Teraz jest 6 paź 2024, 10:18

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 sie 2010, 15:36 
Offline

Dołączył(a): 21 lip 2010, 16:03
Posty: 25
Czemu tak sie uczepiliscie reconow ze kampia? Czemu mechaników ze wala z gustava, czemu szturmowców za granatnik. A jeszcze nei widzialem zeby ktos sie skarzył na medyka, przeciez jego bron to istny pogrom. B dobra celnosc, w uj naboi, gosci mozna zdejmowac bez problemu
Czemu nikt nie skarzy sie na medyków, mam gre na ps3 i na mapce okolo 40% to medycy, raz w teamie mialem samych medyków


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2010, 15:41 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Ponieważ są niedowartościowani emocjonalnie... jeśli grasz lepiej inną klasą... niż reszta to jesteś cheat, jeśli grasz słabiej i zabijasz jak umiesz z CG, GL, long rifles,( bo o to chodzi chyba ?)-> noob. To jest podobno gra zespołowa... tak jasne ... ale dla klanu. Samotny wilk zawsze będzie tępiony, bo taki jego los, że nikt mu nie powie, gdzie jest wróg WIĘC MUSI kampić, by przeżyć... o co mają do niego pretensje.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2010, 15:47 
Offline

Dołączył(a): 9 lut 2010, 21:51
Posty: 12
Musisz zrozumieć że tępię klasy takie jak na przykład recon, ponieważ:
- kampią a jak sama nazwa klasy wskazuje (recon = zwiad)
- za to, iz gra nimi pelno ludzi ktorzy nie umieją ruszyc swojego zadka i zaatakowac mcoma
- za to, że w teamie umiem mieć trzech snajperow i nawet sie na nich nie da sensownie odrodzic gdyz kampia daaaaaaaaaaaleko od wrogich mcomow.
Mechanikowe CG jest spoko ale nie używane przez caly czas. Raz spotkalem sie z jakims polskim graczem ktory na gustava mial platyne i ani razu w rundzie nie zabił wrogo żadną inną bronią tylko tym działem bezodrzutowym :P.
Do granatnika osobiscie nic nie mam.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Ostatnio edytowano 2 sie 2010, 15:55 przez Macmil, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2010, 15:54 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
Dlaczego ?????
Bo to co większość umie najlepiej to NARZEKANIE widać to na forum i w grze :)
Ponad 50 % textow w grze to Noob itp.
Jak kogoś zabijesz z broni x to jesteś noob, zabijesz z broni y to jesteś noob, nie zabijesz to jesteś noob dokładnie tak jak by wszysto co robisz w grze było pod ścisłą kontrolą.
Bardzo często obserwuje to właśnie największymi noobami są ci co takie texty piszą, już nie wspomnie o tych wulgaryzmach pojawiających się na przemian z noobem.

@sipaszi
Odnośnie medyków i asfaltów nooobiacych też było już sporo postów na forum ale faktycznie snajper z mechanikiem biją ich na głowę.

Cytuj:
raz w teamie mialem samych medyków

Czasem dostać apteczkę od medyka to cud, więc większość na niektórych mapach bierze medyka i lecą każdy w swoja stronę łapać fragi. To taki nowy sposób na tą grę :)


Ps.
w ustawieniach serwerów noob powinien być tak samo cenzurowany jak i inne wulgaryzmy, wtedy wzrosła by rotacja na serwerach o 1000% a i Ci co tym textem spamują może by czasem pomyśleli zanim zaczną swój spam.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2010, 17:40 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
reconi sa OK, ale tylko jak jest ich nie wiecej jak 3 w druzynie ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2010, 17:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2010, 18:41
Posty: 22
Ja okreslam recona noobem tylko wtedy jesli raszuje z auto snajpa, a nie ma nic bardziej denerwojacego niz wlasnie to...(prawdziwy skill tylko z powtarzalnymi snipami) No moze m60 bo jest op. Napisalbym wiecej ale na psp za dlugo to trwa -.-'

_________________
bfbc2 - 100h nub
L4D2 - 700h - pro
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Fuck it, i lied. It's drum and bass, what you gonna do?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2010, 17:43 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2010, 22:40
Posty: 63
nikt nie jeździ po klasach, tylko po tym jak ludzie nimi graja. Bo gra traci sens jak się ustawi paru ludzi z CG na skarpie i nie ma mocnych. Albo też każdy siedzi w krzakach i nie rusza dupy zęby uzbroić ładunek, a to chyba chodzi o to żeby wygrać a nie się zkampic najlepiej ze wszystkich. A jeżeli chodzi o medyków to narzekaj przecież na m60, ale z tym sie da grac, normalna broń tylko mało wymagająca i każdy głupi potrafi z tego strzelać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2010, 19:00 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2010, 22:59
Posty: 38
Hmm zapomnieliscie o tank-campach!!! :lol:
Ci to dopiero potrafia wykrecic statsy, po 40-1 na runde bez zbytniego wysilku. Na kazdej mapie jest dla nich fajny kamp-spot gdzie ani mortar ani c4 ani rpgi im nie straszne :lol: Niewazne czy atak czy obrona, potrafia tam zaparkowac na cala rundke :roll:

Aaa medycy maja jeden slaby punkt - czerwona czapeczke. Takiego krasnala latwo wypatrzyc wsrod lisci :lol:

_________________
M2 Carl Gustav. 84mm Recoilless Rifle ideal for urban warfare.
http://bfbcs.com/stats_pc/leonek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2010, 19:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2010, 20:11
Posty: 105
Chyba że rusek i ma Specact, po za tym medy nie mają szansy z pojazdami ciężkimi i śmigłowcami.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2010, 20:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2010, 13:36
Posty: 9
sipaszi napisał(a):
Czemu nikt nie skarzy sie na medyków, mam gre na ps3 i na mapce okolo 40% to medycy, raz w teamie mialem samych medyków


Teoretycznie im więcej medyków w teamie tym lepiej (podnoszenie, apteczki). W praktyce jest... hmm odwrotnie. Często gram na serwerach G4G.pl i np. gdy atakujemy "rambo-medy" zamiast podnosić, lecą za fragami. Często mnie wkurza jak podniosę jakiegoś meda, po jakimś czasie padne, a ten med który był koło mnie zabija/dobija mojego zabójcę i... idzie dalej za fragami.

A tak ogólnie to dla mnie noob to ktoś kto nie potrafi wykorzystywać w odpowiedni sposób wybranej przez siebie klasy.
(tank wszystkich młuci, a mech sobie lata za fragami, recon nie rzuci czujnika ruchu gdy jest potrzebny itp, czasami od asfalta ciężko wysępić ammo, ale to rzadkość)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2010, 20:25 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2010, 18:46
Posty: 135
Jedi Fredzio napisał(a):
A tak ogólnie to dla mnie noob to ktoś kto nie potrafi wykorzystywać w odpowiedni sposób wybranej przez siebie klasy.


Miód dla uszu (oczu?).
Święte słowa - już polewam temu panu.

Nie ma n00b klasy. Są tylko ludzie, którzy nie wypełniają powierzonych mu zadaniań związanych z dana klasą. Medyk nie da apteczki i nie podniesie. Asfalt nie rzuci amunicji. Zwiad nie będzie rzucał "wszytkosłyszek" i zamiast wspomagać atakujących mcom likwidując czyhajacych wrogów to kradnie im fragi z przed lufy. Mechanik ucieka przed pojazdami wroga bo wypróżnił się z rakiet strzelając do piechoty.

Fakt są over power bronie, ale że ktoś ich używa to nie znaczy, że jest noob (no chyba, że spamujący gustavem mechanik - przecież masz na prawdę mocne pukawki!). M60 spośród broni emdyka jest najbardziej dopowerowane, ale co za problem ściągnąć takiego meda z pp2000? Zanim on wypluje pestkę to gryzie piach.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2010, 20:33 
Offline

Dołączył(a): 21 lip 2010, 16:03
Posty: 25
HapTi napisał(a):
Jedi Fredzio napisał(a):
A tak ogólnie to dla mnie noob to ktoś kto nie potrafi wykorzystywać w odpowiedni sposób wybranej przez siebie klasy.


Miód dla uszu (oczu?).
Święte słowa - już polewam temu panu.

Nie ma n00b klasy. Są tylko ludzie, którzy nie wypełniają powierzonych mu zadaniań związanych z dana klasą. Medyk nie da apteczki i nie podniesie. Asfalt nie rzuci amunicji. Zwiad nie będzie rzucał "wszytkosłyszek" i zamiast wspomagać atakujących mcom likwidując czyhajacych wrogów to kradnie im fragi z przed lufy. Mechanik ucieka przed pojazdami wroga bo wypróżnił się z rakiet strzelając do piechoty.

Fakt są over power bronie, ale że ktoś ich używa to nie znaczy, że jest noob (no chyba, że spamujący gustavem mechanik - przecież masz na prawdę mocne pukawki!). M60 spośród broni emdyka jest najbardziej dopowerowane, ale co za problem ściągnąć takiego meda z pp2000? Zanim on wypluje pestkę to gryzie piach.


tylko ze w bezposrednim starciu med wygra z assaultem i enginerem bez problemu a tak chyba nie powinno byc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2010, 20:33 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 04:19
Posty: 251
z tego co wiem ( a troszke gram w BC2 ) to jak narazie najbardziej znienawidzoną bronią jest CG i ja sie z tym zgadzam .... żadna inna broń nie jest tak "noobowska" jak ta wyrzutnia ( reszte da sie przeżyć ) i ciesze sie że na większości szanujących sie serwerów koleśie używający tej rury są kickowani .... niech sobie strzelają w mnie z RPG ,


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2010, 20:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Jedi Fredzio napisał(a):
sipaszi napisał(a):
A tak ogólnie to dla mnie noob to ktoś kto nie potrafi wykorzystywać w odpowiedni sposób wybranej przez siebie klasy.
(tank wszystkich młuci, a mech sobie lata za fragami, recon nie rzuci czujnika ruchu gdy jest potrzebny itp, czasami od asfalta ciężko wysępić ammo, ale to rzadkość)


Święta racja! Jednak dla mnie ostatnio częstym jest, że nie mogę wysępić skrzynki od meda/asfalta. Wkurzające to jest...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2010, 20:50 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2010, 18:46
Posty: 135
sipaszi napisał(a):
tylko ze w bezposrednim starciu med wygra z assaultem i enginerem bez problemu a tak chyba nie powinno byc


Oh rly?

Med wypluwa pestki najwolniej (duży plus dla najszybciej strzelającego mechanika), a obrażenia ma mniejsze/porównywalne (niepotrzebne skreślić) z asfaltem, który i tak wystrzeli szybciej.
Med wygrywa takie starcia, jeżeli szybciej zareaguje, jak nie to powinien gryźć piach (powinien, bo to zależy od gracza. seria z pp2000 tnąca powietrze, where is fire button? itd.).

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL