Teraz jest 7 paź 2024, 00:43

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 maja 2010, 15:57 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
@up:
Jak mam to zobaczyc wchodzac do gry?! Jest jakas mozliwosc? :omg: i w 90% gram snajpem, nie patrzac na nasycenie 'snajperami' , to proste wiecej zdzialam niz 2 innych graczy ze snajperkami. Czy teraz bedzie jakas krucjata na mnie->bo gram snajpem? :stupid: i inni tez?! Jes;li o mnie chodzi narazie nie zamierzam zmienic klasy -> takze prywatne insynuacje /tak, tak, insynuacje, bo nie gralismy razem zeby cos wnioskowac na faktach.../ co do mojego stylu gry, prosze sobie oszczedzic.
Myslalem, ze piszemy tutaj o tych ktorzy nie pomagaj swoim, nie spotuja, nie uzywaj np mortara <-bo ogromna ilosc tych ze snajperkami nie uzywa mortara nic a nic... O cudokulkach nie wspominajac->no chyba se pod d wrzucic zeby kto z nozykiem zeberek nie policzyl... :stupid:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2010, 16:12 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 19:02
Posty: 149
[Yossarian] napisał(a):
@up:
Jak mam to zobaczyc wchodzac do gry?! Jest jakas mozliwosc? :omg: i w 90% gram snajpem, nie patrzac na nasycenie 'snajperami' , to proste wiecej zdzialam niz 2 innych graczy ze snajperkami. Czy teraz bedzie jakas krucjata na mnie->bo gram snajpem? :stupid: i inni tez?! Jes;li o mnie chodzi narazie nie zamierzam zmienic klasy -> takze prywatne insynuacje /tak, tak, insynuacje, bo nie gralismy razem zeby cos wnioskowac na faktach.../ co do mojego stylu gry, prosze sobie oszczedzic.
Myslalem, ze piszemy tutaj o tych ktorzy nie pomagaj swoim, nie spotuja, nie uzywaj np mortara <-bo ogromna ilosc tych ze snajperkami nie uzywa mortara nic a nic... O cudokulkach nie wspominajac->no chyba se pod d wrzucic zeby kto z nozykiem zeberek nie policzyl... :stupid:


To bardzo proste, zaraz po wbiciu na serwer np. Port Valdez biegniesz z bazowego respowna pierwszej fazy po lewej, na górce i w "rurach" można w kilka sekund ich sobie policzyć. Dlaczego każde pytanie, krytykę odbierasz jako osobisty atak, problemem nie jesteś ty czy twoja gra (być może bardzo dobra), ale są sytuację gdzie nadmiar reconów nie przyda się niezleżnie od ich jakości gry, bo nimi nie odepchniesz przeciwników np. z "pod górki" powyższej mapy gdzie dwie drużyny defenderów składające się z medyków, asfaltów są wstanie zablokować cały atak.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2010, 18:30 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
Yossarian gra snajperm bo lubi a jak lubi niech sobie gra - wkońcu za tą zabawkę (BFBC2) zapłacił.
Ja jak widzę nadmiar snajperów i brak ludzi do gry w polu zmieniam serwer nie oglądając się na to, że druzynie z trzech ludzi zdobywających bezpośrednio m-coma zostanie dwóch. Też mi wolno po prostu nie bawi mnie bycie statystą w przedstawieniu w którym w głównych rolach występują snajperzy albo ze względu na ilość albo (sporadycznie) ze względu na wprost nieziemskie umiejętności. Polecam wszystkim takie postępowanie. I tyle...

Ostatnio robię to też w przypadku kiedy po jednej stronie gra sobie klan a po drugiej ludzie z przypadku hasający sobie radośnie tam gdzie im wygodniej. Tak jak wczoraj na pewnym polskim serwerze w którym tuż przed zdobyciem ostatnich dwóch flag zostałem zastąpiony członkiem jakiegoś klanu co naturalnie wiązało się ze zmianą stron i przegraną (pozycja 2-3 wśród grających). Ten ręczny balans doprowadza do barku równowagi sił ze względu na umiejętności. Nic przyjemnego dla graczy okzajonalnych.

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2010, 18:47 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 13:58
Posty: 124
Tak, w 10 sekund - teoria, a praktyka to dwie wielce dalekie rzeczywistości. Nie raz już miałem sytuację, że po raz trzeci podkładam ładunek pod mcom'a,a ten snajperowy-team-kladacy-mcom-w-10-sec nie może jakoś zapobiec rozbrojeniu ładunku. I można tak do usranej nieskończoności. ;)

Oczywiście wszystko zależy na kogo w teamie się trafi, jednak c oby nie było, sniper cop to fajna inicjatywa jak dla mnie. :)

Serwer można zmienić, pewnie. Tylko, że imho najlepszy fun jest na pubach gdzie jest największa populacja, a tam gdzie jest największa populacja jak są wolne miejsca, to często zwolnione przez ludzi mających dość sniper-teamów i czasami możesz sobie tak chodzić w nieskończoność po serwerach. Serwer 1 -> sniper-team -> next -> Serwer 2 -> sniper-team -> next -> Serwer 3... Może przesadzam, ale czasami naprawdę można mieć kiepską passę.

Choć ja ostatnio sam już nie wiem, czy gorszy jest sniper team czy k/d whore team, gdzie większość team'u boi wychylić głowę zza kamyka i przebiec kilka metrów co by przesunąć linie frontu i zdobyc/obronić mcom. :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2010, 19:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwi 2010, 09:49
Posty: 25
Lokalizacja: OLSZTYN
capri napisał(a):
@up - roznica pomidzy gosciem z filmiku a Toba jest taka, ze tam on gra reconem, a Ty "chowasz sie po krzakach likwidujac jednego gracza po drugim" (lmao). reconow jak ten z T jest na moje oko moze 1%.

Dzięki za wypowiedz pewnie zły jesteś bo nie raz padłeś od strzału snajpera. Tylko mam małe pytanie czy podczas czekania 15s które dzielą Cię od wejścia ponownie do gry nie masz ochoty znaleźć go i go sprzątnąć. Pewnie tak? To po akcji gościa z filmu spadło by ci pewnie morale i dla tego nie cierpisz snajperów ale to tylko moje zdanie. Pozdrawiam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2010, 20:26 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
@vonHinz1 - przeszukaj ten watek i znajdź moją wcześniejsza wypowiedź - moim problemem nie są snajperzy przeciwnika, przeważnie są to właśnie tacy snajperzy nawet miejscówki nie zmieniający po kilu. moim problemem jest 10-ciu snajperów w ataku w rush'u (rush to pewnie z 95% moich wszystkich gier). nie musisz wiec się bawić w psychologa ;-) mój koleś gra reconem i doskonale wiem co ta klasa może zrobić - na pewno więcej niż schować się w krzakach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2010, 20:39 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
exoriou napisał(a):
Serwer można zmienić, pewnie. Tylko, że imho najlepszy fun jest na pubach gdzie jest największa populacja, a tam gdzie jest największa populacja jak są wolne miejsca, to często zwolnione przez ludzi mających dość sniper-teamów i czasami możesz sobie tak chodzić w nieskończoność po serwerach. Serwer 1 -> sniper-team -> next -> Serwer 2 -> sniper-team -> next -> Serwer 3... Może przesadzam, ale czasami naprawdę można mieć kiepską passę.


:) prawda oj prawda - często tak jest po prostu snajperzy są jak plaga
ale skoro każdy z nas zaplacił to niech sobie gra jak lubi (za wyjątkiem cheaterów), przyjdzie czas kiedy nikt z nimi nie będzie chciał grać co najwyżej fragować będa nowych jeszcze niedoświadczonych ludzi (nie lubie słowa noob - każdy z nas w końcu w czymś nim jest)
no chyba że EA/DICE coś zrobi - choć wątpie dla mnie BFBC2 to taki drużynowy deathmatch w trybie zdobywcy - taka gra na konsole. I tak przestane w to grać z premierą BF3 lub najnowszego Medal of Honor. Przyjemna gra lubię ją ale do BF2 nie dorasta. Naturalnie IMHO

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2010, 14:21 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2010, 10:15
Posty: 1
Witam
Widzę że wszyscy nadają na snajperów w tej grze ale narzekać to można na każdą postać. Ja głównie gram snajperem (a grałem wszystkimi żeby odblokować bronie ale najmilej mi się gra reconem ) i wyróżniam się na tle innych opisywanych tu używam magicznych kulek i jeszcze bardziej magicznej literki "Q" i nie kampie cała grę ale bierze się VSS SP lub G3 i z kulkami lepszy od szturmowca.
Czemu nie ma tematy MedicCop na wielu serverach na polskich to najczęściej się spotkałem z tym, żeby dostać apteczkę to samemu trzeba strzelić do medyka bo rzuci ją sobie pod nogi a nie osobie potrzebującej nie wspominam nawet o wciskaniu Q na medyku bo olewka jeszcze większa.
To samo tyczy szturmowca rzuca sobie amunicje pod nogi a nie drużynie.

Wiec stawianie jednej postaci z gry jaką to najgorszą jest przesada jak akcja zostań SniperCop tylko raz spotkałem się z akcją ze dostałem strzałkę w oczy to koleś dostał kule w łeb i zmiana drużyny. Ubaw miałem po drugiej stronie bo każdy snajper nie ważne czy biegał czy nie to świeci na czerwono bo jakiś kolo mu zazdrości statystyk bo sam nie umie grać jako snajper.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2010, 15:34 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
A niełaska tak podejść do apteczki lub po ammo ? Każdy sobie myśli, że medyk lub zaopatrzeniowiec będzie ganiał przez pół mapy bo komuś się świeci nad głową krzyżyk lub amunicja. A, że ludzie rzucają sobie pod nogi to co mają to co w tym dziwnego ? Tak samo 99% snajperów wali mortara tam gdzi im wygodniej a nie tam gdzie by się drużynie przydał. Ja osobiście jako inżynier mam już dość uciekajacych pojazdów do których lece z wiertarką. Najpierw niewydarzony czołgista się drze need rapair a później ganiaj za nim bo nie poczeka. No i pakuje sie nie naprawioną APC'etką pod lufy nieprzyjaciela. Przypadki notoryczne, na 10 napraw może raz trafiam na cierpliwego.

A co do przydatności snajperów - ostatnio zmieniam zdanie. Ta zraza włazi na górkę i pyka nie atakując/zdobywając/broniąc lub przejmując flag czy m-comów. Co mi po tym że zabił 30 ludzi w turze jak robił to w miejscu nieistotnym dla celów gry ? Wystarczy jeden na którym zresują sie pozostali i po grze.

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2010, 16:03 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Tak, lamerstwo ze snajpa to niestety problem... gralem arice wlasnie i... 12 snajpow + ja i 3 rambo... nikt mcoma nie chcial zrobic... jednego /B/ rozwalilem mortarem, piszac do innych zeby uzyli tego atutu w zboznym celu - 0 reakcji... wszyscy /rambo tez z m60 sniper rifle/ na gorkach w kierunQ do drugich mcomow i dawaj pykaja... wzialem tanka wjechalem w srodek pod Amcom i... nikogo za mna... nawet nikt do tanka nie chcial wlezc... zeby oni chociaz mieli staty... ale to ledwo jakies 0.8... i po co tak grac? :lol:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2010, 16:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2010, 18:31
Posty: 76
To ja wychodzę z serwa, życzę powodzenia i pa! Nic nie mam przeciwko grania snajperem jako obrońcy, ale taka gra jest faktycznie żenująca. Modle się codziennie o ograniczenie ilości recon kitów na serwie. Amen.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2010, 16:33 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2010, 18:46
Posty: 135
Przynajmniej szturmowcem można na takich expić (ammo paczki!) :-)

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2010, 17:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
Lamayer napisał(a):
To ja wychodzę z serwa, życzę powodzenia i pa! Nic nie mam przeciwko grania snajperem jako obrońcy, ale taka gra jest faktycznie żenująca. Modle się codziennie o ograniczenie ilości recon kitów na serwie. Amen.

Okazuje się, że kampiąco-fragujący na własne kontra Sniperzy przeszkadzają nie tylko mnie (nam?). W wyszukiwarce serwerów BC2, można znaleźć takie z opisem "no sniper rifle" i admini z żelazną konsekwencją kikują każdego komu przyjdzie do głowy "posnajpować". BTW. Grało mi się wreszcie zespołowo miodzio i mam już ten serwer w ulubionych ;)

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2010, 17:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Dusty [PL] napisał(a):
W wyszukiwarce serwerów BC2, można znaleźć takie z opisem "no sniper rifle" i admini z żelazną konsekwencją kikują każdego komu przyjdzie do głowy "posnajpować". BTW. Grało mi się wreszcie zespołowo miodzio i mam już ten serwer w ulubionych ;)

Podziel się namiarami na ten serwer dobry człowieku.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2010, 18:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
sidh77 napisał(a):
Podziel się namiarami na ten serwer dobry człowieku.

A proszę bardzo:

0,f8d49890-d4e3-42e4-820c-c9f7a0c7f178,i3D.net - Trollos suchtlbude No sniper Hardcore HARDCORE HC;

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 36  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL