Teraz jest 19 kwi 2024, 15:39

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 paź 2004, 14:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2003, 16:56
Posty: 622
Lokalizacja: Ożarów
Trzecia i czwarta kolejka FH-Ligi odbędzie sie w tygodniach kalendarzowych 45,46,47.

Cieżkie zadanie stoi przed Elite Force, który w trzeciej kolejce rozegra mecz z mistrzami ostatniej edycji ligi klanem FragThe.Net Forgotten Heroes.

Trzecia kolejka:

Elite Force vs. FragThe.Net Forgotten Heroes
79th Soviet Hope vs. Division Sperber Team Thor
Firestalker - Rebels of Liberty vs. Division Sperber Team Odin
Lost Soul Division vs. Forgotten Honor Murder Inc
Clan Sisu vs. DeathGate
Stormtroopers Of Death vs. FragThe.Net Grüne Teufel
EuroStrikeForce vs. High Performance Tactic Clan
History is War vs. UnKnown Fighters
ROGUE COMMANDOS vs. Die Allianz
Die Verdammten vs. 11th Panzergrenadiers

Czwarta kolejka:

FragThe.Net Forgotten Heroes vs. Division Sperber Team Odin
Division Sperber Team Thor vs. Forgotten Honor Murder Inc
DeathGate vs. High Performance Tactic Clan
FragThe.Net Grüne Teufel vs. UnKnown Fighters
Elite Force vs. Firestalker - Rebels of Liberty
79th Soviet Hope vs. Lost Soul Division
Clan Sisu vs. Die Allianz
Stormtroopers Of Death vs. Die Verdammten
EuroStrikeForce vs. 11th Panzergrenadiers
History is War vs. ROGUE COMMANDOS

_________________
FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2004, 21:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2004, 21:04
Posty: 146
Lokalizacja: Łódź
Niestety zadanie nie będzie należało do najłatwiejszych, ale my się nigdy nie poddajemy i nawet jeśli oni wygrali ostatni sezon to liczymy na wygraną. Po ostatniej porażce z panzergrenadierami EF potrzebuje 3 pkt jak wody na pustyni więc będziemy walczyć do ostatniego. Trzymajcie za nas kciuki :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 paź 2004, 15:57 
Offline

Dołączył(a): 15 maja 2003, 22:02
Posty: 2215
to ja już nic niekapuje :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 paź 2004, 16:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2004, 17:12
Posty: 173
Lokalizacja: Kraków
Najświeższe informacje - po wczorajszym meczu UKF-FH vs Firestalker (który wygraliśmy), obecna sytuacja w FH-Lidze prezentuje się następująco:

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lis 2004, 11:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2004, 17:12
Posty: 173
Lokalizacja: Kraków
Sytuacja w FH-Lidze na dzień dzisiejszy:
Obrazek

Najbliższe mecze:

10.11.2004 - FragThe.Net Grüne Teufel vs. UnKnown Fighters

18.11.2004 - History is War vs. UnKnown Fighters


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lis 2004, 11:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 paź 2004, 14:56
Posty: 321
Lokalizacja: tymczasowo Poznań
Najbliższe mecze Elite Force rozegra z:
79th Soviet Hope - 4.11 (przełożony z 28.10)
Forgoten Heros - 07.11
Firestalker - Rebels of Liberty - 12.11

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lis 2004, 17:24 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2004, 18:22
Posty: 18
Ojjj to wy jeszcze nie wygraliście?

A tak na poważnie ale w tych nazwach klanów brak oryginalności...
I czmu niby niemcy mają o punkt więcej? Może za to że są Niemcami... Nazistowskie świnie no... :P:P:P :wink:

_________________
Be one with Yuri


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lis 2004, 03:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2004, 12:40
Posty: 174
Lokalizacja: Lublin
Dodatkowy punkt otrzymali za większą różnicę punktów.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lis 2004, 23:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2003, 16:56
Posty: 622
Lokalizacja: Ożarów
Zasady punktacji w FH-Lidze są następujące:

Za zwycięstwo o stosunku punktów większym od 2:1 (np. 1000:499) dostaje się 3 punkty
Za zwycięstwo o stosunku punktów mniejszym od 2:1 (np. 1000:501) dostaje się 2 punkty
Jeśli różnica wynosi mnie niż 25 punktów (np. 1010:990) to wynik zostaje uznany za remis i obie drużyny dostają po jednym punkcie.

Oczywiście można też zbierać punkty karne - tak jak np. bardzo niesympatyczni koledzy z HIW dostali -2 punkty (są przyznawane przez adminów od 1 do 4) za wjazd do nieprzejmowalnej bazy przeciwnika. W wyniku tego pomimo zwycięstwa z meczu wynieśli 0 punktów.

_________________
FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2004, 22:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2004, 21:04
Posty: 146
Lokalizacja: Łódź
I cóż, czeka mnie przykry obowiązek opisania tego za co się wstydziłem na własnym forum pisac.

Mecz z Forgotten Heros FTN zakończył się naszą przegraną 1391 : 563

Pomimo wielkiej presji jako, że są to zwycięzcy ubiegłego sezonu do meczu podeszliśmy z lekka zdołowani. Ku naszemu zdziwieniu na ich mapie -Valirisk- poszło nam całkiem nieźle: 269:130 po stronie ruskich i 297:104 u Niemców, a więc strata ticketów była do odrobienia. Tu słowa uznania dla naszego lotnika, który przez cały mecz panował w powietrzu i rozwalał ich czołgi, więc bohaterem meczu zostaje Legion.

Kolejną mapą był nasz Alpenfestung. Zaczęliśmy jako Amerykanie i jakież było nasze zdziwienie, że w pierwszej minucie prawie bez żadnych walk zajeśli 3 flagi. Jednak nie był to podstęp!! FTN chciał podprowadzić sprzęt z bazy i zajęło mu to zbyt dużo czasu ( niedopracowana taktyka...). Przez cały czas mieliśmy ok 80 ticketów przewagi i postanowiłem, że skoro idzie tak dobrze to jest szansa na wygraną...a tu już moje ambicje mnie przerosły. 4 min przed końcem zrobiliśmy desant na lotnisko ( 3 osoby) jednak tylko ja z Legionem przeżyliśmy, zdjeliśmy obsługe ipo małych ( ale zwycięskich potyczkach) zostałem sam w panterze z wyszarzoną flagą!! W tym czasie kontrolowaliśmy 2 inne flagi i wydawało by się, że sprawa wygrana..już widziałem te nagłówki, że EF pokonało FTN...ale patrze a w bazie przez długi czas jestem sam. Nie wiem z jakich przyczyn nikomu nie udało sie dotrzeć mi pomóc ( bo jak wszyscy wiedzą potrzeben są 3 osoby do przejęcia flagi). Po 3 min czekania rozwalili mnie w końcu, a ja zrobiłóem najgłupszą rzecz w życiu...nie mogąc uwierzeyć w utrate takiej okazji wyładowałem moją frustracje na zespole co zaowocowało kłótnią do końca mapy i drastycznym obnizeniem morale.
Jako niemcy w ciągu kilku sekund poddaliśmy główną baze ( juz wiecie chyba dlaczego) i nikt nie miał ochoty do dalszej gry. Jednym słowem w ciagu kilku minut przegraliśmy do zera mecz, który mógł się dla nas skończyć historycznie.

Sami podsumujcie tę sytuacje. Ja przepraszam mój zespół jeśli ktoś z EF to czyta. Jako CL ciężko mi zapanować nad emocjami w takiej chwili. Za dużo porażek jak dotąd.
Kibicujcie nam w piątek w meczu z Firestalker, który jest do wygrania, a po zmianach w klanie po ostatnim meczu bedziemy sie sumiennie do niego przygotowywać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2004, 00:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
no cóż better luck next time

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2004, 00:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2004, 18:43
Posty: 78
Lokalizacja: WuWuA
GooD JoB! Gratulacje ze udalo sie wam az tyle punktow wyrwac FtN|FH ktorzy sa jak na razie najlepszym klanem w FH-Lidze - ciezko z nimi cokolwiek wygrac :)

Pozdro!

_________________
LINEAGE 2 ROX!!!!!!!!!!!!!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 13:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2003, 16:56
Posty: 622
Lokalizacja: Ożarów
Niestety 3 kolejka nie może być zaliczona do udanych dla polskich klanów.

Cały mecz był rozgrywany przez GT z przewagą jednego gracza 9x8. Klan GT był bardzo dobrze przygotowany do gry i miał dobrze opracowane stragie na swoją mapę Desert Rose i na naszą mapę Battle of Orel.

Gra rozpoczęła się od Desert Rose. GT wygrał stronę - axis. Niestety na starcie straciliśmy jednego gracza i początek musieliśmy grać 7x9 (w FH-lidze nie ma pause). W wyniku tego nie udało nam się osiągnąć naszych celów strategicznych i dość szybko GT zajęli większość flag i zgodnie z przewagą posiadaną na tej mapie przez Axis utrzymywali ticket drain dla UKF przez cały czas meczu. Ostatecznie runda zakończyła wygraną GT 536:131.

W drugiej rundzie GT grając Alies wykonał manewr, którego się nie spodziwaliśmy, dzięki któremu udało się przejąć strategiczne punkty na mapie i blokować Axis przez długi czas. Runda zakończyła się wygraną UKF 462:443. Przewaga uzyskana przez GT dawała im dużą przewagę i wskazywała na zwycięzcę.

W trzeciej i czwartej rundzie na mapie Orel, GT wykazał się dobrą znajmością podstaw taktycznych mapy (widać było pomoc kolegów z FtN|FH przy opracowaniu strategii) co pozwoliło im równorzędną walkę. Posiadanie dodatkowego gracza na takiej mapie jak Orel pozwoliła przy takim układze na stałe utrzymywanie jednej flagi więcej niż UKF, co skutkowało bardzo częstym uruchamianiem się szybkiego ticket drainu. Pomimo naszych prób - ticket drain po stronie GT uruchamiał się na krótki czas i był szybko blokowany. Obie rundy GT wygrało w stosunku 360:0 i 228:0.

Mecz FtN|GT : UKF-FH zakończył się porażką 1567:593 co daje klanowi GT 3 punkty w ligowej tabeli.

_________________
FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 14:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2004, 18:43
Posty: 78
Lokalizacja: WuWuA
nie wspominajac o ich wspanialych zdolnosciach zabijania z polowy mapy, wbudowanych radarow pokazujacych nasze pozycje i superspeedzie :cry:

_________________
LINEAGE 2 ROX!!!!!!!!!!!!!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2004, 17:09 
Offline

Dołączył(a): 17 mar 2004, 20:36
Posty: 8
Lokalizacja: Warszawa
PPone oficjalnie nic nie wiemy na ten temat :) I niezależnie od przeagi liczebnej i superskilla jakim dysponowali, nie ma co zaprzeczać, że Desert Rose mieli taktycznie opanowany rewelacyjnie. Orel zresztą też znali na tyle dobrze, że była nikła szansa na wyrównanie.

Nie nazywajmy ludzi cziterami, jeśli nie mamy dowodów ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL