Teraz jest 6 paź 2024, 12:25

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Punkty
PostNapisane: 2 sie 2010, 20:53 
Offline

Dołączył(a): 10 mar 2010, 16:22
Posty: 34
Grałem dziś sobie w multiplayer. Prowadził koleś z 9 fragami i ponad 6000 punktów na koncie.
Jakim cudem przy takiej ilości zabić, udało mu się uzyskać taki wynik? Nie sądzę, by gra zespołowa mogłaby mu dać tyle punktów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Punkty
PostNapisane: 2 sie 2010, 21:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
A jednak mogła. Reanimacja martwego kolegi z drużyny - 50pkt, zniszczenie przekaźnika w trybie gorączka - 250pkt itp. itd.
punkty są nie tylko za fragi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Punkty
PostNapisane: 2 sie 2010, 21:30 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
dedoha napisał(a):
..., zniszczenie przekaźnika w trybie gorączka - 250pkt itp. itd.
punkty są nie tylko za fragi



Jeśli przekaźnik zostały zniszczony przez wysadzenie to dostał prawie 1000 punktów za jeden m-com :)

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Punkty
PostNapisane: 2 sie 2010, 21:34 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
[Yossarian] napisał(a):
Nie wiem czy to smieszne, czy to smieszne, czy to pro :lol:
Obrazek
zniszczenie 1 mcoma z tow'a :shock:


Ramka ma racje :)

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Punkty
PostNapisane: 2 sie 2010, 21:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2010, 00:11
Posty: 296
Headshot ze snajperki, punk za każdy metr powyżej 100m, można dostać 600 punktów za jedno zabicie, wiadomo samych takich nie nabił ale mógł spokojnie średnio 200-300 punktów za jednego dostać jak się dobrze ustawił.

_________________
Obrazek
Intel 3770K i7 3,5 GHz | GeForce GTX660 2048MB | Asrock Z77 Pro3
________8GB DDR3 1600 MHz | 22" 1680x1050 | Windows 7_______


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Punkty
PostNapisane: 2 sie 2010, 21:40 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 11:15
Posty: 105
Daerdin napisał(a):
Grałem dziś sobie w multiplayer. Prowadził koleś z 9 fragami i ponad 6000 punktów na koncie.
Jakim cudem przy takiej ilości zabić, udało mu się uzyskać taki wynik? Nie sądzę, by gra zespołowa mogłaby mu dać tyle punktów.

Polecam zacząć grać zespołowo tzn. spotować wrogów zawsze i wszędzie,rzucać apteki/ammo i zobaczysz jak licznik punktów zacznie szaleć :) Nie raz widzialem jak koleś mający staty 0-9 byl na pierwszym miejscu z najwiekszą ilością pkt w teamie bo latał od jednego trupa do drugiego i go reanimował i rzucał apteczki rannym zamiast skupic się na fragowaniu.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Punkty
PostNapisane: 3 sie 2010, 00:12 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 04:19
Posty: 251
zniszczenie czołgiem 2 m-comów .... zarobiłem 2400 pkt , a staty 0/0

moim zdaniem przegieli z tym w obecnym patchu , bo wcześniej , aż tyle pkt nie było


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Punkty
PostNapisane: 3 sie 2010, 00:26 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
PawelKult napisał(a):
Headshot ze snajperki, punk za każdy metr powyżej 100m, można dostać 600 punktów za jedno zabicie, wiadomo samych takich nie nabił ale mógł spokojnie średnio 200-300 punktów za jednego dostać jak się dobrze ustawił.


max 560...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Punkty
PostNapisane: 3 sie 2010, 02:59 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
A nie jest czasem max. 610 punktów? 500 za dystans + 50 za zabicie +10 za trafienie w głowę i + 50 za ewentualne ocalenie lub zemstę? Pytam bo nie wiem a prowadziliście swego czasu testy obalające mity? :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Punkty
PostNapisane: 3 sie 2010, 08:57 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
P4V3l napisał(a):
A nie jest czasem max. 610 punktów? 500 za dystans + 50 za zabicie +10 za trafienie w głowę i + 50 za ewentualne ocalenie lub zemstę? Pytam bo nie wiem a prowadziliście swego czasu testy obalające mity? :)

pojedynczy strzal bez dodatkow.... a nie 5 x ocalenie + adwersarz i licho co wie jeszcze...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Punkty
PostNapisane: 3 sie 2010, 09:43 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2010, 15:47
Posty: 102
Cytuj:
Jeśli przekaźnik zostały zniszczony przez wysadzenie to dostał prawie 1000 punktów za jeden m-com

Jakim cudem:O Chodzi o zwykłe podłożenie bomby, czy podkładanie C4?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Punkty
PostNapisane: 3 sie 2010, 09:43 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
Podawanie statystyk wraz z xx dodatkowymi punktami jest trochę mylące.
To tak jak bym napisał że zniszczyłem m-coma z czołgu to 1450 bo tyle mi pokazało na ekranie z podliczeń
920 za M-com + zabicie 3 wrogów co chcieli go rozbroić + asysty + adwersarz + piardyliard innych rzeczy. Takie osiągnięcie nadaje się na pro sceny ale nie w info o zniszczeniu m-coma bo zaraz zacznie się polemika dlaczego on zdobył za zniszczenie m-coma 1450 a ja po zniszczeniu mam tylko 920 mimo że doliczało mi punkty drużynowe.

Edit.
Już wcześniej na forum to opisywałem ale podam to info jeszcze raz:
aby rozbić m-coma przez ostrzał trzeba oddać 11 strzałów z czołgu po 50 punktów za strzał
11 x (50 + 10druzynowy bonus ) + 250+ (10 drużynowy bonus) = 920
Wysadzając M-coma z C4/miny potrzena 10 wzmocnionych ładunków ale punktacja przedstawia sie identycznie jak po ostrzale z czołu ( adekwatnie takie same punkty otrzymujemy za zniszczenie m-coma z UAVa/RPG/CG itd.itp).

Wszystkie m-comy maja "12 stopni zniszczenia" czyli w/g mocy ładunku który uszkadza m-com otrzymujemy punkty ( minimalna wartość każdego uszkodzenia m-coma to 50 punktów + 10 punktów za akcję drużynową) oczywiście jeśli wcześniej my lub inny gracz z naszej drużyny wcisnął magiczne "Q" na tym m-comie ostatni strzał/uszkodzenie daje 250 punktów + 10 za akcję drużynową ( dokładnie tyle co rozbicie M-coma przez uzbrojenie)


@Luky Luke
Tak przez wysadzenie z C4/minami, ostrzał z czołgu/CG/RPG itd. itp.

Kilka razy edytowany w celu dokładniejszego uściślenia tematu M-coma

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Punkty
PostNapisane: 3 sie 2010, 11:26 
Offline

Dołączył(a): 2 sie 2010, 19:05
Posty: 5
Na Arice przy 1 m-comach z łatwościa można reconem 4500p. wykręcić, bo przesrzeń jest duża, w tym 70% campi... i to jak nieudacznicy. Problem jest tego typu, że albo walisz hedy za 400p. albo podchodzisz bliżej i mas zmożliwość spotowania, przy czym to 2 wyjście mija się z celem, bo wtedy lamkom łatwiej Cię trafić.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Punkty
PostNapisane: 3 sie 2010, 11:30 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2010, 15:47
Posty: 102
Podkładając 9 wzmocnionych C4 (na 10 potrzebnych do wysadzenia) na quada, podjeżdżając nim pod mcom i detonując zadaję dodatkowe obrażenie od wybuchu quada i rozwalę mcom? Czy sam eksplodujący przykładowo wrogi czołg zada nam jakieś obrażenia, jeśli zostało mu 0,2hp? My stoimy przed czołgiem, osoba strzelająca z tuby w czołg stoi za czołgiem, obrażenia z tuby nie powinny nas dosięgnąć, ale wybuch tak. Chociaż przy tym wątpię, bo nieraz jest tak, że w momencie kiedy widzimy rakietę, zdążymy wysiąść, to wybucha obok nas i nic się nie dzieje.
Piszę z netbooka ale jak wrócę do domu to spróbuję poszukać jeszcze jakichś ciekawostek.

Cytuj:
Prowadził koleś z 9 fragami

Pewnie zarobił też sporo asyst, może rzucał amunicję na prawo i lewo jak jeden z moich znajomych :stupid: To też potrafi dużo punktów dać. wg mnie za asystę miną zbliżeniową powinni zrobić około 40pkt, to bardziej motywowałoby do rzucania ich przez snajperów.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Punkty
PostNapisane: 3 sie 2010, 11:43 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
Cytuj:
Podkładając 9 wzmocnionych C4 (na 10 potrzebnych do wysadzenia) na quada, podjeżdżając nim pod mcom i detonując zadaję dodatkowe obrażenie od wybuchu quada i rozwalę mcom?


W ten sposób nie rozbijesz m-coma, trzeba by jeszcze z parę granatów podesłać.
Stań sobie koło kłada i rozwal go z jakiegoś karabinu a zobaczysz ze obrażenia na tobie są minimalne więc i na m-comie nie zrobią zbyt wiele.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL