Teraz jest 28 mar 2024, 12:44

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 kwi 2012, 20:18 
Offline

Dołączył(a): 3 sty 2010, 02:38
Posty: 6
Witam,

Po roku przerwy wracam do FH2. A teraz od początku:

Instalacja BF2
-patch 1.41
-patch 1.50
-Instalacja Forgotten Hope 2.2 z dwóch partów ( pobrane ze strony macierzystej )
- I teraz w chwili obecnej próbuje zainstalować patch 2.25, w celu dalszego patchowania - 2.25->2.26->2.3->2.4.

Problem polega na tym, że instalacja mimo, że przebiega tak jak robiłem to kiedyś, nawet instaluje z tych samych plików, podczas instalacji patacha 2.25 pokazuje się błąd oto ich log:

"Failing with 'Failed' because: hash_file: fopen failed
Patch suitability verification failed: Failed"

Dla dodatkowej informacji podaje sprzęt:

Windows 7 32bit
4Gb Ram 1333
GeForce 250GTS
AMD Phenom 955 3,2ghz

Instalacji dokonałem na dysku "D" czyli partycji NIE systemowej. Gra jest oryginalna, a komputer jest wolny od wirusów faktycznych - skanowano nowym AVG.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2012, 22:50 
Offline

Dołączył(a): 3 sty 2010, 02:38
Posty: 6
Gotowe ! Patch zainstalowałem !
Zauważyłem, że kwestia ta pojawia się na dziesiątkach innych forach zagranicznych, spróbowałem podstaw - czyli deinstalacja całkowita gry oraz moda i ponowna instalacja na dysku systemowym moim - "C"
Temat do usunięcia, aczkolwiek może komuś się przyda na przyszłość taka informacja, ponieważ problem chyba powszechny.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL