Teraz jest 23 kwi 2024, 23:39

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 kwi 2011, 12:04 
Offline

Dołączył(a): 3 mar 2011, 13:25
Posty: 4
Witam! Ponownie!

Mam pytanko Do Zawansowanych graczy Forgotten Hope2 ,
Koledzy gracie często na róznych serverach ale sami wiecie ze przeażnie najwiecej graczy i najnowsze mapy sa na serverach typu Ranked Server #1,#2,pytanie moje jes takie odnosnie tego rozwoju czy ktos wie jaki tam jest shemat odznaczeń belek i td kiedys znalazłem ich strone ale to jest po niemiecku i nich fersztejen:) gram w to duzo mam ciągle duzo punktów a ranga sie wogule nie zmienia, chodź ostatnio dostałem jakies oznaczenie nie wiem za co "KRET" probowałem róznych sposobów od zabijania nożem,samym pistoletem koncząćna byciu komendantem,bardzo lubię te servery ale coś mnie blokuje przed podniesieniem rangi i tu pytanie własnie do Kolegów co robić ewentnualnie jak zdobić kolejne medale lub odznaczenia które moga się przyczynic do podniesienia rangi, nie jestem całkowitym laikiem bo jest to moja juz 6-ta ranga i żadko kiedy mam wynik niższy od 60 punktów na mapie na koniec pozdrawiam wszystkich i dziękuje za jakie kolwiek pomoce. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2011, 14:29 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2010, 10:45
Posty: 668
Masz ich strone po angielsku ^^ http://forgottenhope.warumdarum.de/
a co do tych Baretek to tylko taki bajer ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2011, 20:31 
Offline

Dołączył(a): 3 mar 2011, 13:25
Posty: 4
Dlakogo bajer to bajer jak juz sie bawic to dokonca ja FH2 nie traktuje jak countera czy quake, a miło jest jak postac sie pseudo rozwija (avansuje) jak by nie było swiadczy to o tym jak długo grasz w fh2 i jak grasz,a na tej stronie nie znalzłem nic o randze ,bardziej mnie interesuje za co sie avansuje czy za jakąś łaczna sume punktów? czyz a jakieś szczególne akcjie. ale miło ze ktoś cos szepnoł pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 cze 2011, 16:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2011, 23:15
Posty: 65
Lokalizacja: Kłodzko
Właściwie do dzisiaj nie rozwikłałem zagadki wbijania tych punktów i po ilu wrzuca kolejny awans, po prostu grasz na ranked server i po jakimś czasie gry dostajesz kolejny stopień.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL