Teraz jest 8 paź 2024, 07:31

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Heli tricks
PostNapisane: 23 kwi 2010, 16:57 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2010, 15:47
Posty: 102
Może widział na youtubie albo na żywo ktoś jakieś fajne tricki w BC2 helikopterami, albo "wyczyny" pilotów? Jak tak to podrzućcie linka, albo opowiedzcie :D
I czy da się w ogóle jakieś robić? Coś słyszałem o naprawie w powietrzu czy jakichś fikołkach :shock:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Heli tricks
PostNapisane: 23 kwi 2010, 18:27 
Offline

Dołączył(a): 29 sty 2010, 13:56
Posty: 22
Naprawa w powietrzu jest możliwa to fakt. Nie raz przy odrobinie szczęścia uda się to wykonać. Z tego co jeszcze pamiętam to niskie przeloty i niszczenie celów za pomocą dodatkowej rakiety bez namierzania.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Heli tricks
PostNapisane: 23 kwi 2010, 22:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Kreciu napisał(a):
Naprawa w powietrzu jest możliwa to fakt. Nie raz przy odrobinie szczęścia uda się to wykonać. Z tego co jeszcze pamiętam to niskie przeloty i niszczenie celów za pomocą dodatkowej rakiety bez namierzania.


TZN? Mechanik wiertarką naprawia podczas lotu? Da się uleczać w powietrzu w heli? Bo ja rzucałem paczki medem ale nie wiem czy to działa.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Heli tricks
PostNapisane: 23 kwi 2010, 23:03 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2010, 15:47
Posty: 102
To napisz coś o tym naprawianiu. A leczenie to szczerze mówiąc kiedyś wyrzuciłem apteczkę i od razu dodało mi exp za wyleczenie - tyle że nie wiem czy wyleczyło kogoś na dole czy w helikopterze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Heli tricks
PostNapisane: 23 kwi 2010, 23:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2010, 21:12
Posty: 103
Lokalizacja: gwe
Satyr napisał(a):
Kreciu napisał(a):
Naprawa w powietrzu jest możliwa to fakt. Nie raz przy odrobinie szczęścia uda się to wykonać. Z tego co jeszcze pamiętam to niskie przeloty i niszczenie celów za pomocą dodatkowej rakiety bez namierzania.


TZN? Mechanik wiertarką naprawia podczas lotu? Da się uleczać w powietrzu w heli? Bo ja rzucałem paczki medem ale nie wiem czy to działa.

Paczki medyka spadaja na ziemie :(
Kiedyś próbowałem rzucić na podłogę blackhawka, to pierwsza wyleciała wejściem, a druga przeleciała przez podłogę :O

Kreciu:
Jo, mógłbyś coś powiedzieć o tym naprawianiu w locie ^^
Siedzisz w miejscu pasażera i kręcisz wiertarką, czy jak?!

_________________
Obrazek
TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly, what boss says.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Heli tricks
PostNapisane: 23 kwi 2010, 23:28 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 04:19
Posty: 251
w blackhawku i mi-24 siadając jako pasażer mamy możliwość używania własnych broni , a co za tym idzie i gadżetów .... wyciągamy narzedzie i naprawiamy lecący heli od środka ... jak naprawiać apacha to niewiem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Heli tricks
PostNapisane: 23 kwi 2010, 23:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2010, 22:31
Posty: 88
Lokalizacja: Ozorków
Trzeba usiąść w miejscu, w którym strzelasz z karabinu, potem wyjąć wiertarkę i naprawiać :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Heli tricks
PostNapisane: 24 kwi 2010, 00:27 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Matiozo17 napisał(a):
Trzeba usiąść w miejscu, w którym strzelasz z karabinu, potem wyjąć wiertarkę i naprawiać :)

eee ale tak się nie da?

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Heli tricks
PostNapisane: 24 kwi 2010, 01:05 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 04:19
Posty: 251
ok ... krótki tutorial

1 - widzimy stojącego Blackhawka
2- podbiegamy do niego
3 - klawiszem "E" wsiadamy do niego
4- za pomocą klawiszy F1 ,F2 ,F3 ,F4 ,F5 zajmujemy odpowiednią lokacje
F1 - pilot
F2 - strzelec
F3- strzelec
F4 - pasażer
F5 - pasażer
5 - jako że turorial dotyczy naprawy helikoptera z jego wnętrza zajmujemy miejsca pasażera F4 , F5
6 - czekamy na pilota który wystartuje i poleci z nami w strefe walki gdzie możemy wypróbować nasze elektronarzedzie
7- wyciągamy elektronarzedzie i czekamy w gotowości gdy nasz heli dostanie , błyskawicznie go naprawiamy

ad7 : w erze suprer szybkich tracer dartów nasz heli zostanie błyskawicznie namierzony , a niestety po oberwanju z M2 jedyne co nam zostaje to wyskoczyć spamując przycisk "E" .... lub zginąć z całą załogą jeżeli przeciwnik do strącenia nas użył RPG + ul wyb ( co mi sie udało 1 strzałem zabić 5 osób ... miodzio )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Heli tricks
PostNapisane: 24 kwi 2010, 08:30 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2010, 00:18
Posty: 16
Trzeba przyznac ze strzalki samonaprowadzajace rzadza. Na pojazdy to miod na moje serce. Troche gorzej z heli, czesem trudno trafic jak leci szybko i wysoko. Jednak jak juz strzalka sie przyczepi to mozna powiedziec ze zaloga juz moze czuc sie martwa, albo byc pewna zamiany w ptaka:D Musze jeszcze tylko opanowac ostatnia wyrzutnie - strasznie wolne ma te rakiety. Jeszcze nie obczailem do konca jak wystrzelic zeby trafic. Jednak wydaje mi sie ze jezeli taki MI24 leci bardzo szybko to nawet nia nie trafimy.

Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie min. Jest takie odznaczenie jak dostrzezenie min zblizeniowych. Nieraz na drodze je widze i niszcze, ale nie otrzymuje za to pkt. Wiec jak to zrobic?

Edit: nie tutaj.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Heli tricks
PostNapisane: 24 kwi 2010, 08:42 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2010, 17:59
Posty: 85
Lokalizacja: Zielona Góra
Miny zbliżeniowej nie zniszczysz (kuleczka wyrzucona przez snajpera), natomiast minę("placek" wyrzucony przez mecha) możesz zniszczyć po przez strzelanie w nią (najlepiej trochę się odsunąć :D )

Co do "wiertarki" w heli.
Jeżeli na serwerze jest włączony ff/friendlyfire to nie da się naprawić bo gra bierze to jako ff i hp helika momentalnie spada!
Jeżeli na serwerze jest wyłączony ff/friendlyfire to da się naprawić z miejsca pasażera (Mi-24 - F3; UH-60T BlackHawk F4, F5)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Heli tricks
PostNapisane: 24 kwi 2010, 12:24 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2010, 15:47
Posty: 102
Ja się zastanawiam, czy jakby medykiem wyrzuć apteczkę do góry to spadając zdążyłaby kogoś wyleczyć. Dostępu do BC2 na razie nie mam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Heli tricks
PostNapisane: 24 kwi 2010, 15:25 
Offline

Dołączył(a): 9 mar 2010, 23:11
Posty: 37
Aby naprawić BH należy siąść na miejscu dla pasażera wyciągnąć wiertarkę i skierować ją do tyłu i do góry (na czuja)... jak złapiesz dobre miejsce to zobaczysz że sprzęt zaczyna się naprawiać :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Heli tricks
PostNapisane: 24 kwi 2010, 21:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 20:20
Posty: 22
W tej części gry jest dużo mniej pola do popisu na dobrych pilotów, zresztą rzadko takich widać. A gdy poprawili te strzałki, to rzeczywiście trochę strach wsiadać do heli, bo często kończy się to bardzo szybkim padnięciem.
Jak myślicie, jaka jest najlepsza technika na zniszczenie czołgu, gdy:
a) jest tylko pilot
b) jest zarówno pilot, jak i strzelec

Bo czasami potrafię wywalić w czołg dobre 10 rakiet, a ten jeździ sobie dalej w najlepsze, co dla mnie zbyt dobre nie jest.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Heli tricks
PostNapisane: 24 kwi 2010, 21:35 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2010, 22:50
Posty: 268
to po to masz ten celownik ;p a nie wokół walisz,najlepiej jak obydwoje macie perk na dodatkową broń i strzelec wali prawym strzałki,a pilot prawym rakiety namierzające na te strzałki

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL