Teraz jest 17 cze 2024, 18:22

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 kwi 2011, 19:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Tylko 1 rzecz mnie zastanawia.
Po co Wam ten klan ?
Jest Was zaledwie kilku, możecie się spotykać w grze, i grać na normalnych serwerach...

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2011, 21:35 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
WojtaaSs napisał(a):
WojtaaSs napisał(a):
mówić do słupa a słup jak dupa...

... mam nadzieję że 3 razy to dość żeby wreszcie dotarło...

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2011, 05:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
naszło mnie na pisanie:
1. Poprzednia reprezentacja w turnieju EA & Battlefield.pl BF:BC2 Vietnam Cup miała taki poziom że do najważniejszych meczów obecnych była tylko połowa graczy.
2. Do reprezentacji BF.PL to mogę się czuć powołany jeśli mnie zaproszą redaktorzy, moderatorzy i zasłużeni szanowni koledzy forumowicze BATTLEFIELD.pl (tak jak to było z ostatnia potyczką z BFzone.pl)
3. Adrian, nie uważasz że prowadzenie temau to nie jest to samo co bycie przewodniczącym klasy w gimnazjum ?
4. Także proponuje żebyśmy umawiali się w tym starym, dobrym temacie:
viewtopic.php?f=106&t=32501&hilit=na+luzie
przynajmniej zgłosi się więcej chętnych niespeszonych powagą sytuacji.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2011, 08:36 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Żeby byla jasnosc:
- powolanie reprezentacji forum to sprawa forumowiczow - poniewaz zespol redaktorski to redaktorzy i moderatorzy
- od samego poczatku (zalazka) informowalem kolegow, iz moja obecnosc to jedynie pomoc i czekam na wylonienie sie dowodztwa imprezy
- jedynie Adrian IMHO pozytywnie przeja sie rola i stara sie publicznie (na forum) drazyc temat = b. latwo jest krytykowac lub spamowac temat i czyjes checi - samemu pozostajac 'biernym obserwatorem'
- ponownie doradzam kontakt z Medcomem i DeathName i przypominam jest server bc2 i server ts, nazwa reprezantacja jest moze i zbyt szumna ale jednak odpowiednia dla grupy forumowiczow majacych zamiar grac razem i od czasu do czasu rozegrac jakis sparing lub uczestniczyc w turnieju


co do trunieju bc2 vietnam... granie razem daje efekty po dluzszym czasie niz dane to bylo nam i co najwazniejsze, potrzebnych jest kilka warunkow spelnianych przez uczestnikow eskapady:
chec do gry, pewnego rodzaju karnosc i swiadomosc grania w grupie i dla celu wyzszego, nizeli fragowanie, tak wiec: k/d nie powinno miec znaczenia w wyborze komandira, tak jak to widza co poniektorzy... i oczywiscie czas, poniewaz 1 godzina tygodniowo to za malo zeby zaczac sie wspolnie rozumiec

oczywiscie sluze pomoca w czasie treningow czy luznego grania pod tagiem forum (ForumBF - jest najbardziej reprezentatywny (imho) - inforumuje, ze to forumowicze graja 4 fun^^)

reasumujac: mniej bla bla wiecej czynow:
viewtopic.php?f=135&t=37673&p=541552&hilit=

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2011, 10:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 19:13
Posty: 459
Lokalizacja: DolnyŚląsk
Cześć yossarian miło, że mnie popierasz.

PS Wejdź na tsa ts.battlefield.pl

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2011, 12:32 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
[Yossarian] napisał(a):
Żeby byla jasnosc:
- powolanie reprezentacji forum to sprawa forumowiczow - poniewaz zespol redaktorski to redaktorzy i moderatorzy


Toteż mu nie zabraniamy założenia klanu a jedynie niewłaściwe dla nas jest to że 12 latek gra w grę przeznaczoną dla 16 latków i myśli że skoro spamuje na forum BF.pl ma prawo do używania nazwy Battlefield.pl.

Niech założy swój klan pod inna nazwą i zobaczymy jak to będzie wyglądać za pół roku .

[Yossarian] napisał(a):
- jedynie Adrian IMHO pozytywnie przeja sie rola i stara sie publicznie (na forum) drazyc temat = b. latwo jest krytykowac lub spamowac temat i czyjes checi


Sorki, ale rozwiązanie ma powyżej. Z tagiem BF.pl i tak się spotykamy na eventach i myślę że ta formuła winna wystarczyć. IMO - Klan BF.pl nie jest potrzebny. Kto chce, może dołączyć do jakiegoś klanu, który reklamuje się w odpowiednich wątkach lub zakłada własny.

Dla mnie koniec tematu.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2011, 12:52 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
a jesli chcemy grac jako grupa znajomych 4fun z forum, z tagiem tegoz forum, to juz nie mozna?

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2011, 13:45 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Nie mi o tym decydować. Przedstawiam tylko swoją , prywatną opinię. Tylko patrząc obiektywnie, hipotetycznie rzecz biorąc, jeśli ktoś zostanie złapany z tagiem BF.pl na trollowaniu/psuciu gry lub co gorsza cheatowaniu, to na kogo spadnie odium ?? Sfrustrowany nastolatek w trakcie dojrzewania, w okresie buntu .... Nie jest to aż tak nieprawdopodobne ...

Poczekajmy , niech stworzą swój klan i zobaczymy ich jak długo pograją ...

PS
To jest moja prywatna opinia i nie jest stanowiskiem Redakcji BF.pl

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2011, 13:53 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
tego typu negatywne zachowania byly pietnowane i sa przez 'grupe uderzeniawa' forum, wrecz przeciwnie, pozdrawiamy na poczatku rozgrywki wszystkich, na zakonczeniu, dziekujemy za wspolna gre - bez wzgledu na wiek, plec i preferencje^^

wiadomo: prestige, oblige... dlatego tez proponoje zainteresowanych kontakt z Medcomem i DeathName - nie ma co spamowac, trza grac razem, albo, zamknac temat^^

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2011, 19:09 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
więc byłbym za tym drugim. jednak grajcie razem (jak najbardziej) ale wg. mnie tag BF.pl nie jest odpowiednim dla tego typu drużyny. BF.pl to nie tylko BFBC2 lecz cała historia rozpoczęta od informacji przedpremierowych BF1942. Multum graczy się przewinęło. Sądzę że nie tylko ja nie zgadzam się na trolowanie po serwerach z prefixem BF.pl - reprezentujesz wszystkich zarejestrowanych na tym portalu. W tym momencie mi osobiście nie podoba się że mnie i moich przyjaciół (jako użytkowników battlefield.pl) reprezentuje 12 latek. (A co do tego prowadzi drużynę :stupid:) Zostawmy ten tag dla specjalnych okazji a nie róbmy z nim co chcemy. Za dużo ludziska na się naoglądaliście co się na BFzone dzieje i Wam się tutaj powoli w dupach przewraca...

Kiedyś ktoś mądry u nas powiedział że PRGK to nie napis na dropsach - to samo się tyczy BF.pl

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2011, 20:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
To czy Adrian trolluje na serwerach, to już kwestia indywidualna. Bardzo często spotykam się w grze z użytkownikami, którzy mają 18+ lat, a zachowują się jakby mieli 12, zero kultury, szacunku do innych, lepszych od siebie graczy itp. Chodzi mi dokładnie o to, że wejdzie taki osobnik na serwer, i gdy padnie płacze, gdy zabije go snajper wyzywa od kamperów, gdy ktoś ma bardzo dobre ratio, wyzywa od hackerów. Ale są również tacy gracze, którzy mają po 13-14 lat, a gdy z nimi rozmawiasz masz wrażenie jakby mieli o dobre kilka lat więcej. A mianowicie potrafią się normalnie komunikować, bez zbędnego chamstwa, nie płaczą na serwerach itp itd. Oczywiście jeżeli ktoś ma te powiedzmy 12 lat, w bc2 50lvl, a w szkole średnia 2.0 to ja mogę nazwać to tylko patologią. Ja jestem z pokolenia które bawiło się na dworze, ale jest to indywidualny wybór. Zauważyłem że dowódca Waszej drużyny również bawi się na dworze - tyle że w battlefieldzie, na heavy metal (zbieżność nazw map jest przypadkowa)... Niemniej jednak, ja nie chcę by forum, czyli również mnie i innych użytkowników reprezentował 12 letni gracz. Pragnę podkreślić, że reprezentując FORUM, nie reprezentujesz tylko BC2, ale również każdą inną część battlefielda, ale to już wyjaśnił Wojtass

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2011, 20:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
Gram trochę z Adrianem i nic poważnego nie mogę mu zarzucić oprócz wieku (ma więcej niż 12 lat). W grze nam to nie przeszkadza ale jako dowódca jakiegoś klanu powinien spełniać wymagania gry(dobry kandydat na dowódce w przyszłości).

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2011, 02:32 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2010, 02:56
Posty: 81
@Krox
wstrzymuję się od głosu - ale - skoro to jest forum, chciał nie chciał, wszyscy na nim jesteśmy,
kto powinien zdecydować, gdy potencjalnie, jakaś grupa będzie chciała grać pod bf.pl, czy wolno ?
jeżeli wszyscy, to znaczy, że nikt :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2011, 09:27 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
BartM napisał(a):
@Krox
kto powinien zdecydować, gdy potencjalnie, jakaś grupa będzie chciała grać pod bf.pl, czy wolno ?
jeżeli wszyscy, to znaczy, że nikt :)


Zadecydować powinien zarząd portalu. Prowadzimy w tej chwili dyskusje na wewnętrznym forum na ten dokładnie temat.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2011, 10:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
BartM napisał(a):
@Krox
wstrzymuję się od głosu - ale - skoro to jest forum, chciał nie chciał, wszyscy na nim jesteśmy,
kto powinien zdecydować, gdy potencjalnie, jakaś grupa będzie chciała grać pod bf.pl, czy wolno ?
jeżeli wszyscy, to znaczy, że nikt :)

Ależ ja niczym nie próbuje zarządzać. Logiczne jest że o tym muszą zadecydować główne władze na forum, a nie użytkownicy. Chyba że po rozmowach wewnętrznych nic nie wyniknie, to można ewentualnie zrobić głosowanie wśród użytkowników, ale to już jest poboczna sprawa.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL