Teraz jest 8 paź 2024, 04:31

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 mar 2010, 12:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2010, 12:18
Posty: 94
mateuszk222 napisał(a):
Witam. Mam pytanie o BC2. W kwietniu kupuję nowego kompa. Zastanawiam się Czy kupić BC2. Ogólnie z Battlefielda grałem w Heroes. Akcja w TV, necie i reklamy oraz to że są tam czołgi helikoptery i quady oraz możliwość rozwalania budynków mówią za. Ale czytałem też kilkanaście niepochlebnych komentarzy. I tu moje pytanie. Czy warto kupić Battlefielda Bad Company 2?

Gralem rok w battlefield heroes, przestalem bo za duzo kasy trzeba tam ladowac. Jesli i tak kupujesz nowego kompa to spraw sobie bad company 2, gra sama w sobie jest bardzo dobra, chociaz kilka problemow natury technicznej moze draznic.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 00:48 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2008, 01:40
Posty: 36
No cóż, powiem tak w BF 2 przegrałem 357h. Pokochałem tą grę. Następnie dostałem na święta COD4. Tu był szok. Połowa konfrontacji to 1 shoot 1 kill (znaczy, nie byłem taki dobry ;P) Ale takie obrażenia zadawała broń . Na początku było ciężko ale po jakimś czasie się przyzwyczaiłem.
No i teraz w dniu premiery kupiłem BC 2 i moje pierwsze 3-4 dni to była istna katorga... Najpierw ściąganie mega wielkiego patcha na dzień dobry. Potem kłopoty z łączeniem się z serwerami, punkbuster itp. Wszystko wytrzymałem. Ale "sprejowanie"?! No ludzie magazynek na 1,5 przeciwnika... Przyzwyczaiłem się... Medyk bez apteczki i defibrylatora? Litości... Przyzwyczaiłem się. Wybieranie zestawu do walki za każdym razem gdy uruchamiam grę. (to mnie jeszcze wkurza) (przydała by się opcja z COD4)

Pierwsza szpila Asa rozgrywki (albo jakoś tak) bezcenne <--- po tym te wszystkie błędy przestały mieć znaczenie.

W każdym razie i tak się pewnie do wszystkiego przyzwyczaję. 120zł wydane. - Było warto zdecydowanie ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 00:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2006, 10:32
Posty: 789
Lokalizacja: 3miasto
Balcard napisał(a):
Ale "sprejowanie"?! No ludzie magazynek na 1,5 przeciwnika...

Mam nadzieję że szybko to naprawią a zaczęło się jak zawsze, wydali patch pod serwery R5 i od tej wersji się kaszani hitreg. Całe DICE, wydadzą patch'a który więcej psuje niż naprawia. Oby się nie skończyło jak w BF2. Już wolałem CTD jak to co jest teraz.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 01:34 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2010, 18:59
Posty: 49
Warto kupic jak masz kilku znajomych do gry, bo granie samemu na publikach to nieraz komedia.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 12:12 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 23:05
Posty: 9
KissTheFloor napisał(a):
Warto kupic jak masz kilku znajomych do gry, bo granie samemu na publikach to nieraz komedia.

Zdecydowanie solo gra bez sensu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 13:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2010, 16:06
Posty: 214
Lokalizacja: 071
Pomijając kwestie techniczne (disconnety, PB, patche etc etc), pomijając głupotę sporej części graczy (kampujący recon w drużynie atakującej, GL spamy, cheaterzy) to jak do tej pory najlepsze 17h gry sieciowej od czasu CS w 99' Jak dla mnie plusy przesłaniają minusy zdecydowanie :D

_________________
i72600k@4.4@mugen3//4x4KHX@1700//580GTX.DCII@820/1800/4400//ASUSZ68PRO//2xOCZ120V2.R0//2xWDCB1T.R0//bq!800W//yesico-openair//MS-SW-X6//rzr-lchs(ref)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 13:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2010, 12:17
Posty: 38
Lokalizacja: Wałcz
"Za" Kupuj warto... :)
rozgrywka wymazuje wszystkie minusy i te piny :) (desperacja przy zdobywaniu nowych) - powinno być ich wiecej. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2010, 19:44 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2010, 15:37
Posty: 6
Warto, oj warto. Ja także kupowałem nowego kompa w marcu a potem jak komp podłączony to od razu na dysku wylądował Battlefield Bad Company 2. Bad Company to najlepsze gry z serii Bad Company, w zwykłe Bad Company grałem na konsoli (jedynka była tylko na konsole) u kolegi a BC2 sam sobie kupiłem na PC.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2010, 20:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Kairen napisał(a):
Bad Company to najlepsze gry z serii Bad Company,

Mało tego, Battlefield to najlepsze gry z serii Battlefield. ;)
A tak serio to wcale bym nie powiedział, że seria BC jest lepsza od zwykłych BF. Kwestia gustu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL