Teraz jest 24 kwi 2024, 07:07

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 lis 2009, 00:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2007, 11:40
Posty: 70
Lokalizacja: Toruń
samnadine napisał(a):
hey borin0,

can we get the Polish regiment back? The point is to get it for this week so we can have a dedicated regiment to boost the numbers on allies, but this is also aimed for the next campaign as I want to see the mighty polish players again facing the best of the best.

tell me if we can get them ready for next battle


Jak widać na załączonym obrazku istnieje opcja powstania polskiej kompanii w turnieju. Tylko jedno ale trzeba zebrać ekipę na dniach. Jeżeli będą chętni będziemy mieli kompanie w tej i przyszłej kampanii. I tu najważniejszy problem czy są jacyś chętni na bycie oficerami. Jako że ostatnio mam mało czasu na grę mogę zostać kimś w rodzaju podoficer przynieś/sprzątnij/pozamiataj na forum i od czasu do czasu na bitwie czy treningu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2009, 00:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, 02:12
Posty: 26
Lokalizacja: Barlinek
napewno się zaciągnę, jako zwykły szwej oczywiście


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2009, 11:49 
Offline

Dołączył(a): 18 lut 2007, 23:10
Posty: 35
Lokalizacja: Gdańsk
Długo na to czekałem! Jak przestarzały sprzęt pozwoli, to się piszę jako szeregowy!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2009, 13:14 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2006, 11:40
Posty: 1026
Lokalizacja: no route to host...
Moze kogos zainteresuje informacja, ze w planach jest obecnie kampania dla FH1.

_________________
ObrazekObrazek
Carno's blog - my part of the web


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lis 2009, 20:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2004, 11:25
Posty: 38
Hehe jak widac bez naszego niezwyciezonego regimentu ani rusz... Jak zwykle gdzie niemozliwe, tam Polakow posla... Ja niestety do konca stycznia offline... Ale powodzenia !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2009, 22:02 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2006, 17:06
Posty: 639
Carnophage[PL] napisał(a):
Moze kogos zainteresuje informacja, ze w planach jest obecnie kampania dla FH1.


coś więcej na ten temat :?:

_________________
Obrazek
fhsw-europ.ucoz.de - Strona domowa europejskiej społeczności FHSW
FHSW na Facebooku


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2009, 22:16 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2006, 11:40
Posty: 1026
Lokalizacja: no route to host...
Mr. J napisał(a):
coś więcej na ten temat :?:


Cytuj:
As some of you already know, we have started with planning for the next campaign.
The next campaign will be played on the Forgotten Hope 0.7 mod, with our own expansion mod for it, the FHTmod.
The theatre of war will be South East Asia and we will play on custom maps only. Smile
We will keep the same times as we have now, so training and battle will be on the same time and day (czyli treningi w srody o 21:00 czasu polskiego, bitwy w soboty 21:00 - 24:00).

We are looking for people that want to take an Officer spot as HQ, Captain, or Lieutenant. So if you are interested in leading a regiment of army to victory, let me know either here or by PM. If you just want to help out with the planning, you can also let me know here or by PM.

What does it take to become an officer?
As an officer you will definately need more time than the regular soldier. Also the higher the position, the more you need to do. You will never do things alone though, because HQ and regiments will usually be led by 2 or 3 people. So you command as a team. Time is actually the most important factor, the rest can be learned. Also English is important for captains and HQ.

So if you are interested in an Officer position, helping with planning, or if you just have a question, don't hestitate to ask me! Just let me know here or by PM.

Thanks,

Dutchy


Wiecej nie wiem, bo nie mam dostepu do forum organizacyjnego. Ja ze wzgledu na braki sprzetowe i studia udzialu bral nie bede. Wiem, ze czesc osob obecnie grajacych w kampanii 1918 bylaby zainteresowana. Brakuje tak na prawde kogos kto podjalby sie dowodzenia. Jesli taka osoba sie znajdzie sa duze szanse na polskojezyczna kompanie.

_________________
ObrazekObrazek
Carno's blog - my part of the web


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2009, 13:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2007, 11:40
Posty: 70
Lokalizacja: Toruń
Od dzisiaj przejęliśmy 16 pułk piechoty. Zapraszam wszystkich ochotników do rejestracji po stronie allies i dołączenie do 16th Infantry Regiment. Dowódcą jest Keyser, pomagać mu będą MK, CLavish i ja. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2009, 21:46 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Mamy w jednym temacie dwa wątki. Borin0 pisze o polskim regimencie ale w ramach FH2 (mod bf2) , natomiast Carno o polskim regimencie w ramach FHTmod czyli FH 0.7 d- mod bf1942 - mapy azjatyckie customowe. Osoby zainteresowane uważajcie żeby zapisać sie do dobrego turnieju :).
16 pułk piechoty w ramach FH2 juz dziła, co z FHT zobaczymy wszystko w realizacji.

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2009, 16:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2007, 11:40
Posty: 70
Lokalizacja: Toruń
Baraki kompanijne jako tako stoją. Mamy już 14 ludzi. Wszystkich niezdecydowanych serdecznie zapraszam i uprzedzam że ludzie w turnieju nie gryzą.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2009, 23:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 wrz 2005, 09:50
Posty: 28
Lokalizacja: Lublin
Zapisałem się 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2009, 09:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2006, 08:46
Posty: 127
Lokalizacja: Festung Breslau
Ciągle brakuje paru weteranów i widać dużo białoczerwonych flag w innych kompaniach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2009, 16:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2007, 11:40
Posty: 70
Lokalizacja: Toruń
Spokojnie Clavish propaganda działa. Do wszystkich polaków wysłałem PM ,oczywiście oprócz Nolana i wuwu ale to są zakute łby i boją się wyjść po za swoje czołgi. W tym miejscu chciałbym zachęcić po raz kolejny wszystkich niezdecydowanych. Nie ma się czego bać ludzie są całkiem fajni i nie gryzą(no chyba że darki).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2009, 17:40 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2005, 21:49
Posty: 785
Lokalizacja: nadbużańska dzicz
Borin0 napisał(a):
oczywiście oprócz Nolana i wuwu ale to są zakute łby i boją się wyjść po za swoje czołgi

Biorąc pod uwagę nasze Shermany i Cromwelle, to akurat bezpieczniej można czuć się poza nimi :D

Darkiego też nie ma co się bać - szczepiony. Także zapraszam do zabawy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2009, 20:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 wrz 2005, 09:50
Posty: 28
Lokalizacja: Lublin
Jakieś namiary na tsa można dostać? Nie mogę znaleźć na stronce turnieju...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL