Teraz jest 10 maja 2024, 16:07

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 wrz 2009, 22:27 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
U mnie działa jak działała poprzednio. Tylko mam wrażenie że podziałki jeszcze bardziej "wariują".

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2009, 02:38 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2008, 01:39
Posty: 17
Lokalizacja: Łomża
co do haslana to mi się wydaje ze to przez japończyków którzy tam siedzą tak 5 4 osoby a każdy ma ping 300 bo raz grałem jak byli na serwerze to ping był duży 100-150 a jak ich nie było to normalnie 40-50 mnie to czasami dziwi ze ludzie nie wiedzą co to ping i wchodzą na serwer z pingiem 500 a co do wrażeń z FH2.2 to latając zauważyłem ze w nowych samolotach coś podwozie nie ma skłonności chować się za każdym razem też jestem ciekawy gdzie jest churchil avre i ta francuska artyleria 150mm bo nie spotkałem tych rzeczy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2009, 09:22 
Offline

Dołączył(a): 5 wrz 2009, 20:12
Posty: 5
Mi się podoba.Fajnie że zrobili miotacz ognia :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2009, 09:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2005, 17:50
Posty: 485
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Szmelc. napisał(a):
co do haslana to mi się wydaje ze to przez japończyków którzy tam siedzą tak 5 4 osoby a każdy ma ping 300 bo raz grałem jak byli na serwerze to ping był duży 100-150 a jak ich nie było to normalnie 40-50 mnie to czasami dziwi ze ludzie nie wiedzą co to ping i wchodzą na serwer z pingiem 500 a co do wrażeń z FH2.2 to latając zauważyłem ze w nowych samolotach coś podwozie nie ma skłonności chować się za każdym razem też jestem ciekawy gdzie jest churchil avre i ta francuska artyleria 150mm bo nie spotkałem tych rzeczy

Jesli wiezyc temu, co kiedys pisal ctz, pingi pojedynczych osob nie maja wplywu na odczucia reszty w bf2. Co nie zmienia faktu ze dziwni ci japonczycy :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2009, 13:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2006, 21:54
Posty: 633
Lokalizacja: 58-506
Cytuj:
też jestem ciekawy gdzie jest churchil avre i ta francuska artyleria 150mm bo nie spotkałem tych rzeczy

Artyleria jest na PDH , dzisiaj szukałem na free camie i nie znalazłem, ale grając na hslanie wysadzałem te armaty. Być może pojawiają sie po jakimś czasie lub po przejęciu któryś flag przez amerykanów. Ja za to szukam szybowców widział ktoś ? :)
Edit
Armaty pojawiają sie po przejęciu farmy
Obrazek Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2009, 14:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Churchilla avre i kilku innych specjalistycznych wozów nie ma w 2.2

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 wrz 2009, 18:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2006, 08:46
Posty: 127
Lokalizacja: Festung Breslau
Ale za to jest obciąg... ekhm, znaczy pociąg:) Nie wiem po co... Gra się nieźle, dobrze że dołożyli sprzętu pancernego, wreszcie puszki dostały fajniejsze zabawki. Mapki jakieś takie kamperskie, w każdej dziurze, za każdym rogiem i pod każdym krzaczkiem siedzi szkop o złych zamiarach, powoli się na to przestawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 wrz 2009, 18:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2007, 11:40
Posty: 70
Lokalizacja: Toruń
Szkop o złych zamiarach był, jest i będzie, problem w ty że teraz może te zamiary ziścić na biednych pancerniakach przy pomocy jakiegoś szatańskiego narzędzia mordu i zagłady typu panzerfaust. Ale za to fryce muszą uważać na szalonych kolesi z barami.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 wrz 2009, 19:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Szczerze powiedziawszy czołgi lubię, ale moim zdaniem dwie najlepsze mapy to te bez sprzętu - Pointe du Hoc i Purple Heart Line.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2009, 18:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2006, 08:46
Posty: 127
Lokalizacja: Festung Breslau
Purple Heart Line to dopiero maskarada... tam brakuje tylko możliwości wybrania takiego skina dla żołnierza, żeby wyglądał jak krzak...;) Mapka spoko, tylko na pustyni jakoś łatwiej było wypatrzeć przeciwnika, a teraz np. na Pointe du Hoc amerykanie zajmują trzecią flagę, a w dziurze przy fladze pierwszej leży szkop i czeka całą rundę aż ktoś mu się w celowniku pojawi, od czasu do czasu strzelając w plecy - osobiście po prostu tego nie lubię. Z resztą na Purple Heart Line jest identyczna sytuacja, taka zabawa w chowanego.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2009, 20:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
Przynajmniej jest jakieś zróżnicowanie. Nie tylko to samo :) A Pointe du Hoc i Purple Heart Line wg mnie to mapy pierwsza klasa według mnie. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2009, 14:46 
Offline

Dołączył(a): 7 wrz 2009, 06:45
Posty: 5
A ja jestem zawiedzony, bo lubie walki w afryce a na serwerach ich niema.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2009, 16:11 
Offline

Dołączył(a): 23 wrz 2009, 18:24
Posty: 8
knightrider napisał(a):
A ja jestem zawiedzony, bo lubie walki w afryce a na serwerach ich niema.


Mi też brakuje afrykańskich map. Rzadko zdarza się mapa inna niż normandzka.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2009, 23:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2006, 00:27
Posty: 140
Lokalizacja: Polska
niedługo nowe mapy się opatrzą i znowu będzie pełna rotacja, norma


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2009, 10:13 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2008, 01:39
Posty: 17
Lokalizacja: Łomża
wczoraj widziałem coś dziwnego na operacji totalize i to nie było normalne albo to był bug albo cheat jechałem churchilem przede mną jedzie firefly w odległości około 20m przelatuje nad nim fw i go bombarduje ale dosyć z niska a fw goni spitfire i sobie poleciał dalej a jego bomba spadła na firefly'a jakoś dziwnie bo nie czubkiem go walnęła tylko bokiem i to w wierze tam gdzie jest po doczepiana gąsienica i ta bomba nie wybuchła tylko co mnie bardzo zdziwiło odbiła się od czołgu poleciała na 5m w górę zrobiła dwa razy 360 i spadła gdzieś obok wybuchając nikogo nie niszcząc to było bardzo dziwne nie zrobiłem screnow ani filmika bo mnie to tak zdziwiło ze tylko patrzyłem co się stanie ale mam świadka co do tego wydarzenia


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL