Teraz jest 7 paź 2024, 00:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 cze 2010, 18:21 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
@up both: cykory sie mnie wycykaly: http://www.abload.de/image.php?img=yosswookie.w5m3.jpg :lol:
tak, grywam na servie z zasada np: 'no snipers on attacker side'

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2010, 18:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Ej ludzie, ale czego wy wymagacie po publikach? Ja już od dłuższego czasu wychodzę z założenia, że nie ma co wymagać od medyków apteczek czy od asfaltów skrzynek z ammo. Większość gra dla siebie, a jednostki pracujące dla drużyny to rzadkość. Także poćwiczyć strzelanie można na publikach, ale jeśli się chce fajnej drużynowej gry ze współpracą to chyba tylko z komunikacją głosową - paczka znajomych albo jakiś klan. I nie ma co gdybać i narzekać, bo ani sniperCop, czy też ograniczenia klasowe nie zmienią stada baranów. Poza tym każdy gra jak chce


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2010, 18:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
Yossarian napisał(a):
cykory sie mnie wycykaly

Ależ skąd! Po prostu mam dość sytuacji gdzie gram w drużynce złożonej ze snajperów, którzy siedzenie w krzakach ciągle tłumaczą jak to wiele robią dla drużyny zabijając przeciwników i spuszając mortal-kombaty gdzie popadnie w poszukiwaniu jeleni co nie zdążą ucieć, odradzać się przy nich na krańcach mapy i "ciągnąć z buta" w kierunku walk, jednocześnie będący przekonanymi, że grają lepiej bo mają więcej punktów, wyższy skill i K/D. :-P

Mówiąc inaczej. Nie zauważam jak nie ma sniperów na mapach. Za to gra na serwie z tylko sniperami to byłaby baaaardzo nudna "skradanka".

dedoha napisał(a):
jeśli się chce fajnej drużynowej gry ze współpracą to chyba tylko z komunikacją głosową - paczka znajomych albo jakiś klan.

Nie każdy ma paczkę znajomych z BC2 i/lub nie każdy chce grać w klanie (bo to są nie tylko przywileje ale i obowiązki). Tak więc każdy sobie radzi jak może. ;)

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2010, 22:00 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Ostatnio natknąłem się na panów szalejących z RPG (czy jak tam się te bazooki nazywają) w budynkach... To jest dopiero zboczenie, że jak ktoś wlatuje przez drzwi to zamiast z pepeszki walą z przeciwpancernego zabijając i wroga i cały team w środku, do tego jeszcze ani razu nie spotkałem grenada, który próbował by mnie zabić czymś innym niż bazooką... Poza tym przypatrzyłem się dokładniej i snajperzy to góra 60% wszystkich camp zarówno na DM czy RUS-ach.

PS.: Dla tych którzy nie załapali.: WOO potrafią przynajmniej wykorzystywać sprzęt do celu, w jakim powstał, czyli precyzyjne strzelanie na duże odległości, tudzież raping tyłów.

PS2.: Było by też fajnie... gdyby ktoś z PRO wyjaśnił jaki cel ma zasada "NO BASE-RAPE" ... czyżby to, by asfalty mogły sobie spokojnie biegać patrząc jak koń przy wozie (tylko przed siebie) ???... Bez tego ludzie spawn-owali by na swoich i w końcu team-y miały by sens.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2010, 00:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2010, 00:19
Posty: 111
Lokalizacja: Rybnik
Odwracasz kota ogonem z tymi Rpg'ami? Masz na każdej snajpie platynkę i na pewno należysz do kolesi którzy lampią w krzakach całą mapę.
Piszesz że ani razu nie spotkałeś żadnego inżyniera z subkarabinkiem. Może po prostu tak rzadko ich widujesz?
Mam Admina na 7 serwerach i nie mam żadnego problemu z utrzymaniem porządku, Za dużo reconów? Warn. Ktoś bije cały czas bazooką? Przynajmniej Atakuje.

_________________
Airsoft jest niczym Project Reality. Prędzej czy później padniesz.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2010, 00:37 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Dzichader napisał(a):
Odwracasz kota ogonem z tymi Rpg'ami? Masz na każdej snajpie platynkę i na pewno należysz do kolesi którzy lampią w krzakach całą mapę.
Piszesz że ani razu nie spotkałeś żadnego inżyniera z subkarabinkiem. Może po prostu tak rzadko ich widujesz?
Mam Admina na 7 serwerach i nie mam żadnego problemu z utrzymaniem porządku, Za dużo reconów? Warn. Ktoś bije cały czas bazooką? Przynajmniej Atakuje.



No tak rpg jest cool snajpnig is bad... A jak jest roznica? Z tego co obserwuje ostanio zadna klasa sie nie kwapi do szturmowania, zwlaszacza chlopaki z zoomami z innych klas niz snajper... masz 30 kul w magazynkQ i ich kilka... jak jestes medem to od 100 w gore... Ja mam 25 w 5ciu...
Oczym ta dyskusja? o klasach w grze nie wymyslonej przez nas?
Sa klasy sa ich zadania. GDZIE JEST NAPISANE ZEBY TYLKO SNJAP SPOTOWAL?!
To moja gra, gram na pubach i stosuje sie do ich zasad, nie jeatem pr0, nie gram w ligach. Zaplacilem za to zeby miec przyjemnosc z zabawy a nie wyczytywac to jest cacy to jest be...

pzrd all
yoss

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2010, 00:38 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
@ Dzichader "Polamp" sobie geniuszu w krzakach na całą mapę z 88, SVU, VSS (Jak ustrzelisz 3 w ciągu 1h to szacun) :stupid:

PS: Nie odwracam "K.O." po prostu na DM już chyba z 5x oberwałem od swojego w powyżej opisany sposób.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2010, 02:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
matzo napisał(a):
PS.: Dla tych którzy nie załapali.: WOO potrafią przynajmniej wykorzystywać sprzęt do celu, w jakim powstał, czyli precyzyjne strzelanie na duże odległości, tudzież raping tyłów.

Snajpery raczej nie bierze się do ekwipunku po to, żeby latać z klamką, więc zbyt dużego wyboru nie ma - niby z bliska też można, ale rzadko takich widuję - już wygodniej wziąć shotguna. Duża odległość pozwala uniknąć konfrontacji z przeciwnikiem - można sobie pofragować, ale z daleka bombki się nie rozwali, flaga sama też się nie przejmie.
Jeśli sugerujesz, że łu potrafią korzystać ze swojego sprzętu jak należy, a reszta nie - to co niby miałby robić taki medyk? Strzelać po ścianach zamiast do wroga? :lol:

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2010, 03:23 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Sugerowałem raczej, żeby nie mieć za złe innym korzystania ze sprzętu jak należy.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2010, 09:31 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
to ja z uporem maniaka:
zasugeruj mi jak wygrac rusha w ataku, majac 8-10 zajebistych snajperow. wygralem ciasteczko? ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2010, 11:39 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Jesli juz wrozymy z fusow:
capri napisał(a):
to ja z uporem maniaka:
zasugeruj mi jak wygrac rusha w ataku, majac 8-10 zajebistych snajperow. wygralem ciasteczko? ;-)

Sugeruje:
Arica:
pierwsze mcomy: squad snajpow jak 'X'agon close combat c4 atakuje B, squad snajpow '2' z mortarami niszczy A, 2 pozostalych w czolgach robi kipisz;
drugie mcomy: squad X atakuje A, squad '2' niszczy mortarami B, dodatkowy w czolgu wspiera atak 'X' i jesio jeden na uavie;
trzecie mcomy: squad 'X' atakuje z czolgiem i uavem A i B, squad '2' mortarami stara sie zniszczy B i wspiera pozostala ekipe;
czwarte mcomy: squad 'X' atakuje A z tankiem i uavem, squad '2' mortarami rozwala B;
ostatnie, piate mcomy: 'X' atakuje A i B, wspierany tankiem i uavem, 2 snjapow z '2' dolacza do 'X' z odpowiednio dobranym ekwipunkiem do close combat, pozostalych dwoch snajpow z '2' ostrzeliwuje z odleglosci nieprzyjaciela.

Podkreslam to teoria, ktora jednak moze sie sprawdzic w praktyce -> przy zgranych graczach. :wink:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2010, 11:58 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 04:19
Posty: 251
a ja polecam jako obone przed armią sniperów spam na ich pozycje z granatów dymnych .... skutecznie eliminuje część z nich i zmusza do zmiany pozycji


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2010, 15:53 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Chętnie zobaczył bym taką ustawkę: WO vs reszta świata... Przy okazji już widzę jak asfalty biegają zamiast na mcomy to za snajperami puszczając dyma.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2010, 18:41 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
tia nowy tryb gry "hunt of wookies" - świetna sprawa pod warunkiem balansu 1:1
Gwarantuje ze nikt nie chciałby grać snajperem (szkoda k/d ratio - prawda ?). Ale za to cała reszta z wielką chęcią wypykałby tych bohaterów z noob hillsów tudzież bush'ów of invisibility.
Za te wszystkie nieprzejęte m-com, nie zdobyte flagi ... - z braku ludzi do gry (bo snajperzy z reguły nie grają w tą grę, grają w niej ale nie w nią) i za naparzanie z końca mapy do celu bo reszta drużyny kampi

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2010, 19:01 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Jeśli to będzie server HC ... to gwarantuje Ci, że miałbyś lifie-time ok 3-15s. Więc nie był bym na twoim miejscu taki chop do przodu.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 36  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL