Teraz jest 29 wrz 2024, 09:33

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 24  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 mar 2010, 11:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2010, 16:06
Posty: 214
Lokalizacja: 071
Lista znajomych dobiła mi do 20 i koniec. Niezły pomysł z xfire.

Pograłem parę mapek z kilkoma graczami z listy i było naprawdę super, wreszcie ogarnięty team.

Śmieszyła mnie sytuacja gdzie graliśmy ~8vs8 i przeciwny team dostawał lanie,
połowa oczywiście wyszła po 10min, no to zmieniamy team na atakujący i gamy 6vs6 i przejmujemy kolejne m-comy.
Kilka osób się dołącza i wbija na chama do naszego teamu:
nas 8 vs 6.
Kolesie co przed chwilą jeszcze robili baseraping i nie przeszkadzała im gra 8vs4 w płacz jak to nie mają szans.
Wygrana i best team BEZCENNE.

Kolejny serwer - dołączamy w 2 osoby z listy mniej więcej w połowie mapy conquest i po dołączeniu jest nas 5vs10.
W teamie przeciwnym siedzi kilku kolesi z jednego z polskich klanów (nie przytoczę, bo już nie pamiętam).
Napisałem żeby wyrównali teamy i czy umieją grać tylko "bandą łysego na jednego".
Odpowiedź admina: "nie płacz, jak było 3vs10 to nikt nie narzekał" i kick z serwera.

PS
Sorry za długi post

_________________
i72600k@4.4@mugen3//4x4KHX@1700//580GTX.DCII@820/1800/4400//ASUSZ68PRO//2xOCZ120V2.R0//2xWDCB1T.R0//bq!800W//yesico-openair//MS-SW-X6//rzr-lchs(ref)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 12:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2010, 21:12
Posty: 103
Lokalizacja: gwe
bronix15 napisał(a):
sie spotuje sie spotuje ale nie wszyscy to potrafia wykorzystac panowie :? ,taka akcja miała miejsce na port africa jak kolesia 4 razy klikłem który cisnął na całą drużynę od tyłu i nikt sie nie obrócił nawet :P efekt trzy blachy wiecej kolo miał do kolekcji :mrgreen: .podobne sytuacje sa z ammo i apteczkami ,wołasz a trzech kolesi cie mija jak byś był przeźroczysty :mrgreen: Pozdro all

CZSAMI jest na to wytłumaczenie. Ludzie mogą mieć źle dobrane opcje głosowe (tak jak to było u wielu ludzi na singlu, że głosów nie było w ogóle słuchać), i przez to nie słyszą komend.

_________________
Obrazek
TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly, what boss says.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 12:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2010, 21:12
Posty: 103
Lokalizacja: gwe
ptaku71 napisał(a):
.
Napisałem żeby wyrównali teamy i czy umieją grać tylko "bandą łysego na jednego".
Odpowiedź admina: "nie płacz, jak było 3vs10 to nikt nie narzekał" i kick z serwera.

polska mentalność górą :stupid:

kurza twarz...
sorry za double posta. (przyzwyczajenie z innego 4um, gdzie jak 1 osoba napisze jednego posta pod drugim, to się łączą w 1 ;/)

_________________
Obrazek
TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly, what boss says.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 12:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2010, 11:44
Posty: 39
ja spotuje non stop obojętnie jaką klasą gram, pomaga to dla zespołu, ale i sobie, bo często tak miałem że widzę jednego kolesia gdzieś w krzaczorach wciskam Q i zaznacza się 3 :) dwóch dodatkowo, których sam nie zauważyłem.
Co do wspólnej gry to potwierdzam, weekend grania w znajomym gronie ... bezcenne


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 14:26 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2010, 13:11
Posty: 22
Makiavelli napisał(a):
CZSAMI jest na to wytłumaczenie. Ludzie mogą mieć źle dobrane opcje głosowe (tak jak to było u wielu ludzi na singlu, że głosów nie było w ogóle słuchać), i przez to nie słyszą komend.


Napisz coś więcej o tym w czym jest problem ? Dość często komunikat głosowy do drużyny ( pod lewmy alt ) przestaje mi działać i ja nikogo nie słyszę i nikt mnie nie słyszy. Czy są to powiązane tematy ? Jest na to rozwiązanie ?

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Ostatnio edytowano 22 mar 2010, 17:04 przez waszkabf, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 14:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2010, 21:12
Posty: 103
Lokalizacja: gwe
Ja nie mówię o ts, tylko o komendach pod 'q'
Nie słyszysz głosu w grze, że ktoś chce apteczke/ammo/podwózkę i efekty są, jakie są

_________________
Obrazek
TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly, what boss says.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 14:48 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2010, 13:11
Posty: 22
Źle się wyraziłem w pierwszym posice. Poprawiłem go. Jednak Twoja odpowiedz pokazała mi, ze mogę mieć coś nie tak z ustawieniami, bo nic takiego o czym piszesz nie słyszę.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 16:18 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2010, 17:59
Posty: 85
Lokalizacja: Zielona Góra
Theo1985 napisał(a):
Jak na mój gust to nooby po prostu boją się że ktoś im zdejmie "ich" fraga.. Ja z kolei mam inny problem ze spotowaniem - a mianowicie często mam tak że widzę wrogów zakradających się grdzieś od d.. strony i chcę ich oznaczyć i mi nie działa.. Czy na to jest jakiś cooldown czy jak, może nie powinienem oznaczać wszystkiego co sie rusza..

@hermand z Tobą udało mi się raz zagrać, niestety byłeś w przeciwnej większej drużynie więc nie było jak się dołączyć.


Chodzi ci oto że jak wciśniesz "Q" na wroga to w ogóle nie spotuje czy tylko nie słychać "jak krzyczysz"??
Bo ja mam problem że nieraz działa spot'owanie nieraz nie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 16:23 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 17:55
Posty: 63
A no właśnie raz pojawia się "death mark" a raz nie, bo co do dzwięków, to wydaje mi się normalne że nie zawsze są wydawane, bo przy w pełni współpracującej dróżynie byłby tylko non stop jazgot :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 16:34 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2010, 17:59
Posty: 85
Lokalizacja: Zielona Góra
Ja mam pomysł, każdy kto nie podał swojego nicka z xfire - robi to edytując swój pierwszy post w tym temacie.
My edytujemy a mati ma więcej roboty żeby wszystkie przekopiować do pierwszego postu :lol: (jak chcesz mogę pomóc :wink: )


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 18:13 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
ja mam niestety niemile doswiadczenia z grania na luzie w weekend :shock:

pykam z trzema osobami z "forumBF" w nicku na valparaiso, dostajemy w dupe niemilosiernie bo siedza w krzaczkach sobie - odezwalem sie zeby cos zaczeli robic, a nie czekac na objawienie, odpowiedz "przeciez mamy grac na luzie" :stupid:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 18:15 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2007, 14:13
Posty: 90
Okruch napisał(a):
ja mam niestety niemile doswiadczenia z grania na luzie w weekend :shock:

pykam z trzema osobami z "forumBF" w nicku na valparaiso, dostajemy w dupe niemilosiernie bo siedza w krzaczkach sobie - odezwalem sie zeby cos zaczeli robic, a nie czekac na objawienie, odpowiedz "przeciez mamy grac na luzie" :stupid:

:lol:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 mar 2010, 18:21 przez XtrAbtar, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 18:17 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 22:57
Posty: 10
Z chęcią pogram dla zabawy z kimś. Mój nick w grze: Maciuss. Dodajcie :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 19:45 
Offline

Dołączył(a): 6 mar 2010, 16:29
Posty: 20
imo zawsze gralem gram i bede gral 4fun wiec o co te spinki ludzie wlasnie w tym sek ze jak bym chcial grac w super ogar teamie i sam byc super ogarem to bym sobie klan znalazl. a jesli wchodze na te 2 h dziennie do gry to tylko po to zeby sie odprezyc z kims pogadac zrobic jakas fajna akcje a nie slyszec co chwila jakiegos placzu. Jesli tak ma wygladac to wasze granie na luzie to ja podziekuje. Bo to sie mija z celem i mysle ze z koncepcja gry na luzie jak sama nazwa wskazuje. Sorry ale nie mam na tyle czasu zeby naparzac jak niektorzy po 12 h na dobe.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 20:16 
Offline

Dołączył(a): 30 gru 2009, 03:00
Posty: 24
fikus, wiec po co chcesz do nas dolaczac? Jak i tak latasz osobno (wynika to z twojego postu). Bez tagu ForumBF tez mozesz grac na tym twoim luzie, nikt cie nie trzyma. Tu chodzi o to, zeby grac zespolowo, ale bez zobowiazan typu "masz byc codziennie o 18 online! Wtedy jest czas trening itd. Jak nie to wypad z naszej bandy...". Bez znajomych, granie w stylu rambo staje sie nudne, a denerwujace jest to ze nie mozna grac zespolowo. "Granie na luzie" ma zamiar to zmienic. Mysle, ze chociaz niektorzy zrozumieli.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 24  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL