Teraz jest 7 paź 2024, 02:21

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 cze 2010, 18:27 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2010, 22:12
Posty: 11
Tja... Campowanie zza górki jest wkurzające, szczególnie gdy leci się na URRRA do mcom-ów SAMEMU, bo reszta siedzi z pistolecikami i próbuje ustrzelic drugi - wrogi team - robiący to samo tyle że zza rogu.... A najśmieszniejsze jest wpadanie od tyłu na taką grupkę SAMEMU (reszta campi), zabiciu 4 z noża/Saigi 20k i śmierci z pistoletu piątego bo amunicji zabrakło (a nóż nie sięgnął)....
No, a pomocy brak bo reszta campi....

A czasami na początku etapu Gorączki, kiedy jeszcze mury budynków na mcom-ach są całe to można wpaśc do budynki i nikogo w nim nie zastac. Ani koło niego. Ani nad nim... Gdzie obrońcy? Campią....

Satyr napisał(a):
M870+C4+Assault czyli zestaw ktorym gram od kilku dni. Nie ma bata jest to zestaw ktory wymusza camp styl. Tyle ze ta campa jest w centrum walki. I jest b przydatna, gdy padaja jak muchy ciezkie sprzety wroga, a pompka pojedynczym strzalem kladzie nieswiadomych wrogow miedzy ktorym biegam. Od teraz kazdy przejety mcom jest jak jajko Kinder Niespodzianka- nadziany 1 paczka C4.


Niekonieczne wymusza campa. Ja gram ostatnio Assaultem z Saigą na wrogów oraz c4 na czołgi i latam po całej mapie goniąc za przeciwnikami i CAMPERAMI. A że zazwyczaj mam za krótki zasięg to recony mnie zdejmują... ale jeśli są zajęte campowaniem, to po nich :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2010, 19:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Padis napisał(a):
Tja... Campowanie zza górki jest wkurzające, szczególnie gdy leci się na URRRA do mcom-ów SAMEMU, bo reszta siedzi z pistolecikami i próbuje ustrzelic drugi - wrogi team - robiący to samo tyle że zza rogu.... A najśmieszniejsze jest wpadanie od tyłu na taką grupkę SAMEMU (reszta campi), zabiciu 4 z noża/Saigi 20k i śmierci z pistoletu piątego bo amunicji zabrakło (a nóż nie sięgnął)....
No, a pomocy brak bo reszta campi....

A czasami na początku etapu Gorączki, kiedy jeszcze mury budynków na mcom-ach są całe to można wpaśc do budynki i nikogo w nim nie zastac. Ani koło niego. Ani nad nim... Gdzie obrońcy? Campią....

Satyr napisał(a):
M870+C4+Assault czyli zestaw ktorym gram od kilku dni. Nie ma bata jest to zestaw ktory wymusza camp styl. Tyle ze ta campa jest w centrum walki. I jest b przydatna, gdy padaja jak muchy ciezkie sprzety wroga, a pompka pojedynczym strzalem kladzie nieswiadomych wrogow miedzy ktorym biegam. Od teraz kazdy przejety mcom jest jak jajko Kinder Niespodzianka- nadziany 1 paczka C4.


Niekonieczne wymusza campa. Ja gram ostatnio Assaultem z Saigą na wrogów oraz c4 na czołgi i latam po całej mapie goniąc za przeciwnikami i CAMPERAMI. A że zazwyczaj mam za krótki zasięg to recony mnie zdejmują... ale jeśli są zajęte campowaniem, to po nich :)


Z Saigą nie latam, a co jak co, ale podkładanie C4 wymaga nieco ukrycia. Nie wyskocze jak kretyn na srodek mapki z C4 w łapie :stupid:

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2010, 19:43 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2010, 22:12
Posty: 11
Ale z boku czemu nie? :D Kilka razy udalo mi sie isc prosto na lufe czolgu i go wysadzic :). Szczescie i slepota operatora działa też pomagają.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2010, 19:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2010, 21:12
Posty: 103
Lokalizacja: gwe
Dobrym pomysłem jest też wskoczyć na niego, jak się biegnie 'mano e mano' z czołgiem i tam podłożyć plastik.

_________________
Obrazek
TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly, what boss says.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2010, 01:58 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Nigdy to się nie uda jak czołgista ma ckm. Standardowo powinno się zachodzić od boku ... przynajmniej nas nie przejedzie... no i czasami warto też popełnić samobójstwo ... jak wiadomo, że nie dobiegnie się za zasłonę.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 cze 2010, 19:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 21:14
Posty: 102
Lokalizacja: Pole bitwy
matzo napisał(a):
Nigdy to się nie uda jak czołgista ma ckm. Standardowo powinno się zachodzić od boku ... przynajmniej nas nie przejedzie... no i czasami warto też popełnić samobójstwo ... jak wiadomo, że nie dobiegnie się za zasłonę.

Dzisiaj tak poświęciłem się 2x z pozytywnym skutkiem, nie zaliczyło mi punktów, ale pomogłem drużynie. Nagroda? Rudna przegrana, zwyzywanie za to, że nie ruszam dupy zza krzaka i mam słabe k/d ratio (grałem combat sniperem) :omg: .

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 cze 2010, 23:56 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
W 3 dni się combat-sniperem nie staniesz, troche pochowaj się w krzakach... jak goście wokoło nawalają gdzie popadnie to nie są w 100% ogarnąć co się dzieje. WO jest osobnikiem, który musi wiedzieć co się dzieje wokoło ... bo inaczej będziesz tak jak opisałeś mięsem armatnim... posiedź w miejscu upewnij się co i jak i dopiero wtedy ruszaj w akcję. Jak chcesz latać jak ze sr!czką to lepszym wyborem byłby asfalt.

... nie ma co się łamać... moje kdr oko 2-3 dnia wynosiło 1:10 xD

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, 14:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 21:14
Posty: 102
Lokalizacja: Pole bitwy
matzo napisał(a):
W 3 dni się combat-sniperem nie staniesz, troche pochowaj się w krzakach... jak goście wokoło nawalają gdzie popadnie to nie są w 100% ogarnąć co się dzieje. WO jest osobnikiem, który musi wiedzieć co się dzieje wokoło ... bo inaczej będziesz tak jak opisałeś mięsem armatnim... posiedź w miejscu upewnij się co i jak i dopiero wtedy ruszaj w akcję. Jak chcesz latać jak ze sr!czką to lepszym wyborem byłby asfalt.

... nie ma co się łamać... moje kdr oko 2-3 dnia wynosiło 1:10 xD

Jeśli pod pojęciem "sr!czki" kryje się "szczelba" to wolę latać wookiem niż asfaltem, bo ma motion sensory, które pomagają przy mych niecnych flankach :D . A do tematu jeszcze: mi nie przeszkadzają chodzące krzaki, pod warunkiem że podczas atakowania jest ich nie więcej niż 3 (gram tylko na serwerach 32 solt), a podczas obrony nie więcej niż ~5. Podczas obrony jak jest 5 znakomitych, dobrze rozstawionych snajperów to nikt nie ma szansy na zniszczenie mcoma (chyba, że weźmie pojazd). Tylko raz miałem taką grę i powiem, że mogliśmy całą drużyną spokojnie zostawić bazę i iść "na pałe", reconi zgarniali każdego.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, 14:38 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 11:33
Posty: 141
Cytuj:
Jeśli pod pojęciem "sr!czki" kryje się "szczelba"
:shock:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, 14:56 
Offline

Dołączył(a): 5 cze 2010, 12:50
Posty: 7
exoriou napisał(a):
Patras1994 napisał(a):
mógłby ktoś przetłumaczyć ? ;) bo z Google translator mało zrozumiałem

Cały sens tego jest taki, że gość wkurzony reconami, którzy siedzą tylko na górkach i nie pomagają w wypełnieniu zadania team'u podpatrzył u kogoś pewien sposób. Bierze ten pistolecik ze strzałkami (czerwone migające punkty) i obstrzeliwuje nimi kampiącego snajpera w swojej drużynie.

Bardzo fajny pomysł, będę musiał przetestować. :)

Ale co zrobić gdy ten camper jast z wrogiej drużyny?

A tak a propo na jednej mapce (dżungla) z latarnią (nie pamiętam nazwy), taki jeden polak (przykro mito mówić, ale mial napisane pl) brał black hawka tylko poto by zniego wyskoczyć , wylondować na dzewie i kampić z reaconem. Naszczęście to odkrylem i tylko jak go widzialem jak leci i ląduje na drzewie odrazu go zabijalem. Glupio, że polacy często robią takie glupie rzeczy :(.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, 17:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 10:01
Posty: 88
Uwierz mi, ze to nie tylko Polacy. Jest kupa ludzi, ktorzy na Valparaiso biora helikopter i leca na latarnie ... z drugiej strony tez czesto helka stoi, bo nikt nie potrafi/nie chce nia latac :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, 17:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 21:14
Posty: 102
Lokalizacja: Pole bitwy
WhoCash napisał(a):
Uwierz mi, ze to nie tylko Polacy. Jest kupa ludzi, ktorzy na Valparaiso biora helikopter i leca na latarnie ... z drugiej strony tez czesto helka stoi, bo nikt nie potrafi/nie chce nia latac :wink:

Wszystko dzięki "lightspeed tracer gun". Jestem dość dobrym pilotem, a na gunnera czekam czasem 5 minut po to żeby być zestrzelonym w 3 minuty.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, 18:02 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2010, 18:46
Posty: 135
light speed tracer gun? No bez kitu... Dzisiaj wystrzeliłem 4 strzałki w lecącego heli. Leciał dość szybko, zatem przed niego 1 strzałka. Za wolno doleciała. W sumie strzelałem 4cm przed nim i dalej to samo.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, 18:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 21:14
Posty: 102
Lokalizacja: Pole bitwy
HapTi napisał(a):
light speed tracer gun? No bez kitu... Dzisiaj wystrzeliłem 4 strzałki w lecącego heli. Leciał dość szybko, zatem przed niego 1 strzałka. Za wolno doleciała. W sumie strzelałem 4cm przed nim i dalej to samo.

W porównaniu do poprzedniego patcha to tracer zapieprza nieźle, wcześniej helke żeby zestrzelić to był mega problem, latały czasem przez całą runde. A teraz? Góra 5 minut.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, 19:49 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 19:02
Posty: 149
sys napisał(a):
HapTi napisał(a):
light speed tracer gun? No bez kitu... Dzisiaj wystrzeliłem 4 strzałki w lecącego heli. Leciał dość szybko, zatem przed niego 1 strzałka. Za wolno doleciała. W sumie strzelałem 4cm przed nim i dalej to samo.

W porównaniu do poprzedniego patcha to tracer zapieprza nieźle, wcześniej helke żeby zestrzelić to był mega problem, latały czasem przez całą runde. A teraz? Góra 5 minut.


5 minut, nawet minuta to jest świetny wynik :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 36  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL