Teraz jest 6 paź 2024, 08:33

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 sie 2010, 15:50 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
ptaku71 napisał(a):
@up P4V3l
"noob złodziej fragów" trafia się na czacie coraz częściej. Ja czasami wolę zdobyć 40 za asystę i 20 za spota i uniknąć kill cama, jeżeli jestem na tyłach wroga.

Jeszcze nie spotkałem się z takim zjawiskiem ale przecież i tak działa to w obie strony. Wczoraj jakiemuś gostkowi z mojej drużyny sprzątnąłem 5 fragów z rzędu w ciągu pewnie niecałych dwóch minut gdy odpieraliśmy ataki na piętrze budynku mając wszystkie flagi. Czy był zły z tego powodu to już nie wiem.:mrgreen: Jestem pewien, że przynajmniej miał te 40 pkt. za strzały krytyczne bo tylko się wychylałem tam gdzie on strzela i oddawałem po 1, 2 strzały z M416. :D Mało razy jest tak, że sami strzelamy do kogoś i jeśli zaspotowaliśmy, to ktoś inny za nas kończy nawet kilka razy z rzędu? :o


Radzi0 napisał(a):
@up
nie rozumiesz, raszuj ale bez auto snajpy, satysfakcja jest walnac quicka z m24 z 15m od wroga.

Ciekawe ile masz w rundzie takich satysfakcji w pojedynkach np. z asfaltem. 1/10? :mrgreen: Jeśli grasz na hc to statystyka może być troszeczkę większa. :P


Radzi0 napisał(a):
Z auto snajpa kazdy glupi umie strzelac... Nie trafisz raz walisz dalej ile wlezie. Urok tego jest taki, one shot one kill. Nie trafisz, nie zyjesz. Lepsze to niz kampienie w krzaku i granie tylko dla kd bo wlasnie taka jest opinia na temat tej klasy.

Chyba dostało się trochę po dupce od snajperów z karabinkiem samopowtarzalnym i dlatego tak wylewasz swoje żale co? :wink: Spróbuj polatać z nimi i się przekonasz czy każdy głupi będzie umiał z tego strzelać... :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2010, 15:52 
Offline

Dołączył(a): 21 lip 2010, 16:03
Posty: 25
dla mnie noskilem jest ktos kto siedzi w kampmiejscówie i pruje, tu wystarczy jedynie wyskilowac celnosc i jademy
dla mnie skillem jest (chodzi o recona) ktos kto wspiera duzyne tam gdzie potrzeba, podkłada c4 i wali pipki, tzn ja tak robie
jestem nowy wiec czesto padam ale przed smiercia najczesniej nie mam juz sensora ;) jesli widze czolg to zapierdzielem pierwszy c4 podrzucac i jest ciekawiej ;p, nie wyobrazam sobie calal mapke siedziec w 2 miejscach

ram udalo mi sie schowac na mcomem mojeje druzyny, tzn za jakims kamieniem kolo tego budynku gdzie jest mcom, jakies 20 metrów, niestety nie wybroniismy kumple pouciekali a ja zostalem za kamieniem. przeciwnicy wchodza i tam siedza o0! no cóż wychylam sie, HS, medyk podnosi goscia, dosatje HS i jego kompan tak samo, przez chwile sie tak bawilem ale wkoncu jakis mechanik mnie zestrzelil ;)

grałem ta pierwsza snajperka, najbardziej ja lubie a jako ze gram na PS3 wiec nie mam tam kill cama tylko pokazuje pozycje to moglem sie chwile pobawic, ale kurna jakbym wtedy byl asfaltem to granat i 2 granatniki i calego owarzystwa nie ma xd


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2010, 16:21 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Sam siebie uwazam za no skilla praktycznie we wszystkich klasach... nie sciagam hs jako snajper w takich ilosciach jak inni, jako asfalt lamie tak, ze az przykro patrzec, medem moze nie jestem najwieksza lama ale orlem tez nie, mech... znam dUUUzo lepszych.
Tak jak to bylo napisane na poczatku tematu: w pewnych sytuajcach wydaje sie ktos byc lama lub noobem, ale nie znamy przyczyny czyjegos zachowania, w zwiazku z tym nie ma co jechac na zapas. Natomiast sa ewidentne lamy w kazdej z klas, niszczace przyjemnosc grania innym, w kazdy mozliwy sposob wykorzystujac swoja klase by to zrobic, lub nie majac pojacia jak wykorzystac atuty klasa do gry zespolowej.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2010, 20:30 
Offline

Dołączył(a): 21 lip 2010, 16:03
Posty: 25
mozecie mi powiedziec o co chodzi z tym CG? ile ma naboi? czemu to takie dobre? próbowąłem dzis grac inzyneirem ale tym sie nei da grac! załosne bronie po prostu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2010, 20:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 16:28
Posty: 130
Lokalizacja: Pustynia Atakama
carl gustav zalosny? no serio , ale jesli tym nie umiesz grac to troche ''dziwne'' ;/

_________________
Obrazek


http://www.ultrasonline.com/ref/KuKaTS/ kliknij prosze raz , a dasz mi 10 tokenow , ktore mi sie przydadza ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2010, 21:50 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
sipaszi napisał(a):
mozecie mi powiedziec o co chodzi z tym CG? ile ma naboi? czemu to takie dobre? próbowąłem dzis grac inzyneirem ale tym sie nei da grac! załosne bronie po prostu

Bo grać trzeba umieć kolego a jeśli lamisz, to każda spluwa mechanika będzie dla Ciebie żałosna. :) Gustav to najpotężniejsza broń w całej grze jeśli chodzi o piechotę a rakiet ma 7, więc wystarczy tylko gdzieś się dobrze ulokować i masz w mgnieniu oka tyle samo fragów ile rakiet, bez zbędnego wysiłku... :mrgreen: Jest ideałem dla graczy, którzy nic nie potrafią zrobić z inną bronią a mechanicy bardzo często traktują ją jako podstawę bo o karabinkach w tej klasie słyszeli tylko z opowieści. :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2010, 22:43 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Jesli mech to piechota, to: mortar jest najpotezniejszy... mala dygresja.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2010, 23:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 16:28
Posty: 130
Lokalizacja: Pustynia Atakama
no mech to raczej piechota , tylko taka bardziej ''anti-tank'' ;p

PS: gz dwutysiecznego killa z noza

_________________
Obrazek


http://www.ultrasonline.com/ref/KuKaTS/ kliknij prosze raz , a dasz mi 10 tokenow , ktore mi sie przydadza ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2010, 23:20 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
[Yossarian] napisał(a):
Jesli mech to piechota, to: mortar jest najpotezniejszy... mala dygresja.

A czym innym jest mechanik jeśli nie piechotą? :o Tylko, że z mortarem nie możesz biegać i strzelać jak do kaczek bo pewnie w zdecydowanej większości zabijasz nim wrogich snajperów kampiących w jednym miejscu czy też puszczając go na uzbrojonego mcoma. Reszta to już tylko łut szczęścia jeśli ktoś przypadkowo wejdzie pod ostrzał...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2010, 23:31 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
W zwiazku z tym wszystkie klasy sa piechota i najpotezniejszy jest mortar, ktorym mozna ubic nawet 2 tanki. Nie wiem jak inni sie obchodza z mortarem lub ty skoro wysnuwasz takie wnioski. Ja uzywam go powiedzmy poprawnie. Nawala na 1 przeciwnika... bardzo bardzo marginesowe zjawisko w moim przypadku.


@kukaTS
co to gz ma oznaczac?

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 5 sie 2010, 00:59 przez [Yossarian], łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2010, 23:40 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 13:14
Posty: 74
Rozumiem pisanie noob team gdy widzi sie na zboczu gory 12 recona bawiacych sie z super ekstra snajperow (w dodatku bez nalotow i bez spotowania) .
Zabijasz z CG to co moze nie miales ammo , zabijasz z granatnika to co?
Bronie sa po to by ich uzywac.
Jest troche za duzo medykow to sam nim nie badz, wez asfalta albo mecha.
Strzelasz z M60 trudno zabije cie z noza nastepnym razem.
Bawisz sie w pr0 z jakas snajpa trudno - wysadze cie.
Podkladasz c4 to co od czegos to jest.
Spamujesz czolgiem m-coma jak sie da to co?

ALE K**** JEDNEGO NIE "ZNIESE" KAMPIENIA KOLO SPAWNU I ZABIJANIA RESPIACYCH SIE !!!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2010, 23:58 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
[Yossarian] napisał(a):
W zwiazku z tym wszystkie klasy sa piechota i najpotezniejszy jest mortar, ktorym mozna ubic nawet 2 tanki. Nie wiem jak inni sie obchodza z mortarem lub ty skoro wysnuwasz takie wnioski. Ja uzywam go powiedzmy poprawnie. Nawala na 1 przeciwnika... bardzo bardzo marginesowe zjawisko w moim przypadku.
co to gz?

Ja mortara używałem w większości na czołgi w podboju bo snajperowi to wolałem zdjąć kapelusz niż bawić się w takie bzdety, :) kiedyś jak zagrałem rundę w trybie rush reconem, to najpierw uzbroiłem mcoma, puszczając zaraz na niego nalot i wtedy faktycznie można sobie nabić sporo fragów. Po dwóch takich akcjach miałem 9 zabić za friko ale jeśli gra się w innym trybie to już nie ma takiego skupiska wroga w jednym miejscu i jest ciężej kogoś ustrzelić. Już dawno, bardzo dawno nie zginąłem od mortara, więc chyba nie jest to aż taka śmiercionośna broń w porównaniu z gustavem. :)
A co do zabicia dwóch czołgów za jednym razem no to cóż, zdarzają się i tacy kierowcy, widocznie tamci lubili stykać się lufami... :omg:

Jeśli chodzi o gz to możesz przecież użyć opcji szukaj! 8)
http://lmgtfy.com/?q=co+oznacza+skr%C3%B3t+gz

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2010, 00:19 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
szefyk, najpotezniejsza bron to mortar, moze nie tak popularna jak cg a przez to nie tak hmmmm smiercionosna, bo:
1 'snajpy' to lamy - o czy wiadomo takze z tego temtu
2 cg jest latwiejszy w uzyciu i kazda lama go obsluzy, lub prawie kazda tak zeby spamowac piechote wroga

Ograniczcie te osobiste wycieczki!

edit:Obrazek
to statystyki globalne, i czy fakt zajecia pierwszych trzech miejsc w ilosci killi przez noz, granat i 40mm granatnik, automatycznie powoduje, ze mozna nazwac w/w najpotezniejszymi? czy jednak najbardziej smiercionosnymi?
http://www.badcompany2.ea.com/pl/statystyki-globalne

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 5 sie 2010, 09:53 przez [Yossarian], łącznie edytowano 7 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2010, 09:12 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2010, 18:46
Posty: 135
Mortar jest śmiercionośny. Wczoraj przekonali się o tym moi przeciwnicy na arice. Jadą 3 abramsy autostradą. Stanęły zbite w kupie (dziwiłem się co to za taktyka i po długim dumaniu dalej nei rozumiem, chociaż moze poprostu zabrakło paliwa czy co?). Poszedł mój mortar i rozwalił 3 maszynki (2 z przodu dały rurę w tył, ale ten z tyłu nie chciał się ruszyć). Miło było patrzeć na ognisko, zwłaszcza, że obok gigantów kręciło się 2 mechaników z wiertarkami (tak idealne miejsce na naprawę).

Żeby to nie był :spam: to podsumowując. Mechanik naprawiający na środku pola bitwy też się zdarza. A genialne załogi czołgów co stają w takim miejscu i to razem, zbici też się trafiają. Jak masz zamiar zrobić coś takiego - zamiast czołgu weź quada, mniejsza strata.

Jak już w temacie lamiących pojazdów.
Pustynia atakama (rush - atakujący). Ile to trzeba nerwów stracić... Atakujemy pierwsza bazę i co? 6 typków siedzi i czeka na spawn śmigłowca. Przy czym oczywiście TK lecą. Pojawia się maszynka wsiadają (oczywiście przy wsiadaniu się pozabijają...) i lecą! Lecą! Lecą! Tracą kontrolę i spadają - czas lotu? Koło 15s? I od nowa. Spawm. Czekanie itd.

Porzucanie czołgów już rzadziej się zdarza.

Kolejki do UAV, trochę się zmniejszyły.

Nadal jednak są popularne wjazdy czołgami i lekkimi czołgami samemu na chama, bez gunnera.

Jeszcze lepsze jak ktoś czeka na spawn blackhawka i gdy się pojawia to peirwszy siada za sterami. Kij wsiadają strzelcy i 2 desantowców. Pilot podnosi maszynę, przechyla dzióbek, aby lecieć do przodu. Leci, ale dalej przechyla. Oops! Drzewko, skałka, domek itp. i 5 trupów.

Zatem prosze o przemyślenie 2 razy czy na pewno chcesz wspomóc drużynę używając danego pojazdu i czy aby na pewno umiesz go prowadzić/pilotować.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2010, 12:08 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 13:14
Posty: 74
Jesli masz ogarnietego mecha z rpg albo CG to jestes bogiem w czolgu XD a jak nie to lipa xD

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL