Teraz jest 8 paź 2024, 18:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: niesmiertelniki
PostNapisane: 15 mar 2010, 17:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2005, 20:53
Posty: 90
Lokalizacja: Świdnica
Sa dwa rodzaje srebrne i złote może ktoś to mi wytłumaczyć

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2010, 17:56 
Offline

Dołączył(a): 18 lut 2010, 20:33
Posty: 63
Lokalizacja: Wrocław
Są trzy rodzaje, a mianowicie: brązowe, srebrne oraz złote. Brązowe maja gracze z "lvl" < 20, srebrne bodajze z przedzialu 20 - 40, a zlote juz wzwyz.

_________________
[FS/SPQR] Bary/b4ry! ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2010, 18:10 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2010, 16:43
Posty: 54
Lokalizacja: Pustynia Atakama
A co to jest bo nie grałem nigdy w żadnego battlefielda wiem że dostajemy ja za zabicie kogoś nożem ale co to jest

_________________
kocham XM8 http://www.youtube.com/watch?v=ms5khWWD ... re=related fajny filmik z AT4


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2010, 18:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 wrz 2003, 12:45
Posty: 527
Lokalizacja: Warszawa
radzio8755 napisał(a):
A co to jest bo nie grałem nigdy w żadnego battlefielda

Współczuje :(

w tzw realu Nieśmiertelnik – nazwa używanego w wojsku elementu systemu identyfikacji żołnierzy w razie ich śmierci, bądź ranienia. Jest to kawałek blachy z perforacją ułatwiającą jej przełamanie na dwie części, którą żołnierz nosi na łańcuszku na szyi. Na blasze wytłoczone są numery identyfikujące żołnierza. Może też składać się z dwóch blaszek identycznej treści noszonych razem (ten drugi system używany jest we współczesnej armii amerykańskiej). Amerykańskie nieśmiertelniki zawierają następujące dane: nazwisko, imię, numer ubezpieczenia, grupa krwi i wyznanie. źródło wikipedia

a w grze pojawia nam się nieśmiertelnik z nickiem zabitego żołnierza, jest to taki bajer można go interpretować np w taki sposób: "ha jesteś lamką mam 10 twoich nieśmiertelników, jadę cię z noża jak chcę" ja osobiście lubię kolekcjonować blaszki szczególnie takie znanych graczy na scenie BFa lub gdy jakaś "lamka" mnie pojedzie z noża staram się odwdzięczyć tym samym tylko ,że 3 razy ^^, równie przednia zabawa jest zabijanie wiertarką jest trudniej bo trwa to jakieś 2-3 sek.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2010, 19:31 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2010, 16:43
Posty: 54
Lokalizacja: Pustynia Atakama
Dzięki MaleWo a przy okazji nigdy nie wiedziałem że można zabić wiertarką .Jak taki zdobędziesz to gdzie można je potem znaleźć .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2010, 19:52 
Offline

Dołączył(a): 28 lut 2010, 14:39
Posty: 10
Wiertarką można także rozwalić czołg co mnie usmiechneło:D
Wy na PC macie o tyle dobrze że możecie "kolekcjonować" blachy tych samych graczy jeśli gracie na jednym serwerze, na konsolach wrzuca mnie na byle jaki serwer i trzeba żyć:/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2010, 20:10 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2010, 16:43
Posty: 54
Lokalizacja: Pustynia Atakama
Taka mała rzecz a tyle może kto się z mną nie zgodzi przecież wiertarka to broń XXI (mam nadzieje że dobrze napisałem 21) wieku .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2010, 20:36 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2010, 17:59
Posty: 85
Lokalizacja: Zielona Góra
_CuBe_ napisał(a):
Są trzy rodzaje, a mianowicie: brązowe, srebrne oraz złote. Brązowe maja gracze z "lvl" < 20, srebrne bodajze z przedzialu 20 - 40, a zlote juz wzwyz.


Oj przepraszam, ja mam 9lvl i dostaje srebrne 8)

PS w podpisie mam 8 bo nie zaktualizowali :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2010, 20:37 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2010, 16:43
Posty: 54
Lokalizacja: Pustynia Atakama
Jemu chyba chodziło o to że jak zabijesz jakiegoś gościa z tym lvlem .

_________________
kocham XM8 http://www.youtube.com/watch?v=ms5khWWD ... re=related fajny filmik z AT4


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2010, 21:57 
Offline

Dołączył(a): 7 mar 2010, 02:54
Posty: 2
MaleWo napisał(a):
radzio8755 napisał(a):
równie przednia zabawa jest zabijanie wiertarką jest trudniej bo trwa to jakieś 2-3 sek.

Ja ostatnio 20 ubiłem wiertarką, po prostu się uzależniłem od tego dźwięku, a śmiechu to miałem przez pół godziny ;D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2010, 22:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 gru 2009, 10:06
Posty: 227
Lokalizacja: Śląsk - Mysłowice
Wiertara po prostu wymiata !
Odblokowałem sobie całego mechanika i tak dla jaj sobie zaczołem z wiertarą chodzić : D
Zabawa : bezcenna ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2010, 23:15 
Offline

Dołączył(a): 10 mar 2010, 11:29
Posty: 31
Lokalizacja: War!szawa
Ja jednak wolę komuś defibrylator na plecy położyć, to magiczne "zap" dobrze na mnie działa:).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 02:28 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2010, 02:01
Posty: 51
Widac po wazych statsach ze lubice noze wiertarki itp K/D 0,5 0,6 hehe "like a noobs" ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 10:05 
Offline

Dołączył(a): 9 mar 2010, 23:11
Posty: 37
akasta nie wiem może żartujesz ale granie medem lub engi nie polega na poprawianiu statystyki K/D (tym zajmują się głównie lamowaci reconi siedzący po drugiej stronie mapy spamujący mortary) ;)

PS. nie chcę aby ktoś się poczuł obrażony ale IMHO statystyka K/D w tej grze powinna wypaść z hukiem bo nijak nie odzwierciedla zaangażowania i umiejętności gracza.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 10:25 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 6 mar 2010, 21:38
Posty: 131
akasta napisał(a):
Widac po wazych statsach ze lubice noze wiertarki itp K/D 0,5 0,6 hehe "like a noobs" ;)


Aha, czyli sądząc z twojego rozumowania jakiś gracz co ma K/D ok. 40 (są tacy - ofc. cheaterzy), to twoim zdaniem są fajni, mają skilla i są godni podziwu ?
To GZ =)

A może to Ty się pochwalisz swoimi statystykami hmm ? Rangą, k/d i rangą veterana ?=)
I w tej grze, liczy się FUN, a nie jakieś liczby typu k/d =)
Jeśli uważasz że grają (jak to Ty nazwałeś) "like a noobs", to proszę - pokaż jak Ty perfekcyjnie zabijasz ludzi z noża i wiertarki - czekam na Twój filmik...i co, może zaraz napiszesz że Ty umiesz rozwalać heli które są w powietrzu z wiertarki ? ; oo


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL