Teraz jest 8 paź 2024, 12:33

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 467 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 23 kwi 2010, 08:29 
Offline

Dołączył(a): 6 mar 2010, 20:22
Posty: 14
Wcześniej pisałem posta ,że poprawka wyszła mi na plus bo tak rzeczywiście było, ale wczoraj to była tragedia całkowita. Po 2 godzinkach zrezygnowałem z grania w bcbf2.
W nic nie mogłem trafić, nawet jak przeciwnik stał przede mną 2 metry.Mały przykładzik: posłałem rakietkę z rpg-a w abramsa , a po chwili już nie żyłem przejechany przez niego, co najmniej dziwne bo stałem w budynku na pięterku,potem mnie wywaliło do pulpitu.
Innym razem stzrelałem sobie z mg36 do nadbiegających przeciwników, ani jednego trafienia z odległości 3 ,4 metrów.
Non stop mam freezy, na win xp i na win7.
Win 7 czyściutka , tylko Bfbc2 zainstalowany. antywir wywalony, zapora wywalona niestety nic to nie daje.
No cóż trzeba czekać , może coś poprawią, chociaż widzę, że Dice idzie nie w tym kierunku co trzeba.

Pozdrawiam wszystkich
Zmęczony i sfrustrowany gracz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 23 kwi 2010, 08:36 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
A ja jakoś nie mam problemów z zabijaniem, kwestia skilla :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 23 kwi 2010, 10:01 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 11:33
Posty: 141
Szczerze mowiac mi sie gra lepiej. Ale to pewnie dlatego ze mam BC2 od 2tyg i nie zdazylem sie nagrac na starych ustawieniach, albo dlatego ze mi skill rosnie ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 23 kwi 2010, 10:30 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2007, 13:52
Posty: 243
Lokalizacja: Bydgoszcz
kukasek napisał(a):
$towarzysz$ napisał(a):
Rozumiem, że te ściny mają wszyscy bez względu na "wnętrzności" swojego komputera czy nazwę firmy karty graficznej ?


Nie wszyscy. Mój stary GF 7800 z każdym patchem wyciąga z tej gry coraz więcej klatek :P


Bo masz DX9? Problem mają ci, którzy grają na DX10. Ja jak przełączę na DX9 to też leci aż miło.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 23 kwi 2010, 10:45 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 11:15
Posty: 105
MichelCat napisał(a):
kukasek napisał(a):
$towarzysz$ napisał(a):
Rozumiem, że te ściny mają wszyscy bez względu na "wnętrzności" swojego komputera czy nazwę firmy karty graficznej ?


Nie wszyscy. Mój stary GF 7800 z każdym patchem wyciąga z tej gry coraz więcej klatek :P


Bo masz DX9? Problem mają ci, którzy grają na DX10. Ja jak przełączę na DX9 to też leci aż miło.


Nie prawda ze problemy maja tylko ci ktorzy graja na dx10>Osobiscie gram na dx9 i spadek fpsow jest naprawde duzy niestety :x

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 23 kwi 2010, 11:01 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2007, 13:52
Posty: 243
Lokalizacja: Bydgoszcz
Tak gra zatem jest tak niestabilna na mnogości konfiguracji, jak żadna inna. Silent Hunter IV i V jakie nie są te sterowniki, to pięknie to działa, RS: Vegas 2 świetnie, MW2 zawsze bardzo dobrze. Problemy miałem tylko z ArmA 2, gdzie różne sterowniki graficzne, różnie wpływały na grę. Tutaj to jakaś maniana. Wygląda to jakby DICE postawiło: jedyny słuszny procesor to taki, karta taka a pamięć taka, system tylko taki, bo nas te firmy sponsorują... i my im dobrze robimy dostosowując silnik pod te technologie - lub drugi wariant: jesteśmy nieudolni, ale nie pokażemy światu, że DICE to teraz zlepek amatorów.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 23 kwi 2010, 11:59 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2006, 15:07
Posty: 36
No to wszystko odpowiednie ja mam;D 4 giga ramu, I3 540 na 4,4ghz OC oraz HD4770;D ponad 60fps podczas extra zadymy i 14-16s ladowania mapy xDD

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 23 kwi 2010, 13:29 
Offline

Dołączył(a): 5 sty 2010, 22:59
Posty: 74
a ja mam dziewczyne.

To nie temat o chwaleniu sie co kto ma tylko, zeby pojeczec o patchu. O tej super lacie dzieki ktorej mozna pograc >.<".
Koledzy pare postow wyzej oczywiscie maja zajebistego skilla jak to napisali hehe. Chcialbym to zobaczyc :)
Nie ma co sie denerwowac. Jest duzo innych gier w ktore mozna pograc do czasu wyjscia kolejnego patcha dzieki ktoremu gra sie wogole nie wlaczy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 23 kwi 2010, 13:50 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2010, 17:33
Posty: 15
skill to jedno a zbugowane hitboxy drugie :]

teraz przy zwiększonym dmg nagle większość zaczęła grać akabanem no ale wiadomo po co sobie utrudniać ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 23 kwi 2010, 13:54 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 11:33
Posty: 141
Cytuj:
a ja mam dziewczyne.

To nie temat o chwaleniu sie co kto ma tylko, zeby pojeczec o patchu. O tej super lacie dzieki ktorej mozna pograc >.<".
Koledzy pare postow wyzej oczywiscie maja zajebistego skilla jak to napisali hehe. Chcialbym to zobaczyc :)
Nie ma co sie denerwowac. Jest duzo innych gier w ktore mozna pograc do czasu wyjscia kolejnego patcha dzieki ktoremu gra sie wogole nie wlaczy.


Skoro piszesz w liczbie mnogiej ("koledzy") to musz sie odniesc do Twojego posta, jako ze tylko 2 osoby na tej stronie pisaly cos o skillu.

Odniesienie: Naucz sie czytac ze zrozumieniem.

Choc z 2-im i ostatnim zdaniem sie zgadzam :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 23 kwi 2010, 13:55 
Offline

Dołączył(a): 18 lut 2010, 20:33
Posty: 63
Lokalizacja: Wrocław
Piospi napisał(a):
A ja jakoś nie mam problemów z zabijaniem, kwestia skilla :roll:


Moderator i pisze takie posty, brawo! ;-)

W kazdym badz razie skill tutaj nie ma nic do rzeczy, bo hitboxy sa naprawde skaszanione, a z celnoscia broni tez jest roznie, no bo jak to mozna nie trafic w gostka, ktory stoi metr przede mna? No chyba ze DICe uznalo, ze pociski sie rozchodza, jak swiatlo z zarowki, to spoko... Duzo osob narzeka na noz, a ja jeszcze ani razu nie mialem problemow z zabijaniem nim.
Denerwuje troche pobiezne podchodzenie Szwedow do spraw broni. Kiedys bylo M60, teraz tylko AN-94 i MG36. Jesli kazdy patch bedzie tak "balansowal" bronie, to swietnie. Za miesiac pewnie wszyscy beda biegac z F2000 ;).

_________________
[FS/SPQR] Bary/b4ry! ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 23 kwi 2010, 14:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2010, 22:18
Posty: 41
Lokalizacja: Kraków
witam, ja mam problem własnie po osattniej aktualizacji. Gdy chcę wejsc na gre po odczekaniu tych 10s nie moge dołączyc do gry dopiero po nastepnych 5 s wchodze. Jest to denerwujące bo jak chce dołaczyc do goscia ze swojej druzyny to odradzam sie i np. zostaje zabity granatem :| spotkał sie juz ktoś z takim problemem??

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 23 kwi 2010, 14:36 
Offline

Dołączył(a): 5 sty 2010, 22:59
Posty: 74
kaczamanov napisał(a):
Cytuj:

Skoro piszesz w liczbie mnogiej ("koledzy") to musz sie odniesc do Twojego posta, jako ze tylko 2 osoby na tej stronie pisaly cos o skillu.

Odniesienie: Naucz sie czytac ze zrozumieniem.

Choc z 2-im i ostatnim zdaniem sie zgadzam :)



Spokojnie :) Akurat do Twojego postu nic nie mialem.
Moj blad, ze w liczbie mnogiej...sorka :)


Chodzilo mi o posta Piospi. Kolejny z cyklu co ja nie umiem , co ja nie potrafie ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 23 kwi 2010, 14:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 10:01
Posty: 88
Z nożem faktycznie coś jest nie tak. Wczoraj dźgałem gościa od tyłu i ani nie zginął, ani sie nawet nie odwrocil :?: :!: ... ostatecznie gościu przeżył, a ja zginąłem od kuli snajpera, ktory był po drugiej stronie mapy :shock: :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 23 kwi 2010, 16:17 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Panowie, jak to jest, ze po tym paCZu mam okolo 120-140 serwerow, ze wszystkich map i ich modow gry? :?:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 467 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 32  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL