Teraz jest 19 mar 2024, 06:54

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 cze 2011, 16:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2011, 23:15
Posty: 65
Lokalizacja: Kłodzko
Witam, chciałem dowiedzieć się jakie jest wasze zdanie na temat nowych "smaczków" o których już jest mowa na stronie głównej FH: http://forgottenhope.warumdarum.de/ Jest blur, nowy widok z celowania przyrządami, ziarnisty efekt graficzny nadający filmowej oprawy :D Zapowiada się dobrze mimo, iż FH 2 stracił wielu graczy na rzecz PR. Zresztą tu jest króciutki filmik: http://www.youtube.com/watch?v=HBlObijZ254


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 cze 2011, 19:52 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2010, 10:45
Posty: 668
Ja z Arden się nie cieszę, ja wolałbym front wschodni :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 cze 2011, 21:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2011, 23:15
Posty: 65
Lokalizacja: Kłodzko
No owszem, jednak trochę śniegu i Belgii nam nie zaszkodzi :p Front wschodni z armią czerwoną też ma być aczkolwiek żeby nie skłamać to nie wiem czy w tej wersji takie mapy uraczymy. BTW chciałbym bardzo aby pojawiła się mapa 64 ukazującą zmagania pod Kurskiem/Stalingradem. Taki Epic battle tank i raszowanie T-34 i Panter.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 cze 2011, 21:01 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2010, 10:45
Posty: 668
co tam T34 i panthera :P

IS-2 i Tiger :D:D:D:D:D:D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2011, 13:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2011, 23:15
Posty: 65
Lokalizacja: Kłodzko
Jak widzę tylko my prowadzimy dyskusję na ten temat ;p Jacyś gracze z FH 2 mogliby się dołączyć do dyskusji! Dzisiejszym problemem tego moda jest właśnie ta kiepska frekwencja polaków, IMO najbardziej żywe forum FH 2 działa na stronie http://forgottenhope.warumdarum.de co nie powinno dziwić ale ukazuje właśnie kto jeszcze poza PR odpala tą modyfikacje a wydaje mi się, że warto aby aktywność graczy po kolejnym patchu wzrosła. Kaze podaj mi swój nick na xsie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2011, 18:05 
Offline

Dołączył(a): 25 mar 2008, 16:09
Posty: 32
Jeśli chodzi o Polaków, to nie tylko wy panowie gracie w FH2. Prawda jest jednak niestety taka, że my Polacy nie jesteśmy w ogóle zorganizowani. Gdy w World at War wybieraliśmy Polskę jako kraj Aliancki na czas 23 kampanii, miałem nadzieję, że pokaże się więcej rodaków, niestety skończyliśmy jako 3-4 aktywnych graczy. Rozumiem, że część wystraszyła się pewnie tego, że używamy tylko angielskiego ale akurat ja służyłem pomocą i radą w języku polskim.
Cóż, mam naprawdę wielką nadzieję, że będzie nas, Polaków, więcej po następnym patchu i postaram się jakoś nas zorganizować, w końcu lepiej grać w grupie niż z nieznajomymi z USA albo Niemiec.

Co do ogromnych map, kolego skalpel graliśmy w ostatnią sobotę w WaW na mapie Tundra, masy czołgów i starcie w pewnych momentach wyglądało prze-epicko. Postaram się niedługo jakiś filmik z tej gry zmontować i wam pokazać.

Jeśli chodzi zaś o powiew świeżości w FH2, to zapraszam was do uczestnictwa w tzw. evencie na serwerach WaW (mapy do pobrania jutro na stronie bfewaw.com). Będziemy grali na mapach morskich (Morze Tyrreńskie etc.) i normandzkich. Stworzonych przez graczy z WaW. Na mapach będzie można pływać statkami, okrętami podwodnymi oraz latać samolotami niedostępnymi w normalnym FH2 (na przykład odrzutowy Messerschmitt Me 262).
Event zaczyna się w sobotę o 18.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2011, 20:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2008, 16:14
Posty: 251
Lokalizacja: Bydgoszcz
Właśnie znajomość języka angielskiego odstrasza rodaków i tak szczerze po jakimś czasie FH2 staje się nudne.Podam na moim przykładzie grając przez 2 miesiące prawie w dzień w dzień muszę odstawić FH2 na dobry miesiąc.Jak sami wiecie FH2 ma daleko do starszego brata FH,który pod względem broni,pojazdów i map zostawia FH2 daleko w tyle :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2011, 21:14 
Offline

Dołączył(a): 25 mar 2008, 16:09
Posty: 32
Jeśli chodzi o język, to cóż, po Polsku raczej w żadną grę pokroju BF2 nie pogracie, i nie chodzi mi tu o język w menu, ale o fakt, że 3/4 graczy grających w gry online zna angielski w mniejszym lub większym stopniu i komunikuje się tylko w tym języku. Można oczywiście zebrać paczkę przyjaciół i z nimi grać, ale po czasie znudzi się to. Trzeba się chociaż trochę wysilić i trochę angielskiego "liznąć".

Co do FH2, zgodzę się, że grając bez drużyny ludzi których znasz, gra szybko się nudzi. Ja jednakże gram ze znajomymi z WaW, którzy to są przeciwni taktyce "mięsa armatniego". Gramy zespołowo, tak jak w naszym "turnieju" (tournament).

Co zaś się tyczy FH2 w stosunku do FH1, prawda jest taka, że w FH1 dużo modeli było już gotowych. W końcu mod tworzony był na grze o II wojnie światowej, nie jak w przypadku FH2.
FH2 nadal się rozwija. Przyznam, że nie jest to takie tempo jak PR, ale mimo wszystko nadal jest rozwijana. Dodanie frontu wschodniego zmieni wszystko, miejmy nadzieję, że na lepsze. Co zaś tyczy się broni i pojazdów, to w obydwu dostępnych turniejach (tournaments) wykorzystuje się przedmioty i mapy stworzone (lub zaimplementowane ze FH1) przez ich członków. Przykładem są okręty wojenne i samoloty w WaW, czy też ciekawe mapy w FH Tournament.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2011, 22:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2008, 16:14
Posty: 251
Lokalizacja: Bydgoszcz
No jak dodadzą mój ulubiony front Wschodni to zapewne będzie bardzo ciekawie ahhh T-34 vs Panthera coś pieknego ^^Pamiętam jak pierwszy raz zagrałem w FH2 to poczułem niesmak widząc jak leci wystrzelony pocisk z czołgu pomyślałem co to ma w ogóle być...od kiedy widać wystrzelone pociski.Najbardziej wkurzająca jest mała ilość map granie przez miesiąc w kółko na tych samych mapach robi się strasznie monotonne...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2011, 23:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2011, 23:15
Posty: 65
Lokalizacja: Kłodzko
Dzięki wielkie, że ktoś się odezwał chłopaki przydałoby się jakoś pozbierać tych ludzi a język ang. to przecież nie jest chyba taki problem w końcu nie mówimy po chińsku... po prostu zauważam taką dziwną tendencję spadkową na ten modzik te serwery przecież powinny być zasilane a nie raptem 2 żywe serwery i na tym koniec. Dlatego też zachęcam jeszcze raz gorąco do zagrania od chwili pojawienia się nowej wersji (nie wiem czy to potwierdzone ale podobno do 17.07 ma być nowy patch przynajmniej tak gdybają na innych forach).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2011, 00:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2008, 16:14
Posty: 251
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ludzie wolą Project Reality w tym ja też :)Tak między nami rodakami to powiem wam szczerze że FH2 nie ma tak szczerze nic nowego do zaoferowania żeby przyciągnąć do siebie nowych graczy.Zresztą tak mi się zdaje że ludzie wolą mody które są osadzone w terażniejszości a nie przeszłości.Zapewne sam fakt fizyki latania w FH2 odpycha ludzi w tym mnie też tam w ogóle nie czuje się "ciężaru maszyny" samoloty skręcają wręcz w miejscu.... Więc Panowie wątpie że FH2 przyciągnie większy tłum ludzi po wydaniu nowej wersji ten mod nie ma takiego potencjału jak PR i robi się dość szybko nudnyyyyy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2011, 14:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2005, 17:50
Posty: 485
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Cytuj:
Zapewne sam fakt fizyki latania w FH2 odpycha ludzi w tym mnie też tam w ogóle nie czuje się "ciężaru maszyny" samoloty skręcają wręcz w miejscu....

O, i tu mamy kolejny powód, dla którego warto oczekiwać na 2.4 ;)

Co do Polaków, to nie wiem jak jest teraz ale za czasów 2.1-2.15 w FHT była nas spora gromadka. A taki turniej to świetna rzecz, takich wrażeń nie da żaden publiczny serwer :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2011, 19:25 
Offline

Dołączył(a): 25 mar 2008, 16:09
Posty: 32
Zwiadowca napisał(a):
Zapewne sam fakt fizyki latania w FH2 odpycha ludzi w tym mnie też tam w ogóle nie czuje się "ciężaru maszyny" samoloty skręcają wręcz w miejscu.... Więc Panowie wątpie że FH2 przyciągnie większy tłum ludzi po wydaniu nowej wersji ten mod nie ma takiego potencjału jak PR i robi się dość szybko nudnyyyyy.


Ok, kto nie chce ten nie gra. Ja osobiście wolę o wiele bardziej FH2 niż PR. Szczególnie, że w WaW latanie jest odmienne (kamera na "nosie" samolotu, oraz zaimplementowana grawitacja lotu, która zwalcza odczucie o którym wspominasz). Najbliższy patch ma wprowadzić kilka ciekawych zmian.

spitfire05 napisał(a):
Cytuj:
A taki turniej to świetna rzecz, takich wrażeń nie da żaden publiczny serwer :)


"Siedzę" w WaW od dwóch lat i całkowicie się z tobą zgodzę. Szczególnie, że obydwa turnieje (WaW i FH) mają zaimplementowany własny system odznaczeń i rang. Najlepsze jest to, że i odznaczenia i rangi przyznawane są nie za zabicie 500 wrogów (patrz vanilla BF2) przez komputerowe AI. Tutaj zostajesz nagradzany przez prawdziwych ludzi, co sprawia, że czujesz się bardziej doceniony (w końcu to nie AI) za twój wysiłek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2011, 20:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2011, 23:15
Posty: 65
Lokalizacja: Kłodzko
Zwiadowca napisał(a):
Ludzie wolą Project Reality w tym ja też :)Tak między nami rodakami to powiem wam szczerze że FH2 nie ma tak szczerze nic nowego do zaoferowania żeby przyciągnąć do siebie nowych graczy.Zresztą tak mi się zdaje że ludzie wolą mody które są osadzone w terażniejszości a nie przeszłości.Zapewne sam fakt fizyki latania w FH2 odpycha ludzi w tym mnie też tam w ogóle nie czuje się "ciężaru maszyny" samoloty skręcają wręcz w miejscu.... Więc Panowie wątpie że FH2 przyciągnie większy tłum ludzi po wydaniu nowej wersji ten mod nie ma takiego potencjału jak PR i robi się dość szybko nudnyyyyy.
No zwykle jest tak jak mówisz co nie wyklucza, że FH 2 zgarniać zacznie dużą ilość graczy, osobiście latanie mnie tak mocno nie drażni, jest to mod mniej skomplikowany niż PR i tyle ale czasem daje dużo frajdy bo jest WaW ale też jest zawarty klimat II wś (epickie bitwy itd.). Pozostaje czekać na tylko lepszą wersje 2.4... właściwie to należy mieć tutaj szacunek do ludzi, którzy z BF 2 robią takie rzeczy w końcu nie mało trzeba się narobić żeby to miało ręce i nogi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2011, 22:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2008, 16:14
Posty: 251
Lokalizacja: Bydgoszcz
Jaką zostaną naprawione pewne niedociągnięcia to zapewne FH2 nabierze lepszych kolorów :) Powiem wam a raczej napisze wgrałem ostatnio sound packa do FH2 i rozgrywka nabiera zaraz lepszego smaczku :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL