46
Posty: 127
Lokalizacja: Festung Breslau
Olo, ogłoszenie na jeden dzień to trochę krótko, gdybyś wywiesił je tydzień temu to możliwe, że ktoś by się zgłosił. Z tego co pamiętam, to na serwerach FH2 nie brakuje Polaków mówiących po angielsku. Ja bym się zgłosił, ale mam bana;P

PS: Z tego co wiem to dutch będzie prowadził jakąś kompanię po stronie aliantów, na pewno będą najlepsiejsi;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 wrz 2009, 15:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, 02:12
Posty: 26
Lokalizacja: Barlinek
Wielka szkoda że nie będzie polskiej kompani, miałem nadzieję że jeszcze pogram w FHT.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 wrz 2009, 15:38 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2005, 21:49
Posty: 785
Lokalizacja: nadbużańska dzicz
MK napisał(a):
Jak to?WuWu?Borin?nikt nie chce polskiej dywizji?czy to może ma coś wspólnego że w dowództwie pewnie będzie dutch? :twisted:

Nie, nie chce mi się po prostu :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 wrz 2009, 01:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, 02:09
Posty: 416
Lokalizacja: Al Ruwais
CLv gdybym wiedzial to bym sie odezwal. A ze sie dowiedzialem wtedy kiedy napisalem tego posta tutaj na forum to naprawde nie moja wina. Poprostu tak zostalem zawiadomiony. Mialo to troche inaczej wygladac ale sila wyzsza. Nic wiecej nie moglem poradzic. To za to dobra okazja zeby polacy poszli do inernational regiments i nauczyli sie troche anglika co by mogli potem pomagac w prowadzeniu polsko jezycznych regimentow.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 wrz 2009, 07:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2007, 11:40
Posty: 70
Lokalizacja: Toruń
MK napisał(a):
Jak to?WuWu?Borin?nikt nie chce polskiej dywizji?czy to może ma coś wspólnego że w dowództwie pewnie będzie dutch? :twisted:

A mnie właśnie nie ma bo ja chciałem polskiej kompanii a nie amerykańskiej. A dutch jest kapitanem w amerykańskiej kompanii piechoty.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL